Jump to content

Εκδρομές ΑΖ


Recommended Posts

Γεια σας φίλοι μου. Τι θα λέγατε μια στο τόσο, αντί για ή εκτός από τις καθιερωμένες συναντήσεις μας, να κάνουμε και καμιά εκδρομούλα στη φύση...? Εμένα θα μου άρεσε πάρα πολύ πάντως να πηγαίναμε καμιά Κυριακή πρωί ενδεχομένως με κάποιο πούλμαν σε κάποιο όμορφο ποτάμι ή λίμνη της Ελλάδας, να χαζεύαμε τη φύση, να μαζεύαμε ξύλα ή πέτρες για τα ενυδρεία μας και ίσως και διάφορα ελληνικά φυτά που θα βρίσκαμε...

Αυτή την ιδέα δεν την αναφέρω μόνο για τους βόρειους ή μόνο για τους νότιους... Μπορούμε να την εφαρμόσουμε και οι μεν και οι δε αν υπάρξει ενδιαφέρον, είτε ξεχωριστά είτε όλοι μαζί ενδεχομένως σε κάποιο μέρος ενδιάμεσα όπου θα συναντιόμαστε οι βόρειοι με τους νότιους...

Τι λέτε...? Εγώ πάντως τη θεωρώ πολύ καλή ιδέα και φαντάζομαι πως θα άρεσε σε πολλούς από το φόρουμ μιας και είμαστε ως επί το πλείστον άτομα που αγαπούν τη φύση! :welcome:

Link to comment
Share on other sites

Καλη η ιδεα σου αλλα πρεπει να συμφωνησουν και πολλοι ακομοι. :welcome:;)

Έγινε επεξεργασία - Γιωργος guppy
Link to comment
Share on other sites

Κι εγω συμφωνω.

Απλα θα πρεπει καποιος να γνωριζει την περιοχη και την λιμνη για να μπορεσεις να μας ενημερωσει.

Επισης εγω θα ηθελα και το σκεφτομαι πολυ καιρο... να μπορουσαμε οταν καλοκαιριασει λίγο να καναμε και μερικες καταδυσεις!!! ;)

Δια.. θα με μαθεις?? :welcome:

Υ.Γ. Γιωργακη... μη χαιρεσαι!!! Απο σενα θα θελουμε και υπογραφή η συνοδια απο τον κηδεμονα σου!!! ;)

Έγινε επεξεργασία - nikoloutso
Link to comment
Share on other sites

και ποιος θα μπορεσει να μας συντονισει ολους εμας? :welcome:

ωραια ιδεα αλλα πιστευω πολυ δυσκολο να υλοποιηθει....

αλλωστε υπαρχουν και ανηλικα παιδια,δεν θα χρειαζονται καποια συνοδεια για να ακολουθησουν?ποιος θα αναλαβει τετοιες ευθυνες? ;)

Link to comment
Share on other sites

παιδια ελατε γιαννενα που εχει κ λιμνη κ ποταμια κ ειναι ενα ωραιο μερος για εκδρομουλα

κ για να μαζεψετε κ καμια πετρουλα για τα ενυδρεια σας

Link to comment
Share on other sites

Λίμνη Τσιβλού ,κοντά και εύκολα http://www.travelplorer.gr/ViewTravelGuide...amp;guide_id=19 ,

Λίμνη Στυμφαλία http://www.korinthia.net/diadromes-stimfalia.htm

:welcome:

Link to comment
Share on other sites

Λίμνη Τσιβλού ,κοντά και εύκολα http://www.travelplorer.gr/ViewTravelGuide...amp;guide_id=19 ,

Λίμνη Στυμφαλία http://www.korinthia.net/diadromes-stimfalia.htm

:welcome:

Κυριε μοντερατορα... μας κανετε προταση ή απλα μας λετε να παμε μια βολτα μονοι μας?? ;)

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή ιδέα!ελπίζω μόνο να μπορέσω να έρθω γιατί συνήθως τις Κυριακές δουλεύω....

Link to comment
Share on other sites

Κυριε μοντερατορα... μας κανετε προταση ή απλα μας λετε να παμε μια βολτα μονοι μας?? ;)

Αγαπητέ nikoutso πρόταση είναι,τώρα αν θα μπορέσω να έλθω αυτό είναι αλλη ιστορία.Εξάλλου προτάσεις γίνονται και όποιος μπορεί έρχεται.

:welcome:

Link to comment
Share on other sites

και ποιος θα μπορεσει να μας συντονισει ολους εμας? :welcome:

ωραια ιδεα αλλα πιστευω πολυ δυσκολο να υλοποιηθει....

αλλωστε υπαρχουν και ανηλικα παιδια,δεν θα χρειαζονται καποια συνοδεια για να ακολουθησουν?ποιος θα αναλαβει τετοιες ευθυνες? :ninja:

Γιατί είναι δύσκολο...? Προτείνουμε μία ημερομηνία, δηλώνουμε συμμετοχές και αναλαμβάνει κάποιος να κλείσει ένα πούλμαν ή πάμε με αυτοκίνητα και μοιραζόμαστε τις βενζίνες (το πούλμαν πάντως θα έχει άλλη χάρη ;) )...

Αααααααααα, να μην ξεχάσω.............. Κι εγώ ανήλικος είμαι... ;)

Link to comment
Share on other sites

Αααααααααα, να μην ξεχάσω.............. Κι εγώ ανήλικος είμαι...

να ενα ακομα εμποδιο

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι μεσα!

Εγω θα καθομαι με τον vag0 μιας και ειμαστε οι μικροτεροι!

Βαγγελη ποσο χρονων εισαι?

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι μεσα!

Εγω θα καθομαι με τον vag0 μιας και ειμαστε οι μικροτεροι!

Βαγγελη ποσο χρονων εισαι?

και μαζι μου. :welcome:

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραια ιδεα...

Θα μπορουσαμε να δημιουργησουμε και Προφιλ ελληνικων ποταμων και λιμνων με τα ειδη που θα βρισκουμε μεσα με τις τιμες του νερου και τα ειδη φυτων και ψαριων που ζουνε μεσα σε αυτο...

Θα προτεινα να περιοριζομασταν στο "χαζεμα" και στην συλλογη πληροφοριων και οχη στην συλλογη αγαθων της φυσης γιατι αν πηγαινουμε ενα πουλμαν καθε φορα την καναμε την ζημια... :lmao:

Και εγω μεσα...Οσο για τους ανηλικους και εγω ανηλικος ειμαι...Δεν νομιζω να υπαρξει προβλημα απο την στιγμη που θα υπαρχει υπευθυνη δηλωση απο τους κηδεμονες...

Εγω παντως και στις συναντησης στην Αθηνα Μονος μου κατεβαινω... :P

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο θέμα για συζήτηση στις συναντήσεις μας .

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι μεσα!

Εγω θα καθομαι με τον vag0 μιας και ειμαστε οι μικροτεροι!

Βαγγελη ποσο χρονων εισαι?

Eσυ θα καθεσαι με τον Γιωργο Guppy :lmao:

Εσεις ειστε οι μικροτεροι :P:lmao:

Link to comment
Share on other sites

Ok αλλα θα χασεις την πολυτιμη παρεα μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Θα καλοπερασετε :lmao::lmao:;):hysterical::P

Link to comment
Share on other sites

:hysterical::hysterical::bigemo_harabe_net-163:

Δεν πατε καλα ρε...

Θελω να μου κρατησετε θεση στην γαλαρια και παραθυρο...;)

Y.Γ Ευτυχως που εχουμε και τον Λεωφοριατζη και δεν θα πληρωσουμε οδηγο... :hysterical:

:P:lmao::lmao:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...