Jump to content

Συνάντηση Β.Ελλάδος


salamander

Recommended Posts

απο τη μερια μου να ζητησω ενα συγνωμη που εξαιτιας καποιον προσωπικων προβληματων δεν ημουν καλα κ το εδειχνα...

παντως ξεχαστηκα με τις συζητησεις μας, χαρηκα που σε καθε συναντηση εχουμε νεο αιμα με ορεξη κ υποσχομαι οτι θα συνεχισουμε να κανουμε οτι καλυτερο για ολους...

το μονο αρνητικο που με πολλα παιδια δεν προλαβα σχεδον καθολου να μιλησω....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 55
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

o Oρέστης να μην ξαναβγεί σε ζωντανή σύνδεση γιατί εμάς τους μαλλιάδες μας πιάνει ζήλιαααααααααα........ :P:lmao:

:lmao:;):hysterical:

Link to comment
Share on other sites

*ο ασχετος: ρε παιδια... στην προ-προηγούμενη συνάντηση ποιος μου είχε δώσει tenellus; Ρωτάω γιατί ο "tenellus" έχει γίνει 40 εκατοστά.... Είναι πιο λαχανί στη μέση και πιο σκουρο στα πλαγια και τα "φυλλα" της είναι λεπτά, περίπου μισό εκατοστό.

Μήπως είναι Vallisneria nana;

Υ.Γ. πως περάσατε; είδα είχε και βίντεο το πράμα;

Υ.Γ.2. Όντως, εμείς βασιλόπιτα έχουμε;

Link to comment
Share on other sites

Επίσης ενα μεγάλο ευχαριστω στο πετ σοπ AZORES για τα δωράκια.

Παντα τέτοια.

;):hysterical:

Υ.Γ.

antonis t83 ωραίο το ringtone.

:P:lmao::lmao:

Link to comment
Share on other sites

να πω κι εγω με τη σειρα μου πως περασαμε τελεια.χαρηκα που τα ειπα με παλιους φιλους και που ηρθαν και νεα μελη.ενα ευχαριστω στο νικο πολιτη για την ριζα που μου εδωσε.οσο για καποιον που ελεγε πως θα περασει εστω για λιγο να μας δει ........... :P:lmao::lmao: .και κατι τελευταιο.αντωνακη ....... χαλαρωσε

Ετσι, ε!? ΒΑΝ σε εμενα... φτου σου, ;):hysterical::hysterical:

Τι να κανω ρε παιδια... με φαγαν οι δουλειες.... :hysterical::bigemo_harabe_net-163::bigemo_harabe_net-163:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σορυ που δεν ηρθα ελπιζω να μη μου εβαλαν απουσια οι mods....Επισης ελπιζω να κανονησουμε κανενα καφεδακι παιδια πριν τη συναντηση!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...