Jump to content

παγιδα Mantis


Recommended Posts

Έχω βγάλει μέχρι τώρα δυο και μάλλον υπάρχουν τουλάχιστον ακόμα δυο . Στην πρώτη φορά έβγαλα έναν εύκολο βράχο και ήταν μέσα , τους υπόλοιπους τους ακούω ποιο βαθιά . δεν θέλω να μπω στην διαδικασία να ξεστήσω ολο τον βράχο απο το ενυδρείο . Καμιά ιδέα κανείς ?

Link to comment
Share on other sites

...... δεν θέλω να μπω στην διαδικασία να ξεστήσω ολο τον βράχο απο το ενυδρείο . Καμιά ιδέα κανείς ?

καί όμως θα πρέπει να το κάνεις για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο , ;) γιατί δεν πρόκειτε να βγούνε απο μόνες τους ποτέ ;):welcome:

Link to comment
Share on other sites

Μήπως η παγίδα για καβούρια κάνει δουλειά ? Υπάρχει κάποιο ψαρί η γαρίδα που μπορεί να με απαλλάξει της MANTIS ?

Link to comment
Share on other sites

Μήπως η παγίδα για καβούρια κάνει δουλειά ? Υπάρχει κάποιο ψαρί η γαρίδα που μπορεί να με απαλλάξει της MANTIS ?

Trigger........ :welcome:

(αν δεν ειναι πολυ μεγαλη,αρκει να τη βρει εξω)

Link to comment
Share on other sites

Και ομως η ΚΑΛΥΤΕΡΗ λυση ειναι ο φιλος μας ο ΟΧΤΑΠΟΥΣ κοινως ενα χταποδακι (πανεμορφο ζωντανο)ειχε προβλημα ενας φιλος και οταν τον εβαλε μετα απο κανα δυο μερες εβλεπες να τρεχουν μαντις και αλλα να σωθουν!! τελικα μολις ξεμπερδεψε διαφορα προβληματα μαντις καβουρια πιστολς(δεν αφησε τιποτα ο τυπος)δεν του πηγαινε να τον δωσει και εστησε αλλο ενα ενυδρειο για την παρτη του !!!! υποψην αν εχεις διαφορα μεσα οπως ψαρια γαρηδες κτλπ ξεχνα το :welcome: Μακαρι να το ξερα στην αρχη θα χα γλιτωση απο τα κωλοκαβουρα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

...... δεν θέλω να μπω στην διαδικασία να ξεστήσω ολο τον βράχο απο το ενυδρείο . Καμιά ιδέα κανείς ?

καί όμως θα πρέπει να το κάνεις για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο , ;) γιατί δεν πρόκειτε να βγούνε απο μόνες τους ποτέ ;):welcome:

+1

Link to comment
Share on other sites

thanks guys ! θα προσπαθήσω πρώτα με την απλή παγίδα και μετά θα παρθούν δραστικά μέτρα , ελπίζω να ξεμπερδέψω κάποια στιγμή .

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...