Jump to content

φωτογραφιες για γελια....


Recommended Posts

οτι καλο εχετε ποσταρετε το να κλαψουμε λιγο απο τα γελια! :lmao:

εγω απο τοτε που ειδα αυτη τη φωτογραφια ακομα γελαω.... :P

Link to comment
Share on other sites

Να παρατηρ'ησω την αδυναμία της κατασκευής ως προς τον περιορισμό του μεγέθους του μαστού... δηλαδή οι 34D+ τι θα γίνουν? Απαράδεκτο... :P

Link to comment
Share on other sites

Να παρατηρ'ησω την αδυναμία της κατασκευής ως προς τον περιορισμό του μεγέθους του μαστού... δηλαδή οι 34D+ τι θα γίνουν? Απαράδεκτο... :P

Eγώ να παρατηρήσω ότι το 34D+ σάν ορολογία χρησιμοποιήτε σε περίεργα site :lmao::lmao:;)

Link to comment
Share on other sites

2660114551904b14b69b.th.jpg

ζητησε κανεις γλαστρολιμνη ? :P:lmao:

Link to comment
Share on other sites

Eγώ να παρατηρήσω ότι το 34D+ σάν ορολογία χρησιμοποιήτε σε περίεργα site :lmao::lmao:;)

Εγώ πάλι θα παρατηρήσω πως ο vicious είναι πολύ διαβασμένος (εγώ τα ξεχωρίζω από τη χούφτα μου), ενώ ο Κώστας με προβλημάτισε :P

Link to comment
Share on other sites

O costas απλά το googlαρε και ενώ περίμενε την wikipedia για την σχετική αναφορά μάλλον μπέρδεψε τις σελίδες, :lmao: όπως και να έχει τα αρσενικά είναι πάντα αρσενικά και η φύση τα καλεί! :P

Ου ου ου!

image0012-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

O costas απλά το googlαρε και ενώ περίμενε την wikipedia για την σχετική αναφορά μάλλον μπέρδεψε τις σελίδες, :hysterical: όπως και να έχει τα αρσενικά είναι πάντα αρσενικά και η φύση τα καλεί! ;)

Ου ου ου!

Ακόμα και τώρα που πέταξα την ''μπιχτή'' μου με σκοπό να πειράξω τον Γιώργο η αίσθηση του χιούμορ και η ανωτερότητα δέν χάνεται απο τα μέλη του ΑΖ παρόλαυτά λοιπόν ο Γιώργος έσπευσε να με δικαιολογήσει-καλύψει... :P:lmao::lmao:

Link to comment
Share on other sites

Μην τον εμπιστευεσται τον τυπα... φοραει γυαλια ηλιου... δε βλεπει καλα!!

Τα βλεπει μαυρα!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...