Jump to content

να ενα καλο


Recommended Posts

πριν καποιεσ μερεσ ειχα παει πρεβεζα κ καναμε μια βολτα απο την λιμνη του ζηρου.ειναι πανεμοπφα κ ευτηχοσ παντελοσ ανεκμεταλευτη.εκει αφου χαζευαμε τα φυτα καποια στιγμη βρικαμε κ μυδια :lmao: :lmao: :P .το νερο ειναι πεντακαθορο κ γλυκο.πηρα μερικα μαζι με 1 πετονι νερο λιμνησ για το φυτεμενο ενυδρειο μου.εκτοσ τισ θερμοκρασιασ που την κατεβασα στουσ 21 εν εχω ιδεα τι αλλο πρεπει να κανω κ τι θα γινει ;)

μακαρι να ζησουν

Link to comment
Share on other sites

πριν καποιεσ μερεσ ειχα παει πρεβεζα κ καναμε μια βολτα απο την λιμνη του ζηρου.ειναι πανεμοπφα κ ευτηχοσ παντελοσ ανεκμεταλευτη.εκει αφου χαζευαμε τα φυτα καποια στιγμη βρικαμε κ μυδια :hysterical::D:rolleyes: .το νερο ειναι πεντακαθορο κ γλυκο.πηρα μερικα μαζι με 1 πετονι νερο λιμνησ για το φυτεμενο ενυδρειο μου.εκτοσ τισ θερμοκρασιασ που την κατεβασα στουσ 21 εν εχω ιδεα τι αλλο πρεπει να κανω κ τι θα γινει :blink:

μακαρι να ζησουν

Καταπληκτικό μέρος,δυστυχώς δεν έχω εικόνες να ανεβάσω.Αν η καταγωγη μου δεν ήταν απο την Πρεβεζα,δεν νομιζω να το ήξερα,γιατι απο διαφήμιση δεν...Απο τα μέρη στην Ελλαδα που δεν τα έχουν πάρει χαμπάρι..(ευτυχώς με αυτά που συμβαίνουν σε άλλες ομορφιές της χώρας...!!). :wootwoot:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...