Jump to content

Site για Online αγορες


Recommended Posts

Γεια σας παιδια. Εχει κανεις αγοράσει πραγματα απο αυτο το site?? http://www.fish-street.com/ Είναι αξιόπιστο?? Πως έρχονται τα πράματα?

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου καλημέρα.

Εχω αγοράσει αρκετά πράγματα χωρίς κανάνα πρόβλημα, περίπου σε μία εβδομάδα έχεις τα πραγματά σου με το ταχυδρομείο,τον τελευταίο καιρό άργησαν λίγο, μάλλον λόγο των εορτών αλλά τα παρέλαβα.

Link to comment
Share on other sites

Oσες φορες εχω ψωνισει απο αυτον,εχει κανει το αργοτερο μια βδομαδα και ηρθαν κατευθειαν στο σπιτι μου!

χωρις να πληρωσω κατι εξτρα!

Link to comment
Share on other sites

Από Αμερική είναι το σάιτ ή από Ευρώπη; Γιατί υπάρχει ένα πρόβλημα με την Αμερική και τα ελληνικά τελωνεία μας. Έχω ακούσει ότι σε χρεώνουν για να πάρεις το οτιδήποτε από Αμερική.

Μπορεί κάποιος να βοηθήσει; Γιατί θέλω να πάρω ένα φίλτρο από εκεί να το έχω καβάτζα.

Εν το μεταξύ δεν το βρίσκω. Δέχονται paypal πληρωμή;

Έγινε επεξεργασία - kaeir
Link to comment
Share on other sites

Από Αμερική είναι το σάιτ ή από Ευρώπη; Γιατί υπάρχει ένα πρόβλημα με την Αμερική και τα ελληνικά τελωνεία μας. Έχω ακούσει ότι σε χρεώνουν για να πάρεις το οτιδήποτε από Αμερική.

Μπορεί κάποιος να βοηθήσει; Γιατί θέλω να πάρω ένα φίλτρο από εκεί να το έχω καβάτζα.

Εν το μεταξύ δεν το βρίσκω. Δέχονται paypal πληρωμή;

Aπο Κινα ειναι και δεχετε paypal.

Link to comment
Share on other sites

Aπο Κινα ειναι και δεχετε paypal.

ΟΚ. Ευχαριστώ πολύ. :P

Link to comment
Share on other sites

λεω να κανω μια αγορα απο το συγκεκριμενο site κοντα στα 80 ευρο , ενδιαφερεται κανεις αλλος να αγορασει τιποτα απο εκει ?? ( κατι σαν ομαδικη ας πουμε )

Link to comment
Share on other sites

Μέσα!Μόνο καλύτερα άνοιξε νέο topic...

Link to comment
Share on other sites

Μέσα!Μόνο καλύτερα άνοιξε νέο topic...

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=35405

Link to comment
Share on other sites

...Γιατί υπάρχει ένα πρόβλημα με την Αμερική και τα ελληνικά τελωνεία μας. Έχω ακούσει ότι σε χρεώνουν για να πάρεις το οτιδήποτε από Αμερική....

Όταν ο αποστολέας το στείλει σαν δέμα και η προέλευση είναι εκτός Ε.Ε. τότε το Ταχυδρομείο χρεώνει 3 € ανά δέμα. Συνήθως όμως εάν το μέγεθος δεν είναι πολύ μεγάλο το συσκευάζουν σαν γράμμα

...Δέχονται paypal πληρωμή;

Ο συγκεκριμένος πωλητής πουλάει και μέσω ebay όπου δέχεται PayPal (βλ. στο link εδώ)

Link to comment
Share on other sites

Εχω αγοράσει κι εγώ από αυτό το site 3 φορές. Πολύ καλή εξυπηρέτηση και καλές τιμές.

Link to comment
Share on other sites

Εχω αγοράσει κι εγώ από αυτό το site 3 φορές. Πολύ καλή εξυπηρέτηση και καλές τιμές.

ankap, ευχαριστώ για την βοήθεια σου πιο πάνω.

Alpha, οι τιμές του είναι πάρα πολύ καλές, αλλά τα μεταφορικά πολλά. :P

Για παραγγελία των 11.90, τα μεταφορικά είναι 17,21 και βγαίνουν όλα μαζί 29,12.

Link to comment
Share on other sites

ankap, ευχαριστώ για την βοήθεια σου πιο πάνω.

Alpha, οι τιμές του είναι πάρα πολύ καλές, αλλά τα μεταφορικά πολλά. :P

Για παραγγελία των 11.90, τα μεταφορικά είναι 17,21 και βγαίνουν όλα μαζί 29,12.

Οντως είναι αρκετά, αλλά προσωπικά προτιμώ να τα δώσω σε μεταφορικά. Εκτός του ότι μερικά πράγματα που έχει είτε τα βρίσκεις δύσκολα στην Ελλάδα ή αν τα βρείς είναι υπερβολικά πιο ακριβά από το κινέζικο (πχ. ψαλίδια, τσιμπίδες για κλαδέματα κλπ). Οπως και να'χει υπάρχουν πολλές φορές που συμφέρει να παραγγείλεις κάτι από εκεί, άσχετα με τα μεταφορικά.

Link to comment
Share on other sites

Τι να το κανεις αμα τα παρεις απο εδω και ειναι 3 και 4 φορες πιο ακριβα.Μην ειναι και παραπανω. :P

Link to comment
Share on other sites

Αφου εχει καταστημα στο e-bay...

Γιαται το συζηταμε??

Αγοραστε απο εκει και εχετε το κεφαλι σας ησυχο!!!

Ισως πετυχετε και καλυτερες τιμες από το site του!!

Link to comment
Share on other sites

Τι να το κανεις αμα τα παρεις απο εδω και ειναι 3 και 4 φορες πιο ακριβα.Μην ειναι και παραπανω. :P

Όντως. Η σκούπα βυθού μπαταρίας, 4,20 στο σάιτ, μέχρι 16 ευρώ στο ebay. :lmao:

Link to comment
Share on other sites

Αφου εχει καταστημα στο e-bay...

Eγώ πάτησα ebay και το όνομα του σάιτ και μου έβγαλε μόνο Αμερική και έχει κάποια μόνο από τα πράγματα που υπάρχουν στο κανονικό σάιτ.Εννοείς αυτό nikoloutso ή κανένα άλλο στο ebay κι έκανα εγώ λάθος;

Link to comment
Share on other sites

Eγώ πάτησα ebay και το όνομα του σάιτ και μου έβγαλε μόνο Αμερική και έχει κάποια μόνο από τα πράγματα που υπάρχουν στο κανονικό σάιτ.Εννοείς αυτό nikoloutso ή κανένα άλλο στο ebay κι έκανα εγώ λάθος;

Εδω....

http://stores.ebay.com/internationalfishstreet

Το εχει ποσταρει στο ποστ 13 ο ankap

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?s=...st&p=309320

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...