Jump to content

"Οι λαθρομετανάστες στη Σπάρτη σκοτώνουν τα σκυλιά και τα τρώνε! Μαζεψτε τους ρε! Έλεος! "


Recommended Posts

:P
Link to comment
Share on other sites

Τι να κάνουν ρε παιδιά οι άνθρωποι πρέπει να είναι σε πολύ απελπιστική κατάσταση για να φτάσουν στο σημείο να τρώνε σκυλιά :lmao: Δεν τους επικροτώ αλλά......κρίμα :P

Link to comment
Share on other sites

Δειτε λιγο την αλλη πλευρα..

Εμας τους ελληνες και τους Μεσογειακους αυτη η "διατροφη" μας φαινεται παραλογη και εμετικη...

Ομως δεν ξερουμε τα ηθη και τα εθιμα του καθε λαου...

Επισης τι διαφορα εχουμε εμεις που σκοτωνουμε και τρωμε αγελλαδες..???Νομιζω πως ολοι ξερουμε τι σημενει αγελαδα στην Ινδια...

Τελως παντων κριμα το σκυλακι...

Link to comment
Share on other sites

Είμαι σίγουρος πως αν κάποιος από εμάς ήταν στην κατοχή θα ήταν υπεράνω, ήταν κακοί οι άνθρωποι τότε γιαυτό τρώγαν ότι κινούνταν?

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη ρε παιδια αλλα πως βγηκε η αποψη οτι ειναι σκυλος?Φαινετε στην φωτογραφια?Δεν θελω να θιξω καποιον αλλα δεν μπορω να το διακρινω.

Link to comment
Share on other sites

hitler.gifhitler.gifhitler.gif

Αυτο το "Μαζεψτε τους ρε! Έλεος! " μαρεσε.....

Κατα τα αλλα συμφωνω απολυτα με τον Κωστη (koing) και με του Νικου πολιτη... :P:lmao::lmao:

Έγινε επεξεργασία - Sta8hs000
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει βαθητερο νοημα στη δημοσιευση που μαλλον δεν καταλαβατε...

δεν φταιει ενας ανθρωπος που τρωει οτι βρει για να ζησει.δεν νομιζω ουτε και ο ιδιος να το θελει.απλα επιβιωνει.

''αλλοι'' φταινε που εχουνε γινει ο αλλοδαποι στη χωρα μας πιο πολλοι απο τους Ελληνες και δεν μπορουμε πλεον να τους υποστηριξουμε.ουτε εγω ειμαι ρατσιστης αλλα δεν θα γουσταρα να με μαχαιρωνανε για λιγοτερα απο 20 ευρω οπως ειπε και ο Διας...

αλλα υπαρχουνε και ψηφοι βλεπετε και γιαυτο δινουμε και υπηκοοτητες πλεον...................

Έγινε επεξεργασία - kwstas_original
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει βαθητερο νοημα στη δημοσιευση που μαλλον δεν καταλαβατε...

δεν φταιει ενας ανθρωπος που τρωει οτι βρει για να ζησει.δεν νομιζω ουτε και ο ιδιος να το θελει.απλα επιβιωνει.

''αλλοι'' φταινε που εχουνε γινει ο αλλοδαποι στη χωρα μας πιο πολλοι απο τους Ελληνες και δεν μπορουμε πλεον να τους υποστηριξουμε.ουτε εγω ειμαι ρατσιστης αλλα δεν θα γουσταρα να με μαχαιρωνανε για λιγοτερα απο 20 ευρω οπως ειπε και ο Διας...

αλλα υπερχουνε και ψηφοι βλεπετε και γιαυτο δινουμε και υπηκοοτητες πλεον...................

:P

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει βαθητερο νοημα στη δημοσιευση που μαλλον δεν καταλαβατε...

δεν φταιει ενας ανθρωπος που τρωει οτι βρει για να ζησει.δεν νομιζω ουτε και ο ιδιος να το θελει.απλα επιβιωνει.

''αλλοι'' φταινε που εχουνε γινει ο αλλοδαποι στη χωρα μας πιο πολλοι απο τους Ελληνες και δεν μπορουμε πλεον να τους υποστηριξουμε.ουτε εγω ειμαι ρατσιστης αλλα δεν θα γουσταρα να με μαχαιρωνανε για λιγοτερα απο 20 ευρω οπως ειπε και ο Διας...

αλλα υπαρχουνε και ψηφοι βλεπετε και γιαυτο δινουμε και υπηκοοτητες πλεον...................

:P

Εχουμε ηδη γινει ξενοι στην ιδια μας τη χωρα.............σχεδιο καποιων απο παλια..................

Link to comment
Share on other sites

Κανεις ΤΕΡΑΣΤΙΟ λαθος σε αυτο που γραφεις.

Οι γονεις μου ηταν μεταναστες και εγω εχω γεννηθει και μεχρι 9 χρονων ημουν στη Γερμανία.

Ολοι εφευγαν για γερμανια αφου πρωτα ειχαν καποιο συμβολαιο για να δουλεψουν.

Πριν φυγουν επρεπε να εχουν φτιαξει μεχρι και τα δοντια τους.

Μολις εφταναν στη Γερμανια τους περιμενε στεγη και δουλεια.

Και στο ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ λαθος τους φορτωναν για ελλαδα.

Εδω εχουμε καταντησει να εχουν περισσοτερα δικαιωματα οι αλλοδαποι απο τους ελληνες...

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει βαθητερο νοημα στη δημοσιευση που μαλλον δεν καταλαβατε...

δεν φταιει ενας ανθρωπος που τρωει οτι βρει για να ζησει.δεν νομιζω ουτε και ο ιδιος να το θελει.απλα επιβιωνει.

''αλλοι'' φταινε που εχουνε γινει ο αλλοδαποι στη χωρα μας πιο πολλοι απο τους Ελληνες και δεν μπορουμε πλεον να τους υποστηριξουμε.ουτε εγω ειμαι ρατσιστης αλλα δεν θα γουσταρα να με μαχαιρωνανε για λιγοτερα απο 20 ευρω οπως ειπε και ο Διας...

αλλα υπαρχουνε και ψηφοι βλεπετε και γιαυτο δινουμε και υπηκοοτητες πλεον...................

Έτσι όπως τα λέει ο Κώστας είναι άλλοι φταίνε αλλά φταίμε και εμείς που τους ψηφίζουμε :P

Link to comment
Share on other sites

Και οι Ελληνες που τωρα το παιζουν μουρες τις Ευρωπης κτλ... παλαιοτερα τα ιδια καναν στις Αμερικες, Αυστραλιες, Γερμανιες κτλ... :P

Φιλε Σταθη,δεν τα ξερεις καλα τα πραγματα.

Οι Ελληνες που πηγαιναν ματαναστες στο εξωτερικο,πηγαιναν μονο για να δουλεψουν και οχι για να κλεψουν και να σκοτωσουν.Και για να γινει αυτο περνουσαν καποια διαδικασια,και αν τους δεχοντουσαν.

Στο χερι μας λοιπον θα ηταν να ειμαστε πρωτες μουρες οπως απαξιωτικα λες,αλλα προς το παρων ειμαστε ενα μεγαλο ξεφραγο αμπελι προς οφελος αλλων

Link to comment
Share on other sites

:lmao:

Εχουμε ηδη γινει ξενοι στην ιδια μας τη χωρα.............σχεδιο καποιων απο παλια..................

:P

Link to comment
Share on other sites

Συνεχίστε τη συζητήση σας -που εξάλλου μπορεί να έχει και ενδιαφέρον- αλλά προσπαθήστε χαλαρά και ήρεμα.Εγώ τουλάχιστον θα την παρακολουθώ.

:P

Link to comment
Share on other sites

:P

Εχουμε ηδη γινει ξενοι στην ιδια μας τη χωρα.............σχεδιο καποιων απο παλια..................

Καταλαβαινω τι θελεις να πεις... αλλα δεν καταλαβαινω για ποιους το λες!!

Βλεπεις ειμαστε μικροι σε ηλικια και δεν τα ξερουμε....

Link to comment
Share on other sites

Κανεις ΤΕΡΑΣΤΙΟ λαθος σε αυτο που γραφεις.

Οι γονεις μου ηταν μεταναστες και εγω εχω γεννηθει και μεχρι 9 χρονων ημουν στη Γερμανία.

Ολοι εφευγαν για γερμανια αφου πρωτα ειχαν καποιο συμβολαιο για να δουλεψουν.

Πριν φυγουν επρεπε να εχουν φτιαξει μεχρι και τα δοντια τους.

Μολις εφταναν στη Γερμανια τους περιμενε στεγη και δουλεια.

Και στο ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ λαθος τους φορτωναν για ελλαδα.

Εδω εχουμε καταντησει να εχουν περισσοτερα δικαιωματα οι αλλοδαποι απο τους ελληνες...

:P:lmao:

Και εγώ στην Γερμανια γεννηθηκα και μεγάλωσα και το επιβεβαιώνω.

Link to comment
Share on other sites

Καταλαβαινω τι θελεις να πεις... αλλα δεν καταλαβαινω για ποιους το λες!!

Βλεπεις ειμαστε μικροι σε ηλικια και δεν τα ξερουμε....

Να διαβασετε :P

Σχεδια υποχθονια κατα της Ελλαδας υπαρχουν απο παλια...........

Link to comment
Share on other sites

Αν παρουμε ως δεδομενο οτι αυτο που κρεμεται ειναι σκυλι σφαγγμενο εχουμε και λεμε.

Αν το εκανε απο εθνικη παραδοση επειδη τρωνε σκυλια στη χωρα του να γινει πακετο και να παει να φαει εκει.

Εδω κομμενη.

Αν το εκανε απο ανεχεια, να πανε στην πατριδα του να ζησουν για παντα και για τιμωρια, "αυτοι" που τον φερανε εδω και τον φερανε κατ'επεκτασιν και σε αυτη κατασταση.

ΕΛΕΟΣ

Link to comment
Share on other sites

Φαντασου να εχεις ενα μικρο σκυλακι σε αυτη την γειτονια... :P:lmao::lmao:

Θα το βλεπουν και θα τους τρεχουν τα σαλια!!!

Περα απο την πλακα, μπορει στην χωρα τους τα σκυλακια να ειναι παραδοσιακο εδεσμα αλλα εδω θα πρεπει να σεβονται καποια πραγματα.

Link to comment
Share on other sites

Να διαβασετε :P

Συμφωνώ απόλυτα. Στην εποχή που ζούμε, όπου όλων των ειδών οι πηγές είναι διαθέσιμες στον καθένα, είναι λίγο άτοπο να λέμε πως δεν έχω ενημερωθεί ή δεν ήξερα κάτι λόγω ηλικίας κ.α.

Αν το εκανε απο εθνικη παραδοση επειδη τρωνε σκυλια στη χωρα του να γινει πακετο και να παει να φαει εκει.

Εδω κομμενη.

Φίλε Σπύρο, τόσοι που είναι πλέον εδώ, δεν συμφέρει την Ελλάδα να τους απελάσει...

Είναι και αυτός λόγος που θα γίνουν όλοι "Έλληνες"...(εννοείται ότι ο ΚΥΡΙΟΣ λόγος είναι η ψηφοθηρία αλλά δεν ξέρω κατά πόσο το έχουν σκεφτεί καλά - τελείως διαφορετικό θέμα).

Όσο για τις συνθήκες μετανάστευσης των Ελλήνων, πρέπει να σταματήσει αυτή η καραμέλα...

Τελείως ΑΛΛΕΣ συνθήκες με μία Γερμανία με ανάγκη για εργατικό δυναμικό...

ΔΙΑΒΑΣΜΑ και πάλι ΔΙΑΒΑΣΜΑ.... :lmao:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...