Jump to content

βοηθεια..


Recommended Posts

γεια σας ειμαι νεος στο χομπι..αγορασα προσφατα ενα ενυδρειο τησ jewel το record 800 και εχω μεσα ενα pangasious (που απο οτι εμαθα αργοτερα δεν κανει γενικως για ενυδρεια και θα τον δωσω),ενα γλυφτη,ενα albino και ενα σκαλαρι.....να τα αφησω να βαλω αλλα τι προτεινετε για αυτο το ενυδρειο???? :rolleyes::D

Έγινε επεξεργασία - invman
Link to comment
Share on other sites

θα προτεινα να τα βγαλεις για να μην ταλαιπωρεις τα ψαρια σου..και ψαχνοντας στις σελιδες του φορουμ θα βρεις απειρες προτασεις για να φτιαξεις ενα ιδανικο περιβαλλον που θα μπορεσει να φιλοξενησει ψαρια αναλόγα των λιτρων σου.πες μας λιγα στοιχεια για τό στρωσιμο,την συντηρηση του ενυδρειου αλλα και για τα υλικα που εχεις μεσα στο φιλτρο σου,μια φωτογραφια θα βοηθουσε αρκετα.σου ευχομαι καλη αρχη και να μην ακους οτι σου λενε γιατι οι περισσοτεροι μαγαζατορες κοιτανε μονο την τσεπη σου!!φιλικα νικος

Link to comment
Share on other sites

οσον αφορα το στρωσιμο εγινε με μπολιασμα απο ενα πιο μικρο που ειχα.τα υλικα του φιλτρου ειναι αυτα που εχει απο την μαμα εταιρια...πρεπει να τα βγαλω ολα λες??????? :rolleyes: to labeo καπου ειχα διαβασει οτι μπορει να μεινει σε τοσα λιτρα(εχω σκοπο μεχρι το καλοκαιρι να παρω κανενα 400ΛΙΤΡΟ)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...