Jump to content

καφε αλγη Help


Recommended Posts

Γεια σας

ξαφνικα ειδα στο ενυδρειο μου και γεμιζε πολυ καφε αλγη...θελω την βοηθεια σας απ'ολους που εχουν καταφερει και την αφαιρεσουν...δειτε τις φωτογραφιες και πειτε μου τιν γνωμη σας...

post-17343-1264040204_thumb.jpgpost-17343-1264040216_thumb.jpgpost-17343-1264040187_thumb.jpgpost-17343-1264040230_thumb.jpg

post-17343-1264040259_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία - skulvaliris
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φίλε μου και καλώς όρισες... :bowdown:

Φαίνεται για διατομική άλγη που εμφανίζεται συνήθως σε ''καινούργια'' ενυδρεία ή σε ενυδρεία με ''περίεργες'' τιμές, συνήθως εξαφανίζεται όπως εμφανίστικε αρκεί όλα να πηγαίνουν καλά...

Δώσε λίγες πληροφορίες για το συστημά σου...φίλτρα, λίτρα,εξοπλισμός,μετρήσεις πόσο καιρό τρέχει...

Έγινε επεξεργασία - costas21
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φίλε μου και καλώς όρισες... :bowdown:

Φαίνεται για διατομική άλγη που εμφανίζεται συνήθως σε ''καινούργια'' ενυδρεία ή σε ενυδρεία με ''περίεργες'' τιμές, συνήθως εξαφανίζεται όπως εμφανίστικε αρκεί όλα να πηγαίνουν καλά...

Δώσε λίγες πληροφορίες για το συστημά σου...φίλτρα, λίτρα,εξοπλισμός,μετρήσεις πόσο καιρό τρέχει...

Απο λίγο έως πολύ όλοι μας περάσαμε απο αυτό το πρόβλημα.Το καλό είναι ότι με την καφέ άλγη,όταν την ξεπεράσεις και κρατάς τις σωστές συνθήκες δεν θα την ξαναδείς ποτέ.

Χρειαζόμεστε να γίνεις περισσότερο αναλυτικός σχετικά με το ενυδρείο σου.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...