Jump to content

Χαιρετισμός


cornyboy.nuts

Recommended Posts

Καλη χρονια και σε σενα,και καλως ορισες στην παρεα :bowdown:

Μολις βρεις ευκαιρια,κανε μια παρουσιαση των ενυδρειων σου :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά παιδιά.Στην κατοχή μου έχω ένα τανγκανικα 800lit. και ένα 60lit.Επίσης ένα μεσογειακό 400lit.
Καλως ηρθες.

Πολυ ενδιαφερουσες επιλογες τα ενυδρεια σου, περιμενουμε παρουσιασεις τους :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

καλώς ήρθες στη παρέα μας.

Link to comment
Share on other sites

:bowdown: και καλή συνέχεια στο forum μας!!!

Θα ήταν πολυ ενδιαφέρον να μας παρουσίαζες τα ενυδρεία σου!!!

Ειδικά το μεσογειακό :bowdown: !!!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στην παρέα και περιμένουμε τις παρουσιάσεις των ενυδρείων σου!

Link to comment
Share on other sites

:bowdown: και καλή συνέχεια στο forum μας!!!

Θα ήταν πολυ ενδιαφέρον να μας παρουσίαζες τα ενυδρεία σου!!!

Ειδικά το μεσογειακό :bowdown: !!!

Καλως ηρθες! :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά παιδιά.Στην κατοχή μου έχω ένα τανγκανικα 800lit. και ένα 60lit.Επίσης ένα μεσογειακό 400lit.

καλως ηρθες και καλη χρονια

Link to comment
Share on other sites

sori που σασ εχο στην αναμονι, αλα το μεσογειακο θα γηνι σηγα σηγα 50%μεσογειακο 50%τροπικο!!!ημε ακομι στα πηραματα.οταν θα καταφερω καπηα πραγματα θα ανεβασω foto k video clip.ληπον για το tanganyika εχη 2μ μικοσ 50 φαρδοσ 80 ηψοσ.εξοπλησμο 1 eheim 2260 για βιολογια 1 eheim 2252 για michanik filter 1 θερμοστατι yager 200w k 1 300w φοτηστικο 120cm glo t5 1actinik blue 1 white.ηποστρομα αμο θαλασησ,decor κοραλια κ παραπολι δουλεμενι lava δηλαδι μ πολεσ τρηπεσ 1 καραβι κ μερικεσ γαστρεσ.απο ψαρια εχο 16 frondoza 20 trohpeos ikola k μερικα malawi 1ζευγαρι sienohromi ahli 3 venustus 4 plakostomus 3 botia 3duboisi.ααα η καβα μου παρεχη απολα old whisky εοσ κ σηλεκτικα κρασια οποτε θελησετε εδο ημε.......ααααααααα κατι ακομι μην ξεχασω την( τελια ορθογραφηα μου ημε μεγαλωμενοσ γερμανια οποτε καταλαβενετε τ γηνετε εεεεεεεεεε) :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

.......ααααααααα κατι ακομι μην ξεχασω την( τελια ορθογραφηα μου ημε μεγαλωμενοσ γερμανια οποτε καταλαβενετε τ γηνετε εεεεεεεεεε) :bowdown:

Οποιος δεν τα παει καλα με την ορθογραφια και δεν θελει να κουραζει τους αναγνωστες του, μπορει να βαλει αυτον τον "διορθωτη" στον firefox :bowdown:

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/3439

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...