Jump to content

Η 4η Συναντηση!!!!


zak

Recommended Posts

Φιλοι μου καλησπερα!Κανω την αρχη για την τεταρτη μας συναντηση, ανοιγοντας το θεμα!Για να δουμε ποσοι οι ενδιαφερομενοι και τι καλα θα φερουμε μαζι μας!

Οσο για την αντιστροφη μετρηση δεν τολμω καν!!!!Εχω την τιμη να σας παρουσιασω τον ειδικο του aquazone για τετοιες περιπτωσεις!Παρακαλω τον φιλο Αντωνη να συνεχισει!!!! :thumbup::o:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Εχω την τιμη να σας παρουσιασω τον ειδικο του aquazone για τετοιες περιπτωσεις!Παρακαλω τον φιλο Αντωνη να συνεχισει!!!! :ninja:  :ninja:  :buttrock:

23708[/snapback]

ΕΛΑ ΕΛΑ ΕΛΑ ΓΙΑ ΠΑΜΕ ΚΥΡΙΟΙ ΜΕΙΝΑΝΕ ΜΟΝΟ 6 ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ... :thumbup::o:thumbdown::lmao: (καθοτι κυριακη ξημερωματα)

Σας περιμενουμε ΟΛΟΥΣ να περασουμε SUPER να πιουμε το καφεδακι μας και να συζητησουμε για το αγαπημενο μας hobby και οχι μονο ... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που δεν ξερετε ειναι οτι υπαρχει απουσιολογος σε καθε συναντηση. :ninja::ninja::buttrock::rolleyes:

Μονο με ιατρικη γνωματευση θα δικαιολογουνται οι απουσιες. :thumbup::o:thumbdown::lmao:

Πανω απο 2 απουσιες η προσελευση θα γινετε με τον κηδεμονα. :unsure::blush::hysterical::hysterical:

Ο Λ Ο Ι Π Α Ρ Ο Ν Τ Ε Σ Σ Τ Η Ν Ε Π Ο Μ Ε Ν Η Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η

Link to comment
Share on other sites

ΚΥΡΙΟΙ 5 + ΣΗΜΕΡΑ !!!!! Η 4η συναντηση πλησιαζει !!! :thumbup::o:thumbdown:
Link to comment
Share on other sites

Ελα να τελειωνει και αυτη η βδομαδα !!!!! :thumbup::o

4 + ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΡΑ !!!! :thumbdown::lmao::ninja:

Link to comment
Share on other sites

Η συνάντηση δεν είναι κάθε δεύτερο Σάββατο;

Άλλαξε κάτι;

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν διαθέσιμα καμία 15αριά kribensis δικής μου παραγωγής, από σπίτι με πιάνο, γαλλικά και κλασικό μπαλέτο. Όποιος ενδιαφέρεται να αποκτήσει κάποια από αυτά ας μου πεί να φέρω όσα θέλει στην συνάντηση που θα γίνει το Σάββατο. Είναι περίπου 2-3 cm έκαστο.

Link to comment
Share on other sites

Γιαννακο εμενα μου επιτρεπεις να συνεχισω το μετρημα εεε ??

ΕΛΑ 3 + ΣΗΜΕΡΑ για να μαζευομαστε σιγα σιγα ... !!!!

:thumbup::o:thumbdown::lmao:

Link to comment
Share on other sites

Σας περιμένουμε όλους νέους και παλιούς φίλους αυτό το Σάββατο στην τέταρτη συνάντηση του Aquazone… :thumbup::o:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Γιαννακο εμενα μου επιτρεπεις να συνεχισω το μετρημα εεε ??

ΕΛΑ 3 + ΣΗΜΕΡΑ για να μαζευομαστε σιγα σιγα ... !!!!

  :o  :thumbdown:  :lmao:  :ninja:

23949[/snapback]

Δεν χρειαζεται να ρωτας καν!Αφου σε εχω χρησει (μου επιτρεπεται ετσι? :ninja: )τον επισημο φορεα αντιστροφης μετρησης ημερων για τις συναντησεις του AQUAZONE!!! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειαζεται να ρωτας καν!Αφου σε εχω χρησει (μου επιτρεπεται ετσι? :unsure: )τον επισημο φορεα αντιστροφης μετρησης ημερων για τις συναντησεις του AQUAZONE!!! :thumbup:

24055[/snapback]

:o:thumbdown::lmao:

:ninja::ninja::buttrock::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Guest nasos

ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΚΕΙ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ.ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΗ ΤΟ cafe ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΒΑΦΛΕΣ ΜΕ ΠΑΓΩΤΟ . :o

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

nasos εκεί θα είμαστε και πιστεψέτο θέλουμε πραγματικά όλοι να γνωριστούμε . Το Aquazone δεν είναι όπως άλλα φόρουμ που τα μέλη τους κρύβονται πίσω από ένα ψευδώνυμο .

Σε περιμένουμε . :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

AΝΤΕ ΑΝΤΕ 2 + ΣΗΜΕΡΑ ΜΕΙΝΑΝΕ ΚΥΡΙΟΙ !!!

Για να αρχισουμε να κλαδεβουμε σιγα σιγα !!! :thumbdown:

Υ.Γ. Νasos εννοειτε οτι σε περιμενουμε στη συναντηση :thumbup::o

Link to comment
Share on other sites

Με μεγάλη μου λύπη δεν θα μπορέσω να παρευρεθώ στην συνάντησή μας, λόγω οικογενειακών υποχρεώσεων.

Η σκέψη μου όμως θα είναι εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Με μεγάλη μου λύπη δεν θα μπορέσω να παρευρεθώ στην συνάντησή μας, λόγω οικογενειακών υποχρεώσεων.

Η σκέψη μου όμως θα είναι εκεί.

24221[/snapback]

EΠΠΠΠΠ αίτηση για άδεια έκανες?????

Που πας τότε? :thumbup:

Καλά να περάσεις Νίκο μου και να ξέρεις ότι η απουσία σου θα είναι σίγουρα αισθητή.

Link to comment
Share on other sites

Να σας θυμήσω αυτό που έγραψα και πιο επάνω. Όποιος ενδιαφέρετε ας στείλει πμ να του τα φέρω στην συνάντηση.

Υπάρχουν διαθέσιμα καμία 15αριά kribensis δικής μου παραγωγής, από σπίτι με πιάνο, γαλλικά και κλασικό μπαλέτο. Όποιος ενδιαφέρεται να αποκτήσει κάποια από αυτά ας μου πεί να φέρω όσα θέλει στην συνάντηση που θα γίνει το Σάββατο. Είναι περίπου 2-3 cm έκαστο.

23946[/snapback]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους! Εγώ αν και έχω ενα γάμο στις 20:00 θα έρθω στα πεταχτά! Σαν νέο μέλος... επιβάλλεται, δεν αναβάλλεται! CU :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

:o

Έτσι πρέπει !!! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Guest nasos
:thumbup: ΠΑΔΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΩ ΠΩΣ ΘΑ ΣΑΣ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΣΤΟ ΚΑΦΕ.ΠΩΣ ΘΑ ΣΑΣ ΒΡΩ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ. 17:00 ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΡΘΩ? :o
Link to comment
Share on other sites

:hysterical::thumbup::hysterical::hysterical: Θα δεις παντου ταμπελακια στα τραπεζια AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE AQUAZONE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :o:thumbdown::lmao::ninja::ninja::buttrock::rolleyes::unsure::blush::hysterical:
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...