Jump to content

το μεγαλητερο ιδιωτικο ενυδρειο της Ευρωπης!


Recommended Posts

ολοι πεταξατε απο μια εξυπναδα! :bowdown:

αντε να πει και ενας οτι θα ηταν ωραιο γαριδοενυδρειο,να δεσω μια θηλια στο λαιμο μου :bowdown::rasp::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 87
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ολοι πεταξατε απο μια εξυπναδα! :bowdown:

αντε να πει και ενας οτι θα ηταν ωραιο γαριδοενυδρειο,να δεσω μια θηλια στο λαιμο μου :bowdown::rasp::hysterical:

:thumbup::ninja::thumbup::blink::blink:

Πάντως αυτό που είπε ο Στάθης δεν θα ήταν άσχημο το αντίθετο θα έλεγα!!!

Link to comment
Share on other sites

ολοι πεταξατε απο μια εξυπναδα! :bowdown:

αντε να πει και ενας οτι θα ηταν ωραιο γαριδοενυδρειο,να δεσω μια θηλια στο λαιμο μου :bowdown::rasp::hysterical:

Γαρίδες όχι,με 25.000 γκάμπυ κάτι γίνεται!!!!

Να σηκώσεις και ένα αντίστοιχο ενυδρείο με δισκους,αλλιως δεν μεταφράζω τίποτα!!! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Γαρίδες όχι,με 25.000 γκάμπυ κάτι γίνεται!!!!

Να σηκώσεις και ένα αντίστοιχο ενυδρείο με δισκους,αλλιως δεν μεταφράζω τίποτα!!! :blink:

εγω θα εβαζα και γαριδες και γκαμπυ......

θα ηταν τοσο τελεια και τα δυο που δεν θα μπορουσα να διαλεξω!!!!!!!!!!

εγω θα εβαζα και γαριδες και γκαμπυ......

:ninja::thumbup::blink::rasp::hysterical::thumbup::bowdown::bowdown:

Link to comment
Share on other sites

:bowdown::bowdown: Ευτυχως που εγω μολις τελειωσα το καινουργιο set up, ειμαι πτωμα και θα πεσω ξερος, και θα κοιμηθω σε σχεση με αλλους ενυδρειαδες που χασαν τον υπνο τους :rasp::hysterical:
Link to comment
Share on other sites

Αυτά είναι ενυδρεία και μετά αντε να ασχοληθούμε με τα δικά μας !!! :ninja::thumbup::blink:

Απίστευτο και είναι και για το σαλόνάκι του !!! :bowdown::bowdown::rasp::hysterical::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Παντως εγω αν το ειχα θα το τιγκαριζα στα σκαλαρια....pterophyllum altum

:bowdown::bowdown:

γι αυτο σε λατρευω εσενα!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι θα έβαζα μέσα Boto :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Το προηγουμενο του...το...''μικρο''...μονο 14.000 λιτρα! :hysterical:

(αυτο που φενεται στο βιντεο της μεταφορας)

:ninja::hysterical::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

τι λεεεεεεεες τωρα!!!!

αρρωστα ποσα!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

καθε 1η του μηνα υπενθυμιση!

καλο μηνα!

Uuuuuup!!

:D

Link to comment
Share on other sites

Guest orck

Αντε βρε Κωστα και στα δικα σου. Ποσα λιτρα σου μενουν ακομη; 102.000 λιτρα;

Link to comment
Share on other sites

Αχ ρε Κωστή τη μας κάνεις!

Γυναίκα πιασε τα υπογλώσσιααααααααααα

Λέμε και εμείς πως έχουμε ενυδρεία πφφφ……….

:D:ninja::bowdown::thumbup::D #@$%&**#% τα γερμανικα μου, τι λεει ρε παιδια, καποια μεταφραση, κατι;

Link to comment
Share on other sites

Rik απο οτι καταλαβα μετα απο μεταφραση που εκανε ο Δημητριος δεν κατι το ιδιαιτερο για την κατασκευη...αναφερει οτι οτι εχει καταφερει ειναι αποτελεσμα σκληρης δουλειας, αγαπης και μια μεγαλη δοση τρελας και παθους!

Λεει οτι ταϊζει περιπου ενα κιλο κατεψηγμενα την ημερα, οτι η γυναικα του στην αρχη στραβωσε αλλα μετα συνηθισε, και οτι κατι επρεπε να κανει οταν καταλαβε πως πλεον τα ψαρια του δεν χωραγανε στο παλιο του ενυδρειο των 14.000 λιτρων!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Μιλαμε για Ευρωπη.

Αμερικη υπαρχουν και μεγαλητερα.. :D

Link to comment
Share on other sites

Guest orck

Αχ ρε Κωστή τη μας κάνεις!

Γυναίκα πιασε τα υπογλώσσιααααααααααα

Λέμε και εμείς πως έχουμε ενυδρεία πφφφ……….

:D:ninja::bowdown::thumbup::D #@$%&**#% τα γερμανικα μου, τι λεει ρε παιδια, καποια μεταφραση, κατι;

Ξερω οτι αστιευεσαι αλλα πιστευω οτι καλο ειναι να τα ξεκαθαριζουμε αυτα να μην δημιουργουνται εσφαλμενες εντυπωσεις.

ΤΟ ΙΔΙΟ ΧΟΜΠΥΣΤΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΝΑ 20 ΛΙΤΡΟ ΜΕ ΕΝΑΝ ΜΟΝΟΜΑΧΟ, TO ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ 5-10-100 ΤΟΝΟΥΣ ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΨΑΡΙΑ

Τον χομπυστα δεν τον κανει ουτε ο ογκος νερου ουτε τα δυσκολα/σπανια/ακριβα ψαρια.

Link to comment
Share on other sites

Ξερω οτι αστιευεσαι αλλα πιστευω οτι καλο ειναι να τα ξεκαθαριζουμε αυτα να μην δημιουργουνται εσφαλμενες εντυπωσεις.

ΤΟ ΙΔΙΟ ΧΟΜΠΥΣΤΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΝΑ 20 ΛΙΤΡΟ ΜΕ ΕΝΑΝ ΜΟΝΟΜΑΧΟ, TO ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ 5-10-100 ΤΟΝΟΥΣ ΜΕ ΤΑ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΨΑΡΙΑ

Τον χομπυστα δεν τον κανει ουτε ο ογκος νερου ουτε τα δυσκολα/σπανια/ακριβα ψαρια.

Δεν συμφωνω αλλα δεν πειραζει! :D

Αν ηταν ετσι δεν θα υπηρχε κατι που λεγεται προοδος.Τα παντα θα ηταν στασιμα και μη αναβαθμιζομενα.

Δεν εχει να κανει με χρηματικο το θεμα αλλα με την τρελα του καθενος, την εμπειρια του, και το ποσα αποφασιζει να ''δωσει'' απο τον εαυτο του σε αυτο που κανει.

Σε καμια περιπτωση δεν μπορει να συγκριθει ο ιδιοκτητης ενος μονομαχου με τον ιδιοκτητη ενος...baracuda!!

Μην το ισσοπεδωνουμε..

Και δεν δημιουργουνται καθολου εσφαλμενες εντυπωσεις ουτε χρειαζεται να βοηθησουμε κανεναν και να τον κατατοπισουμε για το αν πρεπει η οχι να εντυπωσιαστει απο αυτο που ειδε.

Με αυτο που λες ειναι σαν να ειμαστε ισα και ομοιοι με τον τυπο που εχει και διατηρει το ενυδρειο που σας εδειξα.

Νομιζεις οτι θα μπορουσαν πολλοι απο δω?

Μην το κουραζουμε, δεν χρειαζεται...απολαυστε απλα κατι μοναδικο και τελος... :D

Έγινε επεξεργασία - kwstas_original
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...