Jump to content

ΕΥΡΕΣΗ ΒΙΒΛΙΩΝ


reefas

Recommended Posts

Επειδη θελω να μελετησω κανα βιβλιο γιατι καλο το διαβα σμα των ποστ αλλα και τα βιβλια καλλιτερα.

Λοιπον μπορει να μου πει καποιος που βρισκεται αυτα τα καταπληκτικα βιβλια που εχεται αναφερει συχνα πυκνα?

REEF AQUARIUM VOL 3 DELBEEK- SPRUNG και κανενα αλλο ...(του SPRUNK απο οτι καταλαβα ειναι πολυ καλα)

Link to comment
Share on other sites

Επειδη θελω να μελετησω κανα βιβλιο γιατι καλο το διαβα σμα των ποστ αλλα και τα βιβλια καλλιτερα.

Λοιπον μπορει να μου πει καποιος που βρισκεται αυτα τα καταπληκτικα βιβλια που εχεται αναφερει συχνα πυκνα?

REEF AQUARIUM VOL 3 DELBEEK- SPRUNG και κανενα αλλο ...(του SPRUNK απο οτι καταλαβα ειναι πολυ καλα)

up!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα σου πρότεινα να μπείς στα www.amazon.com , ή www.amazon.co.uk και να βρείς οτι βιβλίο σε ενδιαφέρει.Θα ου πρότεινα πιο πολύ το www.amazon.com γιατί ακόμα συμφέρει το δολλάριο.

;)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα σου πρότεινα να μπείς στα www.amazon.com , ή www.amazon.co.uk και να βρείς οτι βιβλίο σε ενδιαφέρει.Θα ου πρότεινα πιο πολύ το www.amazon.com γιατί ακόμα συμφέρει το δολλάριο.

;)

στο amazon uk το βρηκα ,αλλα δε στελνουν Ελλαδα οι ........εγγλεζοι!! απο Αμερικη ...δεν ξερω φοροι ,μεταφορικα ,μην το πληρωσω σαν εγκυκλοπαιδεια!

Link to comment
Share on other sites

στο amazon uk το βρηκα ,αλλα δε στελνουν Ελλαδα οι ........εγγλεζοι!! απο Αμερικη ...δεν ξερω φοροι ,μεταφορικα ,μην το πληρωσω σαν εγκυκλοπαιδεια!

Εγω πάντως οτι εχω παραγγειλει απο UK έχει έρθει,μάλλον κάποιο λάθος κάνεις..

Link to comment
Share on other sites

στο amazon uk το βρηκα ,αλλα δε στελνουν Ελλαδα οι ........εγγλεζοι!! απο Αμερικη ...δεν ξερω φοροι ,μεταφορικα ,μην το πληρωσω σαν εγκυκλοπαιδεια!

Εφόσον τα βιβλία είναι καινούργια και οχι χρησιμοποιημένα ( used) τότε στέλλονται εκτός Αγγλίας ή εκτός Ηνωμένων Πολιτειών.Εγώ αγοράσει βιβλία αρκετές φορές και απο τα δύο sites.Φόροι δεν μπήκαν ποτέ. Να χρησιμποιήσεις το standard shipping για να μην πληρώσεις πολλά ταχυδρομικά.Αν είναι στο stock το βιβλίο απο Αμερική μπορεί να χρειαστεί περίπου 10 μέρες για να έλθει από Αγγλία πιο γρήγορα.

Για τα ταχυδρομικά άνοιξε κάποιες πληροφορίες στο site που αναφέρεται σε αυτά για να ενημερωθείς.

;)

Link to comment
Share on other sites

Ψάξε και στο ebay έχει αρκετά καλά και φθηνά μαγαζιά με βιβλία έχω πάρει 3 βιβλία από εκεί και ήρθαν μια χαρά.Από amazon.uk έχω πάρει και εγώ καινούργιο χωρίς κανένα πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Απαιραιτητο στο βιβλιο που θα διαλεξεις για θαλασσινο,να εχει γραφτει το πολυ εντος 5ετιας.Αν δεις τι γραφουν σε παλαιοτερα (6-8 ετων) βιβλια θα γελας 1 μερα.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Μαπα το καρπουζι, τα βιβλια αυτα ειναι για πολλα :hysterical: :hysterical: :hysterical: .

Εντελως αναχρονιστικα, εχω αυτο με το θαλασσινο, κριμα τα λεφτα !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...