Jump to content

Εχετε αλλα κατοικιδια ?


Recommended Posts

ενα jack russell τη σιντη και 5 παπαγαλακια lovebirdς.πριν τη σιντη ειχαμε για 11 χρονια περιπου ενα rottweiler τη σιμπα :P επισης απο το σπιτι εχουνε περασει ενα ζευγαρι cocatil καμια 20αρια καναρινια και 1 κουνελι.αυτα τα λιγα :)

Link to comment
Share on other sites

Στις 15 του Ιουλίου ο Έκτωρας "ταξίδεψε" σε ηλικία 14 ετών 6 μηνών και 15 ημερών ...... post-8059-1283549478_thumb.jpg

:)

Link to comment
Share on other sites

Στις 15 του Ιουλίου ο Έκτωρας "ταξίδεψε" σε ηλικία 14 ετών 6 μηνών και 15 ημερών ...... post-8059-1283549478_thumb.jpg

:)

Κι ο δικός μου Έκτορας ήταν... Έφυγε τον Μάιο σε ηλικία 13 χρόνων και 7 μηνών... :P

Link to comment
Share on other sites

Ο μολις 7 μηνων ......Διας μου!!!!! :):):)

(γμτ δεν μπορω να σηκωσω φωτο)

Έγινε επεξεργασία - geos3
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Στο σπίτι μου θα βρείτε: Γάτες, Άλογα, Χελώνες, Παπαγαλάκια, Χαμστεράκια, καθώς και ένα Ιγκουάνα, όμως η μεγαλύτερη αδυναμία μου είναι ένα πανέμορφο, γλυκό, μικρόσωμο πλάσμα, που ακούει στο όνομα Ήρα και είναι ράτσας Ελληνικό Κοκόνι! :-D

Ήρα

26880320450542602521661.jpg

hpim0031y.jpg

Σι και Αμ

mycats10.jpg

Γιασμίν

mycats3c.jpg

Τα μωράκια της Γιασμίν

mycats9.jpg

Μόρις

mycats4.jpg

Φελίνα

mycats2.jpg

Νανά και Μέρλιν

mycatsw.jpg

Πάνω στο λούτρινο δέντρο! :P

mycats1.jpg

Φράνκλιν

babyturtlebydarienshiel.jpg

Κούτζο

dsc06488q.jpg

Τα τρία παπαγαλάκια μου

img1441x.jpg

Ντράγκο

img4397dv.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ένα golden retriever τον παρη!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω ενα ημιαιμο Σπιτζ, την Λιζα!!

http://imageshack.us/photo/my-images/38/imgp8203.jpg/

Link to comment
Share on other sites

Καλημεεεερα!!! Εγω εχω ενα χελωνακι (καινουριο μελος στην οικογενεια μας), ενα σκυλακι ρατσας τσιουαουα και ενα κουνελακι...Εχω ποσταρει φωτογραφιες σε ενα παρομοιο θεμα αλλα ας ποσταρω και εδω...

post-48994-0-26334600-1333783130_thumb.jpg

post-48994-0-41395000-1333783136_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εγώ λοιπόν έχω ένα σκυλάκι, την Sunny, (πουλόσκυλο) με μια ουρίτσα 3 εκατοστών, 1,5 χρονών και το χρώμα του είναι σαν τα Δαλματίας!!! Μία γατούλα, την Sissy, που από μέρα σε μέρα γεννάει!!! Πέρσι είχα και δύο σκιουράκια τα οποία τελικά το σκάσανε... :(

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω ενα κουνελακι τον Σνουπι [ενα πραγματικος γλυκας] ενα σκυλακι [οχι ρατσας αλλα φατσας] τον Μπραντυ μια γατουλα την Μπελα και φυσικα τον μονομαχο Σουσακο. Τελος εχω ενα μικρο παπακι το οποιο μολις μεγαλωσει λιγο θα παει στο χωριο με τις κοτες :P

Έγινε επεξεργασία - anna-sushi
Link to comment
Share on other sites

εχω 2 ενυδρεια και ενα γιορκσαιρ τεριε

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο θέμα ανοίξατε...Λοιπόν πέρα απο τον ύφαλο και το δισκάδικο στο σπίτι παίζει ένα περσικό γατί ο Σάλβι...είναι 2,5 χρονών και είναι μονάρχης... Ηταν της γυναίκας μου (δεν τα πολυχώνευα τα γατιά) και οταν μετακομίσαμε μαζί τον υιοθέτησα,τώρα δεν μπορώ χωρίς αυτόν.

20942d1323629540-alex-rsm-130-imag0155.jpg

Επίσης έχω έναν african gray σαν αδερφό μου γιατι μεγαλώσαμε μαζι και πρόσφατα πάτησε τα 40.Η φήμη που έχουν οι jaco είναι αληθινή πανέξυπνος και ομιλητικότατος. Δεν έχω φωτό απο τον Μπόμπο κάπου.Με το μαιμουδόγατο αγαπιούνται.

Link to comment
Share on other sites

παιδια εκτος απο τα ενυδρεια που εχω, ακομα εχω 1 γερμανικο ποιμενικο την μπουμπου ενα κανις τον μαϊλο ενα παπαγαλακι τον μεμα και εναν γατο τον μιτσι.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Λοιπον, λοιπον................

1ον εχω τον GIBSS ενα ντοπερμαν πινσερ αρσενικο και ειναι 14 μηνων

2ον ενα Τουρλί απο την οικογενεια των κορυδαλων...τραγουδισταρας

3ον ενα καναρινι πολυ φωνη......μολις εχει φως λεει ατελειωτα....

Link to comment
Share on other sites

Δυο χελωνακια ξηρας να μου κουρευουν το γκαζον στο κηπο, ενα καρδερινοκαναρο , εναν γερμανικο ποιμενικο τον Φιντελ και ενα αξιαγαπητο παπαγαλο αμαζονιου τον Πετρο, αυτα :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.506312619383208.134393.100000134225400&type=3

μετα 10 χρονια ασχολειας με ντοπ ειπα ννα δω κατι καινουργιο...σημερα ειναι 2 μηνων και 10 μερων και ηδη 17 κιλα

Link to comment
Share on other sites

Πριν μία εβδομάδα απέκτησα ένα καινούργιο σκύλο τον Κοναν είναι ρατσας rottvailer από πρωταθλητές γονείς και είναι δύο μηνών.

Link to comment
Share on other sites

εγω περαν του μονομαχου διαθετω ενα χρυσοψαρο ενα ζευγαρι καναρινια ενα κουνελι και ενα ιγκουανα α μενω σε σπιτι 25 τετραγωνικα..................

  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

Πριν μία εβδομάδα απέκτησα ένα καινούργιο σκύλο τον Κοναν είναι ρατσας rottvailer από πρωταθλητές γονείς και είναι δύο μηνών.

Ροτβάιλερ?! Φώτο πλζ! :D ( Αν και προτιμώ τα λυκόσκυλα.. :D )

Link to comment
Share on other sites

http://www.facebook....34225400&type=3

μετα 10 χρονια ασχολειας με ντοπ ειπα ννα δω κατι καινουργιο...σημερα ειναι 2 μηνων και 10 μερων και ηδη 17 κιλα

bullmastiff είναι? :o

Link to comment
Share on other sites

ειναι φιλε american mastiff η αλλιως bandog.

Ακόμα πιο όμορφο! :D;)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...