Jump to content

53ο Ράλλυ Ακρόπολις


Recommended Posts

Για το 53ο ΡΑΛΛΥ ΑΚΡΟΠΛΙΣ ούτε λέξη?

Απο όσα έχω δεί στο internet για την προετοιμασία όλα δείχνουν πως και φέτος θα είναι ΑΨΟΓΑ! :thumbup:

Ελπίζω να μπορέσω να πάω σε καμία ειδική, το ίδιο εύχομαι σε όλους σας!

Link to comment
Share on other sites

Εγω φευγω για ΟΑΚΑ μολις τωρααααααααα ...... :thumbup::o:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που αξίζει είναι το βουνό ! Γκάζια, χώμα, σκόνη αλλά και απίστευτη ομορφιά της φύσης.

Δυστυχώς φέτος δεν με βλέπω να πηγαίνω σε ειδικές και μου στοιχίζει μιας και μέχρι περσι όλο το τριήμερο γυρνουσα τη Φθιωτιδοφωκίδα !

post-517-1149171319_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να πάτε στα κοντινά όπως Αλεποχώρι-Ψάθα που έχει και ανεφοδιασμό και υπερειδική. Περνάει το Σάββατο 10.30 και 16.00

Link to comment
Share on other sites

Απο τους πιο θεαματικους και δυσκολους αγωνες του παγκοσμιου πρωταθληματος!Και φυσικα στο ΟΑΚΑ το θεαμα θα ειναι super!Τυχερε Αντωνη!!!

Το Ακροπολις το εχω συνδιασει απο πιτσιρικι με το ξεκινημα της καλοκαιρινης περιοδου! :o:thumbup::thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να πάτε στα κοντινά όπως Αλεποχώρι-Ψάθα που έχει και ανεφοδιασμό και υπερειδική. Περνάει το Σάββατο 10.30 και 16.00

24454[/snapback]

Γιαννη, ποιο Σαββατο?Αυτο που ειναι η συναντηση του AQUAZONE???? :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

... Η πιστα πιστευω πιο αργη απο τη περσυνη ... το θεαμα λιγοτερο ... τα ιστορικα αμαξια (γιαυτο πηγα αλλωστε :thumbup: ) παρα πολυ λιγα σε σχεση με περσυ ... και τι να πω κριμα για τους περσυνους "ιστορικους" που τα δωσανε ολα τα σπασανε ολα και μαλλον ακομα τα φτιαχνουνε η' δε μπενουνε στο trypaki να ξανατρεξουνε ....

Κριμα που δε θα μπορεσω να βρεθω σε καποια ειδικη καθως ολο το Σ/Κ μου ειναι κλεισμενο .... :o:thumbdown::lmao::ninja::ninja:

Link to comment
Share on other sites

Γιαννη, ποιο Σαββατο?Αυτο που ειναι η συναντηση του AQUAZONE???? :thumbup:

24472[/snapback]

Ακριβώς. Η διαδρομή μέχρι εκεί είναι μία ώρα. Μπορείτε πολύ εύκολα να πάτε να δείτε το πρωίνό πέρασμα και το απογευματάκι να είστε στο Olympico.

:o

Link to comment
Share on other sites

Προηγειτε ο GRONHOLM Marcus :ninja: που θα παει δε θα του σπασει τιποτα :thumbdown::lmao:

:thumbup: LOEB :o

Link to comment
Share on other sites

Προηγειτε ο GRONHOLM Marcus  :unsure:  που θα παει δε θα του σπασει τιποτα  :ninja:  :ninja:

:thumbup:  LOEB  :o

24558[/snapback]

ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ ΤΙ ΛΕΜΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΑΤΡΙΩΤΕΣ ΜΟΥ!!! (ΦΙΛΑΝΔΟΥΣ)!!!

ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΔΗΞΕΙ ΤΙ ΑΞΙΖΟΥΝ!!! ΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΘΥΜΙΣΩ ΟΝΟΜΑΤΑ???

ΡΑΛΙ ΦΟΡΜΟΥΛΑ!!

HYVA SUOMI!!! :thumbdown::buttrock::lmao::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΜΙΑ ΕΙΔΙΚΗ ΣΤΗΝ ΦΙΛΑΝΔΙ ΣΤΟ ΡΑΛΙ ΤΩΝ ΧΙΛΙΩΝ ΛΗΜΝΩΝ! ΤΗΝ ΕΙΔΙΚΗ ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ ΜΕ ΤΑ ΑΛΜΑΤΑ!!! ΕΧΕΙ 7 ΧΡΟΝΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΧΝΙΤΕ ΤΕΤΟΙΑ ΕΜΠΙΡΙΑ!!!

(ΠΡΕΠΗ ΝΑ ΤΟΕΧΩ ΣΚΟΤΩΣΙ ΜΕ ΤΗΝ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΑ ΜΟΥ!!!) :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ ΤΙ ΛΕΜΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΑΤΡΙΩΤΕΣ ΜΟΥ!!! (ΦΙΛΑΝΔΟΥΣ)!!!

ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΔΗΞΕΙ ΤΙ ΑΞΙΖΟΥΝ!!! ΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΘΥΜΙΣΩ ΟΝΟΜΑΤΑ???

ΡΑΛΙ ΦΟΡΜΟΥΛΑ!!

HYVA SUOMI!!!   :lmao:  :rolleyes:  :ninja:  :unsure:

24568[/snapback]

Ειναι παρα πολλοι οι καλοι Φινλανδοι οδηγοι ... :thumbup: εχω να σου πωωωωω ....

Αλλα στη παρουσα φαση ειναι ο :o:thumbdown: (LOEB) στη μεση .. :ninja::buttrock:

Έγινε επεξεργασία - dartman1980
Link to comment
Share on other sites

Παντως ο Gronholm συνεχίζει ακάθεκτος

http://ww.acropolisrally.gr/el/show.php?page=online

Link to comment
Share on other sites

:thumbup::o:thumbdown:
Link to comment
Share on other sites

:thumbup::o:thumbdown::lmao:

ΛΟΙΠΟΝ??? ΑΚΟΥΩ!!! :ninja:

Link to comment
Share on other sites

τι ???? ειναι γνωστο οτι φετος το FOCUS στο χωμα δεν εχει αντιπαλο ... στην ασφαλτο ομως ??? :lmao:

Οποτε οπως καταλαβεινεις και παλι ο Loeb θα λαμψει ... :thumbdown::thumbup::o

Link to comment
Share on other sites

Είναι θεός ο ψηλός, το απέδειξε και του αξίζουν συγχαρητήρια. Όπως επίσης να συγχαρούμε την τροχαία εθνικών οδών που επέτρεψαν στον Loeb και πήγαινε στην αττική οδό με τρεις ρόδες κάνοντας επικίνδυνους ελιγμούς και με το xsara να διαλύεται από την τριβή στην άσφαλτο... :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Ααααα επισης συγχαριτηρια στον Solberg που τρακαρε με Ελληνα πολιτη μετα απο παραβιαση STOP .... :thumbup::o:thumbdown::lmao::ninja:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...