Jump to content

Αξιζει!!!!!!


Recommended Posts

Ενταξει οκ, μπορει να ειναι λιγο ακριβω αλλα αξιζει τα λεφτα του !!!!! (χαχαχαχαχαχαχαχαχα) :)

http://www.plus4u.gr/showitem.php?ID=13700...C9%CF%2038%20CM

τι λετε???????? :P

Link to comment
Share on other sites

εγώ προσωπικά όχι σε ενυδρείο ούτε σε τερραριο δεν θα το έβαζα

Link to comment
Share on other sites

μα.. γιατι... τσαμπα ειναι.

παιδια, θα χασουμε την ευκαιρια...

Link to comment
Share on other sites

Δε μπορω ειλικρινα να καταλαβω τους ενδιασμους σας........

Εγω ειδη παραγγειλα 2 και τωρα ετοιμαζομαι να παραγγειλω και το μεγαλο καραβι που εχει :)

Δηλαδη ειναι προτημοτερο να δωσω αυτα τα λεφτα για να παρω ας πουμε αληθινα φυτα τα οποια ισως να μ χαλασουν και στ συνεχεια????? :P

Link to comment
Share on other sites

αμα ηξερες τα ωφελη που προσφερουν τα αληθινα φυτα στο ενυδρειο απο πολλες αποψεις(καθαρισμος νερου,βιολογια,οξυγονωση,και προπαντος για τα ψαρια)αυτο μας ενδειαφερει προτιστος.καλυτερες συνθηκες και οσο πιο φυσικο περιβαλλον γινετε.ενα ναυαγιο το καταλαβαινω αλλα την ακροπολη?η την ρωμαικη αρενα? οχι και παλι οχι.τι πιο ομορφο για το ματι και χαλαρωτικο απο ενα ομορφο φυτεμενο ενυδρειο.κανε ενα περασμα απο τις φωτο με τα ενυδρεια μελων και θα καταλαβεις.

Link to comment
Share on other sites

αμα ηξερες τα ωφελη που προσφερουν τα αληθινα φυτα στο ενυδρειο απο πολλες αποψεις(καθαρισμος νερου,βιολογια,οξυγονωση,και προπαντος για τα ψαρια)αυτο μας ενδειαφερει προτιστος.καλυτερες συνθηκες και οσο πιο φυσικο περιβαλλον γινετε.ενα ναυαγιο το καταλαβαινω αλλα την ακροπολη?η την ρωμαικη αρενα? οχι και παλι οχι.τι πιο ομορφο για το ματι και χαλαρωτικο απο ενα ομορφο φυτεμενο ενυδρειο.κανε ενα περασμα απο τις φωτο με τα ενυδρεια μελων και θα καταλαβεις.

εννοειται οτι δεν προκειται να τ αγορασω και ποτε δ μου αρεσαν αυτα τ μπιχλιμπιδια λιγο πλακα κανουμε για να περασει ευχαριστα η ωρα :)

Link to comment
Share on other sites

Ωραιες κ οι πυραμιδες δεν τις ειχα πετυχει πουθενα :)

Το κορυφαιο των κορυφαιων παντως πιστευω πως ειναι αυτο

Link to comment
Share on other sites

Το ενυδρειο με την σφήκα ειναι καθαρα πλεκοενυδρειο... :)

Το αλλο με την πιραμιδα λογο του τριγωνικου σχηματος νομιζω ειναι καταληλο για Δισκους(Με 3 γωνιες) :P

Link to comment
Share on other sites

αμα ηξερες τα ωφελη που προσφερουν τα αληθινα φυτα στο ενυδρειο απο πολλες αποψεις(καθαρισμος νερου,βιολογια,οξυγονωση,και προπαντος για τα ψαρια)αυτο μας ενδειαφερει προτιστος.καλυτερες συνθηκες και οσο πιο φυσικο περιβαλλον γινετε.ενα ναυαγιο το καταλαβαινω αλλα την ακροπολη?η την ρωμαικη αρενα? οχι και παλι οχι.τι πιο ομορφο για το ματι και χαλαρωτικο απο ενα ομορφο φυτεμενο ενυδρειο.κανε ενα περασμα απο τις φωτο με τα ενυδρεια μελων και θα καταλαβεις.

δεν σε καταλαβαινω. εγω παντως ψηφιζω πυραμιδα!

Link to comment
Share on other sites

ΖΉΤΩ το Ελληνικό Μεγαλείο :P

Και το Αιγυπτιακο όμως δεν παει πισω!!

τι ομορφια και μυστήριο και στα δύο εργα τέχνης :angry2::)

Link to comment
Share on other sites

Στο θαλασσινό ενυδρείο που σκέφτομαι θα βάλω μια ζάντα και μια γαλότσα!Απόλυτα φυσικό αποτέλεσμα!

Έλεγα να βάλω και κονσερβοκούτια αλλά δε θα δείξει... :)

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που ηθελα να κανω ανοιγοντας αυτο το τοπικ, επειδη σε καποιες παρουσιασεις το ειδα να γινεται και δε μ αρεσε καθολου, ηταν για να καταλαβουν οσοι ξεκιννουν τωρα το "αθλημα" οτι ενα ωραιο και φυσικο αποτελεσμα δεν ερχεται μεσα απο πυραμιδες ναυγια και ηφαιστεια....

Και γενικοτερα ειναι κριμα γιατι καποιοι ετοιμαζουν το ενυδρειο τους με τετοιου ειδους αντικειμεμενα κανουν πολυ κοπο ξοδευουν πολυ χρημα (γαιτι ειναι και πανακριβα) το ανεβαζουν για να κανουν την παρουσιαση και τρωνε σε πολλες αν οχι σε ολες τις περιπτωσεις τρελο κραξιμο....

Δε λεω βεβαια και εγω το πολυ ενα 2μηνο εχω που ξεκινησα (να ασχολουμε σοβαρα!!!!!), και δεν εχω την τρελη εμπειρια οπως αλλοι εδω μεσα, αλλα εχω το ελαφρυντικο οτι ποτε δε μ αρεσαν αυτα :)

Κι ενα τελευταιο http://totallytop10.com/wp-content/uploads...06/aquarium.jpg

Link to comment
Share on other sites

Στο θαλασσινό ενυδρείο που σκέφτομαι θα βάλω μια ζάντα και μια γαλότσα!Απόλυτα φυσικό αποτέλεσμα!

Έλεγα να βάλω και κονσερβοκούτια αλλά δε θα δείξει... :P

Αν το κανεις μεγαλο, ριξε με τη μουρη ενα αυτοκινητο μεσα.

Ονομασε το ενυδρειο "Βιοτοπικο - Λιμανακια Βουλιαγμενης" :)

Link to comment
Share on other sites

δεν σε καταλαβαινω. εγω παντως ψηφιζω πυραμιδα!

τι δεν καταλαβαινεις?

Link to comment
Share on other sites

Αν το κανεις μεγαλο, ριξε με τη μουρη ενα αυτοκινητο μεσα.

Ονομασε το ενυδρειο "Βιοτοπικο - Λιμανακια Βουλιαγμενης" :)

:P:angry2::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Αν το κανεις μεγαλο, ριξε με τη μουρη ενα αυτοκινητο μεσα.

Ονομασε το ενυδρειο "Βιοτοπικο - Λιμανακια Βουλιαγμενης" :P

:):angry2:

Link to comment
Share on other sites

εγω πειραζει να παραγγειλω τα καλυντικα;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Αν το κανεις μεγαλο, ριξε με τη μουρη ενα αυτοκινητο μεσα.

Ονομασε το ενυδρειο "Βιοτοπικο - Λιμανακια Βουλιαγμενης" :)

Τώρα που το λες,δεν είναι κακό... :angry2:

Εσύ που είσαι κοντά ανέβασε καμιά φωτό να πάρουμε ιδέες! :P

Link to comment
Share on other sites

Αμεσως (αν και το ειχα για παρουσιαση-εκπληξη του αλμυρου μου ενυδρειου στο θαλαασινο τομεα)

IPB Εικόνα

Ε ενταξει τι να πω εσυ μας ξεπερασες ολους..... Συγχαρητηρια μετρησεις νερου εχεις κανει???? :)

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω οτι οι υαλοκαθαριστήρες θα στρεσάρουν τα ψαράκια σου,καλύτερα να τους βγάλεις και να βάλεις τσατσάρες...

Για φίλτρανση χρησιμοποίησε φίλτρο καφετιέρας ή απορροφητήρα.Σε 5-6 χρόνια θα έχει στρώσει και θα μπορείς να βάλεις μπουζόψαρα ή ζαντόψαρα...

Το έχουμε χάσει μάλλον.... :)

Έγινε επεξεργασία - FotisGt
Link to comment
Share on other sites

Στο θαλασσινό ενυδρείο που σκέφτομαι θα βάλω μια ζάντα και μια γαλότσα!Απόλυτα φυσικό αποτέλεσμα!

Έλεγα να βάλω και κονσερβοκούτια αλλά δε θα δείξει... :thumbup:

post-3521-1266589361_thumb.jpg

Για δες εδω...καποιοι αυτα που σκεφτομαστε για πλακα τα κανουν πραξη... :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...