Jump to content

Προσωπικά μηνύματα


george hmmy

Recommended Posts

Προς τους κους admin θα ήθελα να θέσω το πρόβλημα που αντιμετωπίζω: στέλνω ένα πμ, πατάω και αποθήκευση ενός αντιγράφου στα εξερχόμενα, το μήνυμα υποτίθεται ότι στέλνεται κανονικά αλλά ποτέ δεν το λαμβάνει ο παραλήπτης που έχω καθορίσει. Έχει παρατηρηθεί με τρία διαφορετικά άτομα το ίδιο πρόβλημα, να τους στέλνω δηλαδή και να μην το λαμβάνουν.

Ευχαριστώ,

Γιώργος

edit:το μήνυμα το βλέπω όμως στα σταλμένα.

Έγινε επεξεργασία - george hmmy
Link to comment
Share on other sites

Για να δείς αν το έχει λάβει και διαβάσει ο παραλήπτης πρέπει να επιλέξεις το "Θέλετε να παρακολουθήσετε αυτό το μήνυμα;".

Τότε βλέπεις τι γίνετε με το μήνυμα σου αν πας στο μενού στα αριστερά εκεί που λέει "Παρακολούθηση μηνυμάτων".

Link to comment
Share on other sites

Γιάννη έχω στείλει το μήνυμα, το βλέπω στα σταλμένα αλλά ο παραλήπτης δεν το λαμβάνει, δεν είναι το πρόβλημα ότι με νοιάζει να δω πότε το διάβασε. Μίλησα με ένα φίλο από το φόρουμ το πρωί και μου είπε να το αναφέρω εδώ για να ελεγχθεί η ομαλότητα....

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι με τα μηνύματα αφού είναι σε μορφή που δεν μπορούμε να επέμβουμε. Αυτό που έκανες επιλέγοντας "Αντιγραφή στα απεσταλμένα" είναι απλά να κρατήσεις ένα αντίγραφό. Αν θέλεις να παρακαλουθήσεις αν το μήνυμα πήγε και το διάβασε ο παραλήπτης κάνεις αυτό που σου είπα πιο πριν. Πάντως να είσαι σίγουρος ότι τα μηνύματα πάνε κανονικότατα.

Link to comment
Share on other sites

Οκ Γιάννη, μπορεί με την μετακόμιση να ήταν κάτι παροδικό που θα ξεπεραστεί! Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Γιάννη έχω στείλει το μήνυμα, το βλέπω στα σταλμένα αλλά ο παραλήπτης δεν το λαμβάνει, δεν είναι το πρόβλημα ότι με νοιάζει να δω πότε το διάβασε. Μίλησα με ένα φίλο από το φόρουμ το πρωί και μου είπε να το αναφέρω εδώ για να ελεγχθεί η ομαλότητα....

24521[/snapback]

για αυτο το λογο δεν εχω παρει τα πμ σου γιωργο..........το ιδιο προβλημα....πηγαινουν στο υπερπεραν..... :thumbup:
Link to comment
Share on other sites

Στο υπερπέραν δεν πάνε σίγουρα.Έχω στείλει και έχω δεχτεί

εκαντοντάδες μηνύματα.......

Link to comment
Share on other sites

Στο υπερπέραν δεν πάνε σίγουρα.Έχω στείλει και έχω δεχτεί

εκαντοντάδες μηνύματα.......

24610[/snapback]

Και εγώ έχω δεχτεί άλλα τόσα, αλλά υπήρχαν και περιπτώσεις μηνυμάτων που έστειλα και δεν έφτασαν ποτέ ή άλλων που μου έστειλαν και δεν έλαβα ποτέ. Μπορώ να σου πώ με σιγουριά ότι το πρόβλημα υπήρχε μέχρι και ένα μήνα πριν περίπου. Δεν ξέρω αν έχει διορθωθεί τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει τώρα, δε χρειάζεται να λέμε τόσα. Εγώ μίλησα με φίλο από το φόρουμ ο οποίος μου είπε ότι το πρόβλημα υπήρχε και παλιότερα και υπάρχει ακόμα. Φυσικά αναγνωρίζουμε τη δουλειά που έχει γίνει στο φόρουμ και ότι είναι λογικό να υπάρχουν κάποια προβληματάκια. Τα λέω αυτά γιατί φίλε ΡΡΑΡ δεν έχω λόγο να πω ψέματα, ούτε ο φίλος torm ούτε ο φίλος klaz ούτε πολλοί ακόμα, μηνύματα χάνονται και στην περίπτωση μου πολλά. Θα επιληφθούν οι αρμόδιοι και τελειώνει εκεί όμως το θέμα! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Θα επιληφθούν οι αρμόδιοι και τελειώνει εκεί όμως το θέμα! :thumbup:

24640[/snapback]

:o

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...