Jump to content

Ζώο!!!


Recommended Posts

Η ιστορία:

Ένα λιοντάρι μεγαλωμένο από ανθρώπους στο πολιτισμό αφήνεται ελεύθερο στην άγρια φύση. Μετά από χρόνια οι "ιδιοκτήτες" επιστρέφουν στην περιοχή που το αφήσανε και...

Αν ποτέ με ξαναπούν ζώο θα το χαρώ και δεν θα τσαντιστώ! :)

Link to comment
Share on other sites

Και μία μικρότερη έκδοση, αλλά στα αγγλικά

Link to comment
Share on other sites

Παντα αναρωτιομουνα γιατι να εχει νοημα ''βρισιας'' η λεξη ζωο...

Ενα ζωο ποτε δεν θα δαγκωσει το χερι που το ταϊζει,ενω ενας ανθρωπος......

Ενα ζωο ποτε δεν θα σε προδωσει,ενας ανθρωπος......

Απο τα καταπληκτικοτερα βιντεο που εχω δει

Ευχαριστουμε που το μοιραστηκες μαζι μας

:):P:angry2:

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλο βιντεο.... :)

Κωστα υπαρχουν και ζωα που δεν ειναι τοσο πιστα...Η γατα για παραδειγμα δεν αγαπαει το αφεντικο της αλλα το μερος που στεγαζεται και την ταιζουν...Τουλαχιστων απο δικιες μου εμπειριες ισχυει αυτο...Οταν μετα κομισαμε εφυγαν οι γατες και τις βρηκαμε στο παλιο μας σπιτι... :P

Link to comment
Share on other sites

Αν ποτέ με ξαναπούν ζώο θα το χαρώ και δεν θα τσαντιστώ! :)

Μα είναι γεγονός ότι μειώνουμε τα ζώα όταν τα συγκρίνουμε με τους ανθρώπους... Αυτά ούτε ζημιά έχουν προκαλέσει στον πλανήτη, ούτε έχουν στο λεξιλόγιό τους το μίσος και την πονηριά! :P

Link to comment
Share on other sites

καπου ειχα διαβασει οτι το συγκεκριμενο βιντεο τραβηχτηκε ενα χρονο μετα την απελευθερωση του λιονταριου..και εκανε οπως εκανε το λιονταρι..οσο αφορα τα ζωα η δικη μου αποψη ειναι μπορει να γνωρισα τους ανθρωπους αλλα αγαπησα τα ζωα...αυτο που μου προσφερε η σκυλα μου που την ειχα 11 χρονια ειμαι σιγουρος οτι κανενας ανθρωπος δεν θα μου τα προσφερει.

Link to comment
Share on other sites

Είναι απίστευτη ιστορία και το βιντεάκι αν και παλιό το έχω ήδη στα αγαπημένα μου εδω και καιρό....

Επιπλέον επειδή με στα ζώα έχω τρομερή αγάπη, δεν θέλω να ακούω άνθρωπο που τα μισεί η που τους φέρεται άσχημα.....γιά εμένα πλέον σε τέτοιους άνθρώπους απαγορεύω να λέγονται φίλοι μου.....

Έγινε επεξεργασία - Big Blue
Link to comment
Share on other sites

γνωρισα τους ανθρωπους και αγαπησα τα ζωα.τρομερο το βιντεο.την χαρα και την αγαπη που μας προσφερει στην οικογενεια η λιζα(γκριφον-κανις)ειναι ανεκτιμητη την ειχαμε βρει πριν 10 χρονια χτυπημενη απο αυτοκινητο με πολαπλα καταγματα στην λεκανη.με αγαπη και φροντιδα

εγινε μια χαρα και η μεγαλη αδυναμια της κορης μου.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...