Jump to content

Το ωραιότερο καφεδάκι


Recommended Posts

Η συνάντηση του Σαββάτου ήταν για μένα η πρώτη γνωριμία με πολλά μέλη του Forum. Έμεινα πραγματικά ενθουσιασμένος με τον τρόπο που υποδέχθηκαν έναν μελλοντικό «θαλασσινό». Το μόνο που μπορώ να πω είναι ένα μεγάλο μπράβο για την οργάνωση. Είχα πολύ καιρό να απολαύσω τόσο ένα καφεδάκι.

Κατάφερα να λύσω πάρα πολλές απορίες μου, να ανταλλάξω εποικοδομητικές απόψεις και πάνω από όλα να περάσω όμορφα. Το τελευταίο για μένα είναι το σπουδαιότερο. Ένα χόμπι που σου φτιάχνει τη διάθεση και σου προσφέρει νέους φίλους δεν το αλλάζω με τίποτε.

Σας ευχαριστώ παιδιά. Τώρα δε με σταματά τίποτε, με βλέπω σύντομα να στάζω αλάτι.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα δε με σταματά τίποτε, με βλέπω σύντομα να στάζω αλάτι.

Έτσι πρέπει Κώστα. :buttrock: Επεσες και στον λάκκο με τα φίδια δεν είχες και άλλη επιλογή... :ninja::ninja:

:thumbup::o:thumbdown::lmao:

Link to comment
Share on other sites

Φιλε kostas999 :lmao: το ελεγα παντα οτι οι συναντησεις του Aquazone εκτος της πλακας και του χαβαλε που ειναι και αυτο απαραιτητο μονο επικοδομητικες μπορει να ειναι . Εγω στη πρωτη συναντηση που πηγα μετα απο αρκετη συζητηση μεταμορφωσα το ενυδρειο μου χαρη στις συμβουλες ολων των φιλων και φυσικα το αποτελεσμα ειναι πολυ καλητερο απο πριν ...

KEEP MEETING λοιπον ... :thumbup::o:thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Παιδία ήθελα να ρθώ στην σηνάντηση αλλά έφτασα στην Αθήνα κατά τις 20:00

και δεν είχα το κουράγιο και στεναχωρήθηκα :thumbup:

Μακάρι στην επόμενη κάθοδο μου να τα καταφέρω να τα

συνδάσω!

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ ΕΡΧΕΣΤΕ ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ ΣΤΗ ΡΟΔΟ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΔΩ ΜΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΝΕΒΩ ΕΓΩ!!!!

ΚΑΛΟΚΑΙΠΑΚΙ ΕΙΝΑΙ, ΟΠΩΤΕ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ!

ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΟ "ΚΕΝΤΡΟ ΘΑΛΑΣΣΙΩΝ ΕΡΕΥΝΩΝ", ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ!!!

ΝΑ ΘΥΜΗΘΗΤΕ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΤΗΣ ΠΕΝΤΑΗΜΕΡΕΣ!!!

Έγινε επεξεργασία - ILIAS7777
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...