Jump to content

ελεος αμαρτια απο τον θεο


Recommended Posts

Λοιπον παιδια ανεβαζω αυτη το περιστατικο γιατι ειμαι πολυ νευριασμενος

Εχθες οπως εφευγα απο την κοπη της πιτας περασα πανω απο την γεφυρουλα ξερετε εκει στο μικρολιμανο ε εκει οπως περναγα ειδα 3 αλβανους...(δεν ειμαι ρατσιστης καθολου )

οι οποιοι ειχαν πιασει εναν πακιστανο τον βαραγανε τον ριξαν κατω με αιματα και τρεχαν ...πηγα κοντα τον βοηθησα και τοτε τι διαπιστωσα οτι ο πακιστανος πουλαγε τριανταφυλλα και τι του κανανε...?τον βαρεσανε παρα μα παρα πολυ για να του παρουν τα μισα τριανταφυλλα και τα αλλα μισα να του τα χαλασουν και να τα πεταξουν πανω του...εντωμεταξυ τα παιδια ηταν 16 χρονα αλλα δεν τα προλαβα γ.... το μου θα εριχνα οτι μπορουσα :thaman::thaman::thaman: πολυ μ*********α τα κ...παιδα ...και εκει που ραγισε η καρδια μου ηταν οταν του εδωσα το χερι σηκωθηκε και μου λεει σε ευχαριστω ...και συγχρονως εκλαιγε ο κακομοιρης παρα πολυ γιατι ποναγε...αυτος ηταν γυρω στα 26 αλλα αυτα ηταν 3...

καποιος να τα μαζεψει ρε παιδια εχει παραγινει πια...

Έγινε επεξεργασία - Δίας
Link to comment
Share on other sites

φιλε μαικ αμα πας μια βολτα απο την μενανδρου στο κεντρο θα καταλαβεις ποσο αθωοι ειναι και οι μεν και οι δεν........

ασε γιατι και τα τριανταφυλλα κλεμμενα απο νεκροταφειο ηταν.....

δεν ειμαι καθολου ρατσιστης αλλα οι πακιστανοι ειδικα στο κεντρο εχουν κυριαρχισει στο εμποριο ναρκωτικων..........

δεν ειναι πια ηρεμοι οπως ηταν.....σκεψου μονο πως κανουν στα φαναρια για να σου πλυνουν το μπαρμπριζ.....με το ζορι στο πλενουν,θεσ δε θες.....

και αμα θες και την αποψη μου μην πλησιαζεις σε τετοια σκηνικα γιατι εισαι μικρος και για ποτε σε ληστευουν ουτε που θα το καταλαβεις......

Έγινε επεξεργασία - chris z3
Link to comment
Share on other sites

Καταλαβα το σκεπτικο σου και καταλαβαινω τις κομπινες που το παιζουν οτι και καλα γινεται ολο αυτο...και μετα πας κοντα και σε αδειαζουν κανονικα αλλα ρε παιδια τον λυπηθηκα....

Link to comment
Share on other sites

επειδή έχω δει και ελληνάκια να ξυλοφορτώνουν αλβανάκι για να του πάρουν το παγωτό και να του το πετάξουν κάτω μαζί με αυτόν θα έλεγα ότι παντού υπάρχουν καλοί και κακοί, σε όλες τις φυλές.

Link to comment
Share on other sites

+1000

Link to comment
Share on other sites

για κανε καμια βολτα στο κεντρο το βραδυ να δεις την γλυκα με τους πακιστανους και τις αλλες φυλες που εχουμε μαζεψει στην ελλαδα.στην σολωνος στην πεφτουνε στο φαναρι μερα μεσημερι για να σου κλεψουν οτι μπορουν απο το αυτοκινητο.παραγινε το κακο με δαυτους.που ειναι η ελλαδα της δεκαετιας του 80 που περπαταγαμε ελευθερα στον δρομο κοιμομασταν στα μπαλκονια μας και δεν φοβομασταν τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

παραγινε το κακο με δαυτους.

Οταν οι Ελληνες ήταν ανεπιθύμητοι ξένοι...

http://www.ethnos.gr/article.asp?catid=121...;pubid=10365005

Link to comment
Share on other sites

Kαθε ειδους βιας ειναι καταδικασταια. :thaman::thaman:

Έγινε επεξεργασία - Panos1990
Link to comment
Share on other sites

οχι αυτο δεν μπορω να το δεχτω και θα πω τους εξης λογους

ολοι εχουμε δικαιωματα ανεξαρτητου φυλης χρωματος φυλου και επειδη μερικοι ειναι στραβοι δεν ειναι δυνατον να τους γενικευσουμε ολους...

οι αρχες υπερ των δικαιωματων του ανθρωπου το λενε ξεκαθαρα...ετσι και αλλιως και με την λογικη...

πειτε οτι εχουμε ενα τσουβαλι με πατατες και απο τις 60 οι 5 ειναι σαπιες ...επειδη οι 5 ειναι σαπιες θα πεταξουμε ολοκληρο το τσουβαλι??δεν νομιζω απλα συγκεκριμενα μερικοι πρεπει να τιμωρηθουν...και γενικα πρεπει να εφαρμοζονται οι ποινες πιο αυστηρα...αν και παλι δεν θα γινει τιποτα αλλα τουλαχιστον θα λεμε οτι κανουμε οτι μπορουμε...

Link to comment
Share on other sites

ωραια και τι προτεινετε? δε βλεπετε οτι καταντησαμε μειοψηφια στον τοπο μας?πας το παιδι σου σε μια παιδικη χαρα και δεν μιλαει κανεις ελληνικα.ελεος ρε παιδια παραγινε το κακο ολοι κουτσοι στραβοι στον αγιο παντελεημονα.σε λιγο καιρο θα μας απαγορεψουν να κανουνε τα παιδια προσευχη στο σχολειο θα μας πουν να κανεβασουμε και τις ελληνικες σημαιες απο τα μπαλκονια μας.

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι ακριβως ετσι...

Link to comment
Share on other sites

ολοι εχουν δικαιωμα δεν εχει σημασια...οντως εχεις δικιο παντου ακουγονται ολες οι γλωσσες εκτος την ελληνικη αλλα η δημοκρατια το επιτρεπει αυτο...

Link to comment
Share on other sites

ολοι εχουν δικαιωμα δεν εχει σημασια...οντως εχεις δικιο παντου ακουγονται ολες οι γλωσσες εκτος την ελληνικη αλλα η δημοκρατια το επιτρεπει αυτο...

ηθελα να δω τι θα λεγες αν ο πακιστανος και οι αλβανοι με το που πηγαινες να βοηθησεις σε κλεβαν απο πανω μεχρι κατω.συμβουλη: αστους αγορι μου να σκοτωνονται μεταξυ τους.καθε μερα κι ενας λιγοτερος απ αυτους, καλο για μας.ενημερωνω πως επειδη ειμαι καθετος σ αυτα τα θεματα δε θα μπω στη διαδικασια αντιπαραθεσεων - απαντησεων στο συγκεκριμενο θεμα

Link to comment
Share on other sites

για ποια δημοκρατια μιλας?η πολυ δημοκρατια γινετε ασυδωσια σημερα.

Link to comment
Share on other sites

εννοειται πως θα τους εβριζα αλλα ξερεις τι??δεν θα εβριζα ολη τους την φυλη μετα,,,

Link to comment
Share on other sites

τι να πω οκ σεβαστες οι αποψεις σας...

Link to comment
Share on other sites

τελος παντων ας αλλαξουμε θεμα??

παιδια τι λετε για αυτο?

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?sh...mp;#entry331930

Link to comment
Share on other sites

ηθελα να δω τι θα λεγες αν ο πακιστανος και οι αλβανοι με το που πηγαινες να βοηθησεις σε κλεβαν απο πανω μεχρι κατω.συμβουλη: αστους αγορι μου να σκοτωνονται μεταξυ τους.καθε μερα κι ενας λιγοτερος απ αυτους, καλο για μας.ενημερωνω πως επειδη ειμαι καθετος σ αυτα τα θεματα δε θα μπω στη διαδικασια αντιπαραθεσεων - απαντησεων στο συγκεκριμενο θεμα

φιλε μου με καλυψες απολυτα. :thaman::thaman::thaman:

σταματαω την αντιπαραθεση γιαυτο το θεμα.

Link to comment
Share on other sites

:thaman::thaman::thaman:

ειρωνικο??βλακεια κανω??η οκ καλο??

Link to comment
Share on other sites

ειρωνικο??βλακεια κανω??η οκ καλο??

Φιλος..

Πραγματικα :thaman:

Μου αρεσε ετσι οπως αλλαξες το θεμα απο cafe σε κατι ενυδρειακο :thaman::thaman:

Link to comment
Share on other sites

παντα κολλαει κατι ενυδριακο!! :thaman::thaman:

Link to comment
Share on other sites

ειρωνικο??βλακεια κανω??η οκ καλο??

μια χαρα το αλλαξες. :thaman:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...