Jump to content

Καθυστέρηση ενυδρείου


Recommended Posts

Καλησπερα! Πριν απο περιπου εναν μηνα πηγα σε γνωστο καταστημα της Κηφισιας και εκανα παραγγελια ενα ενυδρειο. Ενω μου ειχαν πει οτι μεσα στην τοτε ερχομενη εβδομαδα θα το παραλαμβανα εχει περασει σχεδον ενας μηνας και ακομα να το παρω ενω τους το εχω ξεπληρωσει.. Μηπως υπαρχει και καποιος αλλος που να αντιμετωπιζει το ιδιο προβλημα?

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω να υπαρχει καποιος που να εχει κανει αγορες απο απο το συγκεκριμενο καταστημα και να του εχουν φαει λεφτα.

Καθυστερησεις σε ενυδρεια ειναι γνωστες και αναμενομενες με την ζητηση που υπαρχει "εξαιτιας" του συγκεκριμενου καταστηματος.

Για εμενα μην φοβασε δεν υπαρχει λογος απλα ειναι μεγαλη η ζητηση.

Περιμενε και θα το παραλαβεις συντομα σιγουρα.

Έγινε επεξεργασία - bill28
Link to comment
Share on other sites

Καλως ορισες φιλε μου....

Ειχα αντιμετωπισει κι εγω αυτο το θεμα στο ιδιο καταστημα οταν πηρα το ενυδρειο μου... το πρωτο...

Απλα.. επειδη ΔΕΝ κρατιομουν... το πηρα σε άλλο χρωμα!!! :thaman:

Να σου πω οτι ΔΕΝ προκειται να σου φανε χρηματα... απλα λόγω μεγάλης ζητησης.... λόγω της προσφορας του καταστηματος.... υπαρχει η καθηστερηση!!

Anyway,.... και παλι καλως όρισες!! :thaman:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω ολους για τις ευχες σας! Μα και εγω δεν νομιζω να μου φανε τα χρηματα απλα ειναι θεμα οτι οφειλει να σου πει οτι θα στο παραδωσω μετα απο τοσο διαστημα και οχι ο πωλητης του να σου λεει πηγαινε πληρωσε το και κλεισ το και μετα ελα να σου πω και τα αλλα που θα χρειαστεις... Θελουν να πουλησουν το καταλαβαινουμε... αλλααα να ειναι και συνεπεις σε αυτα που λενε..

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιησες την "γνωστη" προσφορα?

Εχει σημασια διοτι ειναι διαφορετικο για να εκμεταλευτεις μια εκπτωση να παραγγειλεις κατι που δεν υπαρχει διαθεσιμο εκεινη τη στιγμη και ειναι αλλο να αγοραζεις σε "κανονικη" τιμη ενα προιον το οποιο ομως δεν ειναι διαθεσιμο.

Παντως αφου ο πωλητης σε ενημερωσε οτι δεν υπαρχει διαθεσιμο αμεσα και θα ερθει απο εβδομαδα ειναι γνωστο γενικοτερα στην αγορα οποιουδηποτε προιοντος οτι το απο βδομαδα μπορει να γινει και απο μηνα ++++

Υπομονη φιλε μου και θα ανταμειφθεις για αυτην!

Υ.Γ. Καλωσηρθες στην παρεα μας

Link to comment
Share on other sites

παντως και εγω στο συγκεκριμενο καταστημα ειχα καποιο προβλημα με το φιλτρο μου μιλησα τηλεφωνικος και που ειπαν οτι θα με ενημερωναν τηλεφωνικος για καποιο ανταλακτικο και ουτε τηλεφωνο ουτε ακροαση και αναγκαστηκα και πηγα και απο εκει ,τους ειπα το θεματακι που ειχα με το φιλτρο μου εγραψαν ονομα τηλεφωνο και λοιπα και ειπαν οτι θα με παρουν και ακομη με περνουν τηλεφωνο.(2 βδομαδες παρακαλω)......... :thaman:

Έγινε επεξεργασία - iliascryptic
Link to comment
Share on other sites

Εγω ημουν τυχερος μαλλον.

3 φορες αγορασα ενυδρειο και τις 2 ηταν ετοιμοπαράδοτο και μια φορα που δεν το ειχαν με καθηστερησαν μονο 10 μερες.

Μαλιστα για να μην ξανανεβω κηφισια, μου εδωσαν ενα λογαριασμο και κατεθεσα τα χρηματα και σε 2 μερες μου το εφεραν στο σπιτι.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...