Jump to content

ΕΛΛΑΔΑΡΑ ΣΕ ΑΓΑΠΩ


Recommended Posts

Αξιότιμε κύριε Helmut Markwort, αρχισυντάκτη του περιοδικού Focus

Το εξώφυλλο του περιοδικού σας (αριστερά) είναι κακόγουστο και χυδαίο. Ανησυχείτε για τα «φράγκα» σας και αυτό δεν σας εμποδίζει να προσβάλλετε την ιστορία και τον πολιτισμό της χώρας μας.

Πολιτισμός κ. Markwort είναι το εξώφυλλο του περιοδικού της ομάδας μας (δεξιά). Πολιτισμός είναι ο Σάτυρος του Αρχαιολογικού Μουσείο Αθηνών. Ελπίζουμε να τον γνωρίζετε.

Η σημερινή έκδοση του περιοδικού μας και η παρουσία του Σατύρου είναι αφιερωμένη σε εσάς, στους συνεργάτες σας και στο έγκυρο περιοδικό σας!

Ας σταθούμε όμως στα «φράγκα» γιατί, από όλα όσα γράφετε, αυτά και μόνο φαίνεται να σας ενδιαφέρουν..

Λέμε λοιπόν: ας πληρώσει η Γερμανία τις αποζημιώσεις για τα εγκλήματα που έγιναν στην Ελλάδα στη διάρκεια του Δεύτερου Παγκόσμιου Πολέμου, ας επιστρέψει το χρυσό που υφάρπαξε από τη χώρα μου και τότε θα δούμε ποιος χρωστάει ποιόν! Όσο για τους απατεώνες, σας συμβουλεύουμε να τους ψάξετε στις φυλακές του Μονάχου. Απάτη δεν γίνεται μόνο με έναν. Χρειάζονται τουλάχιστον δύο! Το όνομα SIEMENS, das "Flaggschiff" Deutschlands και οι δωροδοκίες, σας θυμίζουν τίποτα;

Η πρέπει να φρεσκάρουμε τη μνήμη σας για τα υποβρύχια designed in Germany που "μπατάρουν" στου Σκαραμαγκά και τα τανκ που δεν δέχεται να "ψωνίσει" η Ελλάδα από τη χώρα σας; Η μήπως δεν γνωρίζατε πως η Γερμανία έχει μεταβληθεί τα τελευταία χρόνια στο μεγαλύτερο προμηθευτή οπλικών συστημάτων της Ελλάδας και πιέζει ασφυκτικά με κάθε τρόπο τη χώρα μου να αγοράσει το Eurofighter;

Δε φταίτε όμως εσείς. Φταίει ο Έλληνας πολίτης που ανέχεται προσβολές σαν τη δική σας αλλά και την ανεπάρκεια των πολιτικών, που κακώς επέλεξε να τον κυβερνούν!

Φιλικά

Εθελοντική Ομάδα Δράσης Ν. Πιερίας

****mod note.

οι δημοσιευμενες φωτος διαγραφηκαν για ευνοητους λογους. :D

Έγινε επεξεργασία - klaz
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 74
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εάν πιστεύεται πως δεν αρμόζει παρακαλώ τους moderatorς να το σβήσουν Ευχαριστώ και συγγνώμη για την αναστάτωση

Link to comment
Share on other sites

Αξιότιμε κύριε Helmut Markwort, αρχισυντάκτη του περιοδικού Focus

Το εξώφυλλο του περιοδικού σας (αριστερά) είναι κακόγουστο και χυδαίο. Ανησυχείτε για τα «φράγκα» σας και αυτό δεν σας εμποδίζει να προσβάλλετε την ιστορία και τον πολιτισμό της χώρας μας.

Πολιτισμός κ. Markwort είναι το εξώφυλλο του περιοδικού της ομάδας μας (δεξιά). Πολιτισμός είναι ο Σάτυρος του Αρχαιολογικού Μουσείο Αθηνών. Ελπίζουμε να τον γνωρίζετε.

Η σημερινή έκδοση του περιοδικού μας και η παρουσία του Σατύρου είναι αφιερωμένη σε εσάς, στους συνεργάτες σας και στο έγκυρο περιοδικό σας!

Ας σταθούμε όμως στα «φράγκα» γιατί, από όλα όσα γράφετε, αυτά και μόνο φαίνεται να σας ενδιαφέρουν..

Λέμε λοιπόν: ας πληρώσει η Γερμανία τις αποζημιώσεις για τα εγκλήματα που έγιναν στην Ελλάδα στη διάρκεια του Δεύτερου Παγκόσμιου Πολέμου, ας επιστρέψει το χρυσό που υφάρπαξε από τη χώρα μου και τότε θα δούμε ποιος χρωστάει ποιόν! Όσο για τους απατεώνες, σας συμβουλεύουμε να τους ψάξετε στις φυλακές του Μονάχου. Απάτη δεν γίνεται μόνο με έναν. Χρειάζονται τουλάχιστον δύο! Το όνομα SIEMENS, das "Flaggschiff" Deutschlands και οι δωροδοκίες, σας θυμίζουν τίποτα;

Η πρέπει να φρεσκάρουμε τη μνήμη σας για τα υποβρύχια designed in Germany που "μπατάρουν" στου Σκαραμαγκά και τα τανκ που δεν δέχεται να "ψωνίσει" η Ελλάδα από τη χώρα σας; Η μήπως δεν γνωρίζατε πως η Γερμανία έχει μεταβληθεί τα τελευταία χρόνια στο μεγαλύτερο προμηθευτή οπλικών συστημάτων της Ελλάδας και πιέζει ασφυκτικά με κάθε τρόπο τη χώρα μου να αγοράσει το Eurofighter;

Δε φταίτε όμως εσείς. Φταίει ο Έλληνας πολίτης που ανέχεται προσβολές σαν τη δική σας αλλά και την ανεπάρκεια των πολιτικών, που κακώς επέλεξε να τον κυβερνούν!

Φιλικά

Εθελοντική Ομάδα Δράσης Ν. Πιερίας

****mod note.

οι δημοσιευμενες φωτος διαγραφηκαν για ευνοητους λογους. :hysterical:

:D:unsure::blink::rasp::blink::hysterical::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

:D
Link to comment
Share on other sites

:D:unsure::blink:

αυτό είναι ένα μεγάλο μπράβο στο φίλο Rik

και είναι επιτέλους ώρα ο Έλληνας και η Ελλάδα να σηκώσει

κεφάλι και να ανοίξουν οι άνθρωποι της το στόμα τούς

αλλά και το μυαλό τούς

και να μιλήσουν. και όχι αυτοί που την κυβερνάνε

πάμε γερά ρε Έλληνες

Link to comment
Share on other sites

Κατ'εμέ το θέμα είναι αστείο! Από λόγια καλοί είμαστε αλλά από πράξεις το απόλυτο μηδέν. Και είναι πολύ σοβαρό πρόβλημα αυτό... Τόσο σοβαρό που εθελοτυφλούμε στο ότι οι "δικοί" μας, μας βάζουν... χέρι στη τσέπη χωρίς να αγγίξουν την δική τους! Αλλά ούτως ή άλλως είναι δικό μας προνόμιο αυτό και μας το έχουν διδάξει καλά στα σπίτια μας! Δεχόμαστε να φάμε ξύλο από τη μάνα μας, αλλά έξω αν κάποιος στραβοκοιτάξει την γκόμενά μας γινόμαστε πολύ θαρραλέοι!

Ρε εδώ οι Έλληνες μας παίρνουν και τα σώβρακα κι εμείς κοιτάζουμε τι λένε οι Γερμανοί? Μας έχουν φλομώσει στο ψέμα και την κλεψιά κι επειδή μας πετάνε ένα κομμάτι ψωμί τους ευχαριστούμε κι όλας! Και πέραν αυτών έχουμε και τον "ωραίο" της παρέας που τσαντίστηκε με ένα εξώφυλλο! Και νοιώθει και περήφανος για τον Σάτυρο! Αλλά το χειρότερο είναι ότι υπάρχουν πολλοί που προσκυνάνε τέτοιους ανθρώπους!!!

Έγινε επεξεργασία - stormtrooper
Link to comment
Share on other sites

Να σε προσκυνησω για αλλη μια φορα?Ας το κανω!

:D

Ετσι ειναι ο Ελληναρας.....

Link to comment
Share on other sites

Σε όλες τις πολιτισμένες χώρες ο τύπος είναι ελεύθερος να γράφει όποια άποψη (για να το πω ευγενικά) θέλει. Κανείς δεν αμφισβητεί φυσικά ότι ο τύπος διαπλέκεται με διάφορα συμφέροντα (α ! ξέχασα μόνο στην Ελλάδα δεν συμβαίνει αυτό όπου ο τύπος είναι ανεξάρτητος).

Η δημοσίευση ενός περιοδικού δεν εκφράζει ούτε την πολιτική μιας χώρας ούτε φυσικά και το δημόσιο αίσθημα.

Πιο γελοία όμως και από την ίδια τη δημοσίευση είναι τα ακόλουθα:

(α) η απίθανη απαίτηση του προέδρου της Βουλής για εξηγήσεις από τον απολύτως αναρμόδιο Γερμανό Πρέσβη (δηλαδή κάθε πρέσβης είναι υπόλογος και αρμόδιος για ο,τι δημοσιεύσει κάθε δημοσιογραφίσκος στον ελεύθερο τύπο της χώρας του !! :unsure::blink: ) . Αν είχαμε κότσια (πάλι ευγενικά) γιατί δεν στείλαμε το δικό μας πρέσβη στο Βερολίνο να ζητήσει εξηγήσεις από τη Μέρκελ ??? :D

(β) το γεγονός ότι με τις δικές μας πολιτικές και πρακτικές καταφέραμε να φτάσουμε ως εδώ, δηλαδή να είμαστε υπόλογοι και το εξιλαστήριο θύμα μια γενικευμένης κρίσης μέσα στην ΕΕ που δεν αφορά μόνο εμάς.

(γ) ότι για άλλη μία φορά θα πληρώσουν το λογαριασμό οι ίδιοι και ξανά οι ίδιοι μέχρι τελικής πτώσης. Να δούμε τι θα κάνουν όλοι αυτοί που δεν έχουν πληρώσει πότε ούτε τρίχα όταν θα στερέψει κυριολεκτικά και πραγματικά πια η αγορά από ρευστό (γιατί μέχρι τώρα το πανηγύρι καλά κρατούσε).

καθόλου φιλικά, ας σοβαρευτούμε καμιά φορά

ο υπογράφων

ένας από αυτούς που θα πληρώσουν πολύ ακριβά το λογαριασμό

Έγινε επεξεργασία - Andreas301
Link to comment
Share on other sites

Κατ'εμέ το θέμα είναι αστείο! Από λόγια καλοί είμαστε αλλά από πράξεις το απόλυτο μηδέν. Και είναι πολύ σοβαρό πρόβλημα αυτό... Τόσο σοβαρό που εθελοτυφλούμε στο ότι οι "δικοί" μας, μας βάζουν... χέρι στη τσέπη χωρίς να αγγίξουν την δική τους! Αλλά ούτως ή άλλως είναι δικό μας προνόμιο αυτό και μας το έχουν διδάξει καλά στα σπίτια μας! Δεχόμαστε να φάμε ξύλο από τη μάνα μας, αλλά έξω αν κάποιος στραβοκοιτάξει την γκόμενά μας γινόμαστε πολύ θαρραλέοι!

Ρε εδώ οι Έλληνες μας παίρνουν και τα σώβρακα κι εμείς κοιτάζουμε τι λένε οι Γερμανοί? Μας έχουν φλομώσει στο ψέμα και την κλεψιά κι επειδή μας πετάνε ένα κομμάτι ψωμί τους ευχαριστούμε κι όλας! Και πέραν αυτών έχουμε και τον "ωραίο" της παρέας που τσαντίστηκε με ένα εξώφυλλο! Και νοιώθει και περήφανος για τον Σάτυρο! Αλλά το χειρότερο είναι ότι υπάρχουν πολύ που προσκυνάνε τέτοιους ανθρώπους!!!

απ΄ολα οσα εγραψε ο rik το σημειο με τον σατηρο κρατησες εσυ;περι αποζημιωσεων και περι οπλικων συστηματων δε σου λεει τιποτα;κι επειδη σε παρα πολλα θεματα σαν το συγκεκριμενο εχω παρακολουθησει τις τοποθετησεις σου,οι οποιες συνηθως μας υπενθυμιζουν πως δεν κανουμε τιποτα για ολα αυτα,για πες μας λοιπον ρε συ stormtrooper.εχεις να μας προτινεις κατι να κανουμε ή απλα σαν κι ΄΄εμας΄΄ κι εσυ δεν κανεις τιποτα;

Link to comment
Share on other sites

ο υπογράφων

ένας από αυτούς που θα πληρώσουν πολύ ακριβά το λογαριασμό

Σημείωση...

Πληρώνεις τον λογαριασμό που φάγανε άλλοι! Εσύ, εγώ και όλοι μας θα πάρουμε όλο το σετ (σε συσκευασία δώρου) του επίμαχου σημείου του Σάτυρου!

ΜΠΡΑΒΟ ΕΛΛΑΔΑΡΑ! ΜΠΡΑΒΟ ΕΛΛΗΝΕΣ!!!

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα ''κατι'' θα μπορουμε να κανουμε αλλα οχι να κραξουμε την Γερμανικη δημοσιευση!

Αντε και εγινε αυτο....τι κερδισαμε?

Τριτοκοσμικη χωρα ειμαστε και ετσι θα παραμεινουμε....

Link to comment
Share on other sites

απ΄ολα οσα εγραψε ο rik το σημειο με τον σατηρο κρατησες εσυ;περι αποζημιωσεων και περι οπλικων συστηματων δε σου λεει τιποτα;κι επειδη σε παρα πολλα θεματα σαν το συγκεκριμενο εχω παρακολουθησει τις τοποθετησεις σου,οι οποιες συνηθως μας υπενθυμιζουν πως δεν κανουμε τιποτα για ολα αυτα,για πες μας λοιπον ρε συ stormtrooper.εχεις να μας προτινεις κατι να κανουμε ή απλα σαν κι ΄΄εμας΄΄ κι εσυ δεν κανεις τιποτα;

Δηλαδή τι θες? Να συζητήσω για το θέμα των οπλικών συστημάτων? Φύγαμε λοιπόν...

μήπως δεν γνωρίζατε πως η Γερμανία έχει μεταβληθεί τα τελευταία χρόνια στο μεγαλύτερο προμηθευτή οπλικών συστημάτων της Ελλάδας

Καταρχήν δεν καταλαβαίνω τη λέξη "μεταβληθεί". Ποιος την μετέβαλε? Όπως πολύ ορθά αναφέρει το κείμενο, η ευθύνη ανήκει σε 2 πλευρές... Η μία είναι αυτή που παράγει και θέλει να πουλήσει. Η άλλη όμως ποια να είναι... άραγε? Ξέρεις ποιοι είναι οι προμηθευτές οπλικών συστημάτων στην Ελλάδα? Ξέρεις ότι είμαστε ΝΑΤΟ-ική χώρα? Ξέρεις με ποιες διαδικασίες θα έπρεπε να γίνονται τέτοιες συναλλαγές αλλά με ποιες τελικά γίνονται? Ξέρεις ποιοι μας έχουν στο τσεπάκι τους και με ποιον τρόπο εκμεταλλεύονται την Ελλάδα και τους Έλληνες? Ξέρεις πόσα αναπάντητα ερωτήματα υπάρχουν γι'αυτού του είδους τις συναλλαγές? Ξέρεις πως επηρέασε η κατάρρευση της Σοβιετικής Ένωσης την αγορά οπλικών συστημάτων και πως άλλαξαν από την μία μέρα στην άλλη τα δεδομένα της αγοραπωλησίας? Έχω τόσα πολλά πράγματα να σε ρωτήσω αν ξέρεις, αλλά δεν έχει νόημα... Σου έδωσα κάποια ερωτήματα. Ψάξτο... Θα καταλάβεις πολλά για το τι γίνεται στην αγοραπωλησία οπλικών συστημάτων, που πίστεψέ με... Η Ελλάδα παίζει να είναι το μεγαλύτερο θύμα όλου αυτού του συστήματος από τις λεγόμενες ανεπτυγμένες χώρες!

Για τον Σάτυρο δεν το συζητώ... Η υπερηφάνεια μου κρέμεται από τα... μπατζάκια!

Εγώ τι κάνω? Πολλά! Αλλά το μόνο που θέλω να πω είναι πως ΠΡΩΤΑ ΑΠ'ΟΛΑ ενημερώνομαι! Και το μόνο που έχω να σου προτείνω να κάνεις είναι να ενημερωθείς κι εσύ! Γιατί η αμορφωσιά και η έλλειψη γνώσης της πραγματικής ιστορίας είναι το ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ πρόβλημα όλων!!!

Έγινε επεξεργασία - stormtrooper
Link to comment
Share on other sites

ειμαστε η Κολομβια του Νοτου.

οσοι απο σας εχετε παει εκει θα ξερετε...

Link to comment
Share on other sites

ειμαστε η Κολομβια του Νοτου.

οσοι απο σας εχετε παει εκει θα ξερετε...

Δεν είναι έτσι σε καμία περίπτωση... Η Κολομβία ανήκει στις λεγόμενες Τεταρτοκοσμικές χώρες! Χώρες που όλη τους η οικονομία στηρίζεται στην παρανομία. Θα μου πείτε "γιατί, εμείς τι είμαστε?"... ΟΚ, έχετε ένα δίκιο! Αλλά άλλο η λαμογιά και άλλο η στήριξη της οικονομίας μιας ολόκληρης χώρας από το εμπόριο όπλων, ναρκωτικών και πορνείας!

Link to comment
Share on other sites

Τώρα θυμήθηκαν τα χρεη που εχει προς εμάς η Γερμανία..τόσα χρόνια δεν τα ανέφερε κανείς...δεν υπήρχαν??Το Ελληνικό περιοδικό focus εχει αντιστοιχο προσβλητικο εξώφυλλο απάντηση στο δικο τους...αυτη ειναι η παιδεία μας??Και η γρίπη και ο εμβολιασμός που πήγαν ξεχάστηκαν??ξαφνικά εξαφανίστηκαν..Θα τους δώσουμε τα 19.880.000 εμβόλια που μας έχουν περισσευσει και θα πατσίσουμε??Καλό θα είναι να έχουμε ελευθερη σκέψη...όντως έχουμε πατριωτικό πνευμα και είμαστε υπερήφανοί για την πατρίδα μας...Ας πληρώσουμε τώρα σαν λαός τα λεφτά που έβγαλαν φτερά..τις προβληματικές δημόσιες επιχειρήσεις...και τους υπεράριθμους δημόσιους υπαλλήλους...μην ανησυχείτε όμως θα έρθουν και χειρότερες ημέρες...εχθρός δεν είναι αυτός που προσβάλει το έθνος μας και την πλούσια κληρονομιά του..αλλά αυτός που μας χαμογελάει και μας λεει οτι έχουμε έλλειμα και πρεπει να στριμωχτούμε αλλά η τσέπη του έχει παραφουσκώσει απο τα δικά μας τα λεφτα...

Link to comment
Share on other sites

Τώρα θυμήθηκαν τα χρεη που εχει προς εμάς η Γερμανία..τόσα χρόνια δεν τα ανέφερε κανείς...δεν υπήρχαν??Το Ελληνικό περιοδικό focus εχει αντιστοιχο προσβλητικο εξώφυλλο απάντηση στο δικο τους...αυτη ειναι η παιδεία μας??Και η γρίπη και ο εμβολιασμός που πήγαν ξεχάστηκαν??ξαφνικά εξαφανίστηκαν..Θα τους δώσουμε τα 19.880.000 εμβόλια που μας έχουν περισσευσει και θα πατσίσουμε??Καλό θα είναι να έχουμε ελευθερη σκέψη...όντως έχουμε πατριωτικό πνευμα και είμαστε υπερήφανοί για την πατρίδα μας...Ας πληρώσουμε τώρα σαν λαός τα λεφτά που έβγαλαν φτερά..τις προβληματικές δημόσιες επιχειρήσεις...και τους υπεράριθμους δημόσιους υπαλλήλους...μην ανησυχείτε όμως θα έρθουν και χειρότερες ημέρες...εχθρός δεν είναι αυτός που προσβάλει το έθνος μας και την πλούσια κληρονομιά του..αλλά αυτός που μας χαμογελάει και μας λεει οτι έχουμε έλλειμα και πρεπει να στριμωχτούμε αλλά η τσέπη του έχει παραφουσκώσει απο τα δικά μας τα λεφτα...

Πέστα χρυσόστομε :D

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι έτσι σε καμία περίπτωση... Η Κολομβία ανήκει στις λεγόμενες Τεταρτοκοσμικές χώρες! Χώρες που όλη τους η οικονομία στηρίζεται στην παρανομία. Θα μου πείτε "γιατί, εμείς τι είμαστε?"... ΟΚ, έχετε ένα δίκιο! Αλλά άλλο η λαμογιά και άλλο η στήριξη της οικονομίας μιας ολόκληρης χώρας από το εμπόριο όπλων, ναρκωτικών και πορνείας!

μαλλον δεν εχεις παει κ δεν σε αδικω...

σε πληροφορω οτι η Κολομβια εχει τεραστια γεωργια κ κτηνοτροφια.

το σχολιο μου δεν συγκρινει την εγκληματικοτητα αναμεσα σε αυτες τις 2 χωρες,αλλα μια γενικοτερη λαμογια που μας χαρακτηριζει κ τους 2 σαν λαους!

δεν εκανα συγκριση του ποιος ειναι μεγαλυτερος γκαγκστερ απο τον αλλον...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τι κάνω? Πολλά! Αλλά το μόνο που θέλω να πω είναι πως ΠΡΩΤΑ ΑΠ'ΟΛΑ ενημερώνομαι! Και το μόνο που έχω να σου προτείνω να κάνεις είναι να ενημερωθείς κι εσύ! Γιατί η αμορφωσιά και η έλλειψη γνώσης της πραγματικής ιστορίας είναι το ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ πρόβλημα όλων!!!

οσο λυση ειναι το απλα να ενημερωνεσαι το ιδιο τοσο λυση ειναι και το να βγαινω εγω ο ΄΄ελληναρας΄΄ και να γκρινιαζω στα forum γι αυτα που συμβαινουν γυρω μου.για πιο λογο λοιπον πιστευεις πως εγω γκρινιαζοντας δεν κανω τιποτα;και αντε.εγω ειμαι ανενημερωτος.εσυ ο ενημερομενος δεν μας ειπες τι κανεις.κανε μια προταση.δωσε ενα στιγμα.δεν πιστευω να θεωρεις λυση ,στα οσα συμβαινουν γυρω σου, την ενημερωση;

οσο για την προταση σου,να ενημερωθω δηλαδη,να ξερεις οτι το κανω συνεχως.απλα μαλλον οι πηγες ενημερωσεων μας ειναι διαφορετικες.

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα ηταν καλυτερη η συζητηση αν δεν υπηρχαν επι προσωπικου αντιπαραθεσεις; :D

Link to comment
Share on other sites

οσο λυση ειναι το απλα να ενημερωνεσαι το ιδιο τοσο λυση ειναι και το να βγαινω εγω ο ΄΄ελληναρας΄΄ και να γκρινιαζω στα forum γι αυτα που συμβαινουν γυρω μου.για πιο λογο λοιπον πιστευεις πως εγω γκρινιαζοντας δεν κανω τιποτα;και αντε.εγω ειμαι ανενημερωτος.εσυ ο ενημερομενος δεν μας ειπες τι κανεις.κανε μια προταση.δωσε ενα στιγμα.δεν πιστευω να θεωρεις λυση ,στα οσα συμβαινουν γυρω σου, την ενημερωση;

οσο για την προταση σου,να ενημερωθω δηλαδη,να ξερεις οτι το κανω συνεχως.απλα μαλλον οι πηγες ενημερωσεων μας ειναι διαφορετικες.

Με αναγκάζεις να απαντάω σε ερωτήσεις που δεν έχουν νόημα αφού τις έχω απαντήσει ήδη. Δεν θέλω να πιστέψω πως είσαι ο Ελληνάρας που τον ρωτάνε τι καιρό έχει και λέει πέντε παρά τέταρτο! Είπα ξεκάθαρα...

Αλλά το μόνο που θέλω να πω είναι πως...

Εσύ παραδέχεσαι ότι δεν κάνεις τίποτα. Εγώ όμως όχι! Κάνω πολλά. Αλλά αν περιμένεις εσύ από μένα αν σου πω τι να κάνεις, μάλλον δεν το αξίζεις ή δεν μπορείς να κάνεις κάτι!

Αλήθεια... Απ'όσα έγραψα ως απάντησή σου μόνο το τι κάνω εγώ πρόσεξες? Κι αυτό δεν το πρόσεξες καν σωστά :unsure:

Απέχω από την κουβέντα γιατί θα γίνω πολύ κακός και κυρίως με ανθρώπους που θέλουν μασημένη τροφή!

Γράψτε ότι θέλετε και σας επιτρέπω ακόμα και να με χαρακτηρίσετε! Αλλά το ΑΖ δεν θα το κάνω μέρος κατάθεσης της ιδεολογίας μου! Όποιος θέλει με ΠΜ και θα χαρώ πολύ να συζητήσω το θέμα με ανθρώπους που έχουν την γνώση και το επίπεδο να το κάνουν!!!

@ NickTheFish

:D

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα ηταν καλυτερη η συζητηση αν δεν υπηρχαν επι προσωπικου αντιπαραθεσεις; :D

Έχεις δίκιο και προσωπικά ζητώ συγγνώμη! Όπως είπα και πιο πάνω δέχομαι ακόμα και να με χαρακτηρίσουν και ειλικρινά δεν θα απαντήσω γιατί νιώθω ότι χαλάω το θέμα! Παρακαλώ πολύ συνεχίστε την κουβέντα στο επίπεδο που αρμόζει στο φόρουμ μας :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο και προσωπικά ζητώ συγγνώμη! Όπως είπα και πιο πάνω δέχομαι ακόμα και να με χαρακτηρίσουν και ειλικρινά δεν θα απαντήσω γιατί νιώθω ότι χαλάω το θέμα! Παρακαλώ πολύ συνεχίστε την κουβέντα στο επίπεδο που αρμόζει στο φόρουμ μας :D

Νικο δε χρειαζεται να ζητας συγνωμη απο μενα.Απαντησες απλα γιατι προκληθηκες. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Νικο δε χρειαζεται να ζητας συγνωμη απο μενα.Απαντησες απλα γιατι προκληθηκες. :D

Ότι ευθύνη φέρω εγώ φέρει και ο babinio. Και οι 2 ανεβάσαμε τους τόνους! Αφήστε με να αποχωρήσω γιατί νυστάζω :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι πολυ καλο,σοβαρο και με πολλες πτυχες,και ειναι κριμα να χαλασει.

Φιλε μου babinio,ο καθε ανθρωπος καταλαβαινει με τον τροπο του πραγματα και καταστασεις,και δρα διαφορετικα.

Προσωπικα πιστευω οτι ο τροπος που αντιμετωπισες την απαντηση του stormtrooper λεγοντας μαλιστα οτι εχεις παρακολουθησει και αλλες απαντησεις του σε τετοιου ειδους θεματα,δεν ηταν ορθος.

Δεν ξερω αν με καταλαβαινεις,αλλα ηταν σαν να του ζητουσες προσωπικα ευθυνες...............

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...