Jump to content

Ολλανδικό κατάστημα ενυδρείων


Recommended Posts

respect και απο μενα.......

Link to comment
Share on other sites

Καταπληκτικες εικονες Τασο,αν και μου το χαλαει lλιγο στο αφρικανικο display.......... :unsure:

Συμφωνώ στο αφρικάνικο κατι δεν...Στράτο ζαλίστηκες? :D

Link to comment
Share on other sites

Καταπληκτικο καταστημα δεν μπορω να πω κατι αρνητικο. Αλλα γιατι εχουμε αυτον τον μηδενισμο; Στην Ελλαδα δεν εχουμε αντιστοιχα καλα καταστηματα;

Εχουμε πολλα καλυτερα.

Εδω αυτο κατ'αρχην δεν ειδα να εχει βαμμενα ψαρια, ουτε με ταττου, ουτε παπαγαλοψαρα.

Φτωχο.

Γι'αυτο και θα πεσει εξω και θα κλεισει.

ΥΓ Νομιζω ουτε καν pangasius δεν ειχε.

ΥΓ2 Τουλαχιστον ειχε γραμμενα τα σωστα ονοματα των ψαριων οπως εδω? ή εγραφε αλλα τ'αλλων και πηγαινε ο κοσμος τσαμπα ταξιδι στο Αιντχοφεν και εβρισκε αλλα ψαρια?

Link to comment
Share on other sites

δεν μου αρεσε το συγκεκριμενο καταστημα ....:D

που ειναι η ομορφια των Ελληνικων καταστηματων που μπαινεις μεσα και βλεπεις και καμια δεκαρια ψαρια στο πατο για ντεκορ .....

Που πας στο καταστημα και σου λεει ο ''ειδικος'' βαλε οραντα μαζι με δισκους δεν παθαινουν τιποτα ......

Δεν εχει καθολου την Ελληνικη νοοτροπια που μπαινεις σε ενα καταστημα και σε κοιταει ο υπαλληλος σαν να σου λεει ΕΣΥ ΜΟΥ ΕΛΕΙΠΕΣ ΤΩΡΑ ΑΝΤΕ ΨΩΝΙΣΕ ΝΑ ΒΡΩ ΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΜΟΥ ....

Deν θα μπορουσα ποτε να ψωνιζα απο αυτο το καταστημα ... αλλα θα μπορουσα να εμενα εκει για μια ζωη :unsure:

Y.G: πανεμορφος χωρος μονο στις φωτο που το βλεπω ηρεμο , τα ψαρια σε αριστη κατασταση και ο ιδιοκτητης εχει μερακι ......

Link to comment
Share on other sites

ΦΟΒΕΡΟ!!μα τι πινουν αυτοι οι ολλανδοι ???..........:D:unsure:

Έγινε επεξεργασία - iliascryptic
Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα καταπληκτικό μαγαζί! Ευχαριστούμε για τις φωτογραφίες!

Μια ερώτηση μόνο, από τιμές στα ζωντανά πως ήταν;

οι τιμές στα ζωντανά είναι λίγο πολύ ίδιες με τα δικά μας δεδομένα

τα αναλώσιμα είναι λίγο φτηνότερα και τα μηχανήματα

Καταπληκτικες εικονες Τασο,αν και μου το χαλαει λιγο στο αφρικανικο display.......... :D

παρόλα αυτά θεωρώ ότι είναι μικρή παραχώρηση για χατίρι του marketing

ξέχασα να σας πω ότι το μαγαζί διαθέτει ζωντανή τροφή , αρτέμια , δάφνια και κόκκινο σκουλήκι

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...