Jump to content

μεταφυσικη δραστηριοτητα


Recommended Posts

για οσους τους αρεσουν τα καλα θριλερ με μεταφυσικο περιεχομενο.απιστευτο θριλερ και απιστευτο τελος.μην το δειτε βραδυ.θα κανετε μερες να κοιμηθειτε.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέραααα. :D

Δέν το συνηστώ με τίποτα είναι απο τα έργα που θα έπρεπε να έχουν ''κοπεί'' απο το σενάριο, το ανθρώπινο μυαλό είναι πλέον απίστευτα επεξεργάσιμο σε τέτοιου είδους project...

Και πλέον τα ψυχολογικά θρίλερ είναι άκρως βιώσιμα και ρεαλιστικά σε σημείο πλύσης εγκεφάλου. :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

AYTO

Άμα το ψάξεις λίγο θα βρείς πολλά...έχει αυτοκτονήσει κόσμος απο αυτό το έργο...

Βέβαια μήν τα ισοπεδώνουμε όλα, θα πρέπει να υπάρχει πειραγμένο ψυχολογικό παρελθόν αλλά δέν αργεί και πολύ...πιστέψτε με.

Έγινε επεξεργασία - costas21
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εμενα δεν μου αρεσε!ετσι κι αλλιως fake ειναι!

Link to comment
Share on other sites

Ολο το θεμα ειναι στην "σαπιλα"..Δηλαδη τρομακτικο το κανει ο τροπος που εχει γυριστει η ταινια...Γενικοτερα δεν με τρομαξε και το ειδα ανετα χωρις εφιαλτες.... :D

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εμένα μου άρεσε, αλλά ο τρόπος που έχει γυριστεί είναι κάπως τρομακτικός. Το θέμα είναι τί πιστεύει ο καθένας, αν κάποιος πιστεύει ότι μπορούν να συμβούν τέτοια φαινόμενα νομίζω θα τρομάξει και θα επηρεαστεί περισσότερο από κάποιον που δεν πιστεύει και τόσο.

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να θέλω να θείξω... η ηλικία παίζει πολύ μεγάλο ρόλο άλλο να είσαι ανέμελος 18άρης γιατί πιστέψτεμε είστε ανέμελοι και σας χαίρομαι απίστευτα...και άλλο 30άρης++ με βιώματα anyway μεγάλη συζήτηση...

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να θέλω να θείξω... η ηλικία παίζει πολύ μεγάλο ρόλο άλλο να είσαι ανέμελος 18άρης γιατί πιστέψτεμε είστε ανέμελοι και σας χαίρομαι απίστευτα...και άλλο 30άρης++ με βιώματα anyway μεγάλη συζήτηση...

16 ειμαι :D

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως που το είδα, με άφησε εντελώς αδιάφορο, κι ας το είδα μόνος και βράδυ.

Σαν πουλάκι κοιμήθηκα μετά. :D

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου αρεσε πολυ σαν σεναριο,σαν στησιμο και σαν παραγωγη.

Πολυ καλα επισης με παραφυσικη δραστηριοτητα,αν δεν τα εχετε δει:

Λευκος θορυβος 1 και 2.

:D

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου αρεσε πολυ σαν σεναριο,σαν στησιμο και σαν παραγωγη.

Πολυ καλα επισης με παραφυσικη δραστηριοτητα,αν δεν τα εχετε δει:

Λευκος θορυβος 1 και 2.

:D

και τα 2 τα εχω δει σουπερ ειναι ειδικα το 1 με τον μαικλ κιτον ειναι απαιχτο. :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου αρεσε πολυ σαν σεναριο,σαν στησιμο και σαν παραγωγη.

Πολυ καλα επισης με παραφυσικη δραστηριοτητα,αν δεν τα εχετε δει:

Λευκος θορυβος 1 και 2.

:D

Κι αυτές ωραίες ταινίες.

Link to comment
Share on other sites

εγω το βραδυ το ειδα με την γυναικα μου και απο τοτε αποκτησε συναιτερο την δεη.

Link to comment
Share on other sites

και το κλασικοτερο απο ολα θα το θυμουνται οι 80'ς ''εφιαλτης στο δρομο με τις λευκες''εκανε παταγο στην εποχη του.ατοιμε φρεντυ κρουγγερ.

γυριστηκε σε νεα βερσιον με νεους ηθοποιους και θα παιχτει φετος στους κινηματογραφους.πολυ καλο ειναι και το πολτεργκαιστ.

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να θέλω να θείξω... η ηλικία παίζει πολύ μεγάλο ρόλο άλλο να είσαι ανέμελος 18άρης γιατί πιστέψτεμε είστε ανέμελοι και σας χαίρομαι απίστευτα...και άλλο 30άρης++ με βιώματα anyway μεγάλη συζήτηση...

εγω ρε κωστα 40 ειμαι ουτε αυτοκτονησα ουτε τιποτα μια χαρα κοιμηθηκα η γυναικα μου τα ειδε ολα βεβαια.μια ταινια ειναι για τους φαν του ειδους.τι βιωματα να εχουμε δηλαδη?με τον φρεντυ κρουγγερ μεγαλωσαμε και τον jason του παρασκευη και 13.το αν συμβαινουν τετοια συμβαντα σηκωνει μαγαλη συζητηση.και απο ποιο ειδικους που εχουν ασχοληθει.τωρα αν αυτοκτονησε κοσμος μετα την ταινια τι να πω?εδω υπαρχουν ανθρωποι που μετα την ταινια του σουπερμαν εβαλαν μια μπερτα και βουτηξαν απο το παραθυρο.ολα τα κουφα στην αμερικη συμβαινουν.

Link to comment
Share on other sites

Ο Λευκός Θόρυβος πρέπει να ήταν πολύ καλή ταινία... Βέβαια δεν κατάφερα να την δω όλη γιατί στο μισάωρο με πήρε ο ύπνος :hysterical:

Την ταινία που αναφέρετε δεν την έχω δει και γενικώς δεν με τραβάνε τέτοιου είδους ταινίες. Τις βρίσκω βαρετές... να μη πω βαρεμένες.

Βέβαια είμαι και άλλης "κουλτούρας" εγώ... Πέραν των Scary Movie ( :D ), γούσταρω κάτι b-movie-λες τύπου "Ο νεκρός της διπλανής πόρτας", "Ανθρωποφάγα ζόμπι" και άλλες που πρέπει να θυμηθώ. Η καλύτερή μου να βλέπω fake splatter-ιά και να τρώω ζουμερά σουβλάκια! :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Ο Λευκός Θόρυβος πρέπει να ήταν πολύ καλή ταινία... Βέβαια δεν κατάφερα να την δω όλη γιατί στο μισάωρο με πήρε ο ύπνος :hysterical:

Την ταινία που αναφέρετε δεν την έχω δει και γενικώς δεν με τραβάνε τέτοιου είδους ταινίες. Τις βρίσκω βαρετές... να μη πω βαρεμένες.

Βέβαια είμαι και άλλης "κουλτούρας" εγώ... Πέραν των Scary Movie ( :D ), γούσταρω κάτι b-movie-λες τύπου "Ο νεκρός της διπλανής πόρτας", "Ανθρωποφάγα ζόμπι" και άλλες που πρέπει να θυμηθώ. Η καλύτερή μου να βλέπω fake splatter-ιά και να τρώω ζουμερά σουβλάκια! :hysterical:

Στις ψευτο splattεριες μαζευμαστε με τους φιλους μου και αραζουμε ολοι μαζι...Ειναι απιστευτες ταινιες μονο και μονο τον ηχο να ακους αξιζει...Αν εχει και εικονα τοτε παει για Oscar...

Σκαει στο σωμα...Μπγουαλτςςςς :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...