Jump to content

Λαμπες για Rio300 Highlight


PsyTrancer

Recommended Posts

Πριν 4 μερες πηρα το ριο αλλα δεν ηξερα αυτη την ιδιομορφία του οσο αφορα τις λαμπες! Ξερει κανεις αν υπαρχουν σε καποια ηλεκτραποθηκη?! γιατι τα ενυδρειομαγαζα εκτος απο το οτι τα περισσοτερα δεν τις εχουν ,οπου υπαρχουν ειναι κ πανακριβες!!!!! :D

Ψαχνω για Sylvania gro lux 1047mm

Link to comment
Share on other sites

Για grolux Τ5 εχεις δικιο ειχε φερει ενα μαγαζι αλλα ειναι πιο ακριβες και απο τις μαμισιες.

http://www.aquaclubdesign.com/sylvania-tl-...tbv-juwel-.html

ΥΓ Ενημερωτικα λαμπες που κανουν για juwel http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=37853

Έγινε επεξεργασία - delta66
Link to comment
Share on other sites

:hysterical: Τις παραγγελνω κιολας γιατι το βιαζομαι κ το ψαχνουμε με τον καιρο... Ευχαριστω πολυ φιλε delta66 :D
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Λεω να παω σε καποια ηλεκτραποθηκη κ να παραγγειλω τις εν λογο λαμπες(gro lux) ετσι ωστε να τις παρω σε τιμη χονδρικης, τουλαχιστον, γιατι τα ενυδρειομαγαζα που τις εχουν 'γδερνουν'.....Δεν ξερω τιμη ή σε ποσο καιρο θα γινει αυτο απλα ειπα να το ποσταρω εδω μηπως θελει κ κανενας αλλος τις ιδιες ετσι ωστε να 'κοψουμε' το πακετο στην μεση ή κ σε παραπανω 'κομματια' αν ειναι... 2 γνωστοι μου που το εκαναν σε επαρχεια μου ειπαν οτι συμφερει πολυ...αλλα το πακετο ειναι με 25 λαμπες να θυμαμαι καλα....εγω θελω σιγουρα καμια 10αρια ... Τι λετε εσεις οι ψαγμενοι ομως ? :)

Link to comment
Share on other sites

Ανοιξε ενα νεο θεμα στις αγγελιες για την αναζητηση μελων για ομαδικη παραγγελια.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Πριν 4 μερες πηρα το ριο αλλα δεν ηξερα αυτη την ιδιομορφία του οσο αφορα τις λαμπες! Ξερει κανεις αν υπαρχουν σε καποια ηλεκτραποθηκη?! γιατι τα ενυδρειομαγαζα εκτος απο το οτι τα περισσοτερα δεν τις εχουν ,οπου υπαρχουν ειναι κ πανακριβες!!!!! :)

Ψαχνω για Sylvania gro lux 1047mm

Φίλε γιατί έψαχνες τις συγγεκριμένες λάμπες; Σε τι είναι καλύτερες από τις μαμίσιες High light τις Jewel?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...