Jump to content

Ο βάτραχος στο καζάνι.


Recommended Posts

Τώρα εγώ αν πω ότι ο Λεβέντης τα έλεγε αυτά 10-12 χρόνια πριν θα φανώ το ίδιο γραφικός με τον Λεβέντη? :ninja:

Link to comment
Share on other sites

θα πρεπει να συνηθισουμε την ιδεα οτι τιποτα δεν θα ειναι ιδιο στην ζωη μας απο δω και περα.40 χρονια πισω θελουν να μας γυρισουν.εξαθλιωμενους και παμφτωχους. και δυστηχως αυτα τα αρχισε μια "σοσιαλιστικη κυβερνηση" η οποια ακολουθει την πιο νεοφιλελευθερη πολιτικη.μην παραμυθαζεστε που λενε οτι δεν θα ισχυσουν και στον ιδιοτικο τομεα προαποφασισμενα ειναι ολα και θα γινουν στην ωρα τους.

και τα δωρα θα μας κοψουν και σωριδον απολυσεις θα εχουμε.στην ελλαδα του μελοντος δεν θα υπαρχει μεσαια ταξη θα υπαρχουν οι πολοι πλουσιοι και οι πολυ φτωχοι.το θεμα ειναι τι κανουμε εμεις για ολα αυτα?

θα τους αφησουμε να μας διαλυσουν?θα τους αφησουμε να μας παρουν και το τελευταιο που μας εμεινε?ΤΗΝ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ ΜΑΣ να μπορουμε να ζουμε και να εργαζομαστε σαν ανθρωποι χωρις τον φοβο της απολυσης και τον εκβιασμο "αν σου αρεσει αλλιως φυγε".

Link to comment
Share on other sites

Τώρα εγώ αν πω ότι ο Λεβέντης τα έλεγε αυτά 10-12 χρόνια πριν θα φανώ το ίδιο γραφικός με τον Λεβέντη? :ninja:

Καθόλου γραφικός δεν θα φανείς ούτε και ο Λεβέντης ήταν γραφικός για όσους διέκριναν την αγωνία ενός έστω "σαλεμένου" πίσω από τα λόγια του.

Μου θύμισες τώρα το εξής:

QUIZ

Πριν από αρκετά χρόνια, ένας δημοσιογράφος (του ΑΝΤ1 τότε) κάλεσε το Λεβέντη για συνέντευξη (τάχα) αυτός πήγε και τελικά έπεσε στην παγίδα γιατί αντί να του πάρει συνέντευξη προσπάθησε να τον γελοιοποιήσει προσφέροντας του πίτσες και φραπέδες (φυσικά συζήτηση επί της ουσίας και των καταγγελιών του Λεβέντη "γραφικών" ή όχι δεν έγινε).

Ποιος ήταν ο δημοσιογράφος? Ο ευρών αμειφθήσεται (μηνιαία απαλλαγή από τους νέους φόρους :hysterical: )

Link to comment
Share on other sites

QUIZ

Πριν από αρκετά χρόνια, ένας δημοσιογράφος (του ΑΝΤ1 τότε) κάλεσε το Λεβέντη για συνέντευξη (τάχα) αυτός πήγε και τελικά έπεσε στην παγίδα γιατί αντί να του πάρει συνέντευξη προσπάθησε να τον γελοιοποιήσει προσφέροντας του πίτσες και φραπέδες (φυσικά συζήτηση επί της ουσίας και των καταγγελιών του Λεβέντη "γραφικών" ή όχι δεν έγινε).

Ποιος ήταν ο δημοσιογράφος? Ο ευρών αμειφθήσεται (μηνιαία απαλλαγή από τους νέους φόρους :hysterical: )

Ο Nes-quik??? :ninja:

Δεν το ξέρω... Μαντεψιά κάνω, αλλά το έπαθλο και μόνο, αξίζει να το προσπαθήσω :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Ο Nes-quik??? :ninja:

Δεν το ξέρω... Μαντεψιά κάνω, αλλά το έπαθλο και μόνο, αξίζει να το προσπαθήσω :hysterical:

Όχι δυστυχώς δεν...

Μικρή βοήθεια :

Αφού γελοιοποιήθηκε ο ίδιος τελικά, και απολύθηκε από το κανάλι και πρακτικά εξαφανίστηκε από την τηλεόραση ως καμένο χαρτί, ο καημένος ευτυχώς βρήκε τελικά δουλειά ως βουλευτής και τελικά ως φτωχός βιοπαλαιστής για να πληρώσει τις δόσεις από το σπίτι έγινε και ...... ΥΠΟΥΡΓΟΣ !!!

Έγινε επεξεργασία - Andreas301
Link to comment
Share on other sites

Όχι δυστυχώς δεν...

Μικρή βοήθεια :

Αφού γελοιοποιήθηκε ο ίδιος τελικά, και απολύθηκε από το κανάλι και πρακτικά εξαφανίστηκε από την τηλεόραση ως καμένο χαρτί, ο καημένος ευτυχώς βρήκε τελικά δουλειά ως βουλευτής και τελικά ως φτωχός βιοπαλαιστής για να πληρώσει τις δόσεις από το σπίτι έγινε και ...... ΥΠΟΥΡΓΟΣ !!!

:hysterical::hysterical::hysterical::thumbup:;)

Εγώ το έπιασα :ninja: Αλλά η βοήθεια ήταν πολύ μεγάλη για να δεχτώ το έπαθλο :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Όχι δυστυχώς δεν...

Μικρή βοήθεια :

Αφού γελοιοποιήθηκε ο ίδιος τελικά, και απολύθηκε από το κανάλι και πρακτικά εξαφανίστηκε από την τηλεόραση ως καμένο χαρτί, ο καημένος ευτυχώς βρήκε τελικά δουλειά ως βουλευτής και τελικά ως φτωχός βιοπαλαιστής για να πληρώσει τις δόσεις από το σπίτι έγινε και ...... ΥΠΟΥΡΓΟΣ !!!

Ευτυχώς που κάποιοι τον ξεσκέπασαν, έστω και καθυστερημένα, γιατί αυτός είχε σκοπό να γίνει μέχρι και Πατριάρχης, αν όχι "Άγιος". :ninja:

Ποιός τώρα..., ο ΑΓΙΟΓΔΥΤΗΣ!!! :hysterical:

ΗΜΑΡΤΟΝ ΠΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΡΕΜΠΕΣΚΕΔΕΣ! :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

.......αυτό που αποκαλύπτεται τούτες τις ημέρες είναι ότι στην Ελλάδα, που ουσιαστικά δεν παράγει παρά κακής ποιότητας τουρισμό και δεν θα μπορούσε να θρέψει τον πληθυσμό της, εδώ και δεκαετίες το κράτος δανειζόταν ώστε: α) να αγοράζει όπλα και να κυκλοφορούν μίζες, β) να προσλαμβάνει αχρείαστους υπαλλήλους για να μην υπάρχει ανεργία, γ) να κάνει κακής ποιότητας έργα για να επιβιώνει και ο ιδιωτικός τομέας.

Διόδωρος στο Βημα.

Εγω τωρα που α) με οπλα και μιζες δεν εχω σχεση, β) δεν ειμαι δημοσιος υπαλληλος και γ) δεν εκανα δημοσια εργα, αλλα θα πληρωσω το λογαριασμο, πως να νιωσω?

Link to comment
Share on other sites

Καθόλου γραφικός δεν θα φανείς ούτε και ο Λεβέντης ήταν γραφικός για όσους διέκριναν την αγωνία ενός έστω "σαλεμένου" πίσω από τα λόγια του.

Μου θύμισες τώρα το εξής:

QUIZ

Πριν από αρκετά χρόνια, ένας δημοσιογράφος (του ΑΝΤ1 τότε) κάλεσε το Λεβέντη για συνέντευξη (τάχα) αυτός πήγε και τελικά έπεσε στην παγίδα γιατί αντί να του πάρει συνέντευξη προσπάθησε να τον γελοιοποιήσει προσφέροντας του πίτσες και φραπέδες (φυσικά συζήτηση επί της ουσίας και των καταγγελιών του Λεβέντη "γραφικών" ή όχι δεν έγινε).

Ποιος ήταν ο δημοσιογράφος? Ο ευρών αμειφθήσεται (μηνιαία απαλλαγή από τους νέους φόρους :ninja: )

ο κοκκινος πανος το παρατσουκλι του.τωρα ειναι εκπρωσοπος της αντιπολιτευσης.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...