Jump to content

Τελικα τα καταφερα ΝΑ ΤΟ ΕΝΥΔΡΕΙΟ ΜΟΥ


Recommended Posts

Ευγε.

Παρακολουθουσα τα θεματα σου που αναζητουσες πληροφοριες για διαφορα θεματα και ομολογω οτι ειμαι πολυ ευχαριστημενος με το αποτελεσμα που παρουσιασες.

Μπραβο για την επιμονη σου και τη μελετη.

ΥΓ εχεις σκεφτει πως θα εκτονώνεται η υγρασια απο την εξατμιση μεσα στο κλειστο χωρο του ντουλαπιου?

Link to comment
Share on other sites

Σεραφείμ,

Για να καταλάβω κάτι το fiber glass το κόλλησες στα τοιχώματα του μπετόν ως επένδυση ή έφτιαξες εσωτερικά ενυδρείο από fiber glass που ακουμπά στο μπετόν?

Πώς το κόλλησες το fiber glass?

Με ενδιαφέρει πολύ το κατασεκυαστικό κομμάτι

@Rik

Δυστυχώς φίλε Rik κρίση έχουμε εμείς :ninja: , στην Κύπρο ο κόσμος δεν χρωστάει τα άντερά του ως κράτος ούτε ξοδεύει από τα δανεικά, ενώ εργάζεται κιόλας (που και που). Ε ρε που έχουμε καταντήσει :hysterical:

φιλε μου το φαιπερκλας το εχω εφαρμοσει επανο στο μπετον,εκανα τα τυχοματα του ενυδρειου οπως τα ηθελα ,διλαδι με λιγα λογια σχηματισα το ενυδρειο και το σουβατισα ,και μετα εκανα το φαιπερκλας επιτοπου και κολισε στον σουβα,

Στην αρχη εκανα εγω το φαιπερκλας αλλα δεν πετιχε,το εβγαλα και εφερα ενα ειδικο και μου το εκανε, το κοστο ανιλθε στα 250ευρο για το φαιπερκλας

Link to comment
Share on other sites

Βρε συμπατριώτη τι να πώ εύχομαι τα καλύτερα.Αμά θέλεις έλα σε μας στην Αφρική.Που μένεις στην Κύπρο;.Σε ρωτώ για την άλλη φορά που θα έλθω μάλλον δεν θα γλυτώσεις την επίσκεψη :ninja:

Καλή επιτυχία :hysterical:

ΣΤΡΟΒΟΛΟ ΚΟΠΙΑΣΤΕ ΝΑ ΠΙΟΥΜΕ ΤΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ

Link to comment
Share on other sites

υποβαλω τα σεβη μου!!!!! :ninja::hysterical::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία κατασκευή, με πολύ μεράκι και φαίνεται και λειτουργική. Ανυπομονώ να δω τη συνέχεια.

:ninja:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Πώς πάει η κατασκευή Μαρίνο ?

Βάλε μας καμιά φωτογραφία !

Link to comment
Share on other sites

Εάν δεν γίνομαι πολύ αδιάκριτος πόσο κόστισε όλη η κατασκευή;

Εδώ στην Αθήνα έχω ρωτήσει για να εντοίχιζα ένα μεγάλο ενυδρείο σε ένα διαμέρισμα που θα κάνω ανακαίνιση και μου έχουν ζητήσει για 250 λίτρα από 3000 μέχρι και 10000!!! (υπόψιν ότι ζήταγα για γλυκό νερό και όχι θάλασσα όπου εκεί το κόστος πάει στον θεό !!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...