Jump to content

"ΠΕΤΑΓΜΑ"...Μουσικός διαγωνισμός Mh


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 81
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γιά μιά ακόμη φορά χίλια ευχαριστώ απο καρδιάς.

Την Τετάρτη 20 Απριλίου,αύριο δηλαδή θα τα πούμε ζωντανά και θα ΠΕΤΑΞΟΥΜΕ μαζί στο radio musicheaven.gr,μιά που είμαι καλεσμένος εκεί στην εκπομπή Wolf on air.Το μoυσικό μας ταξίδι θα ξεκινήσει στις 6 το απόγευμα και θα τελειώσει στις 8 το βράδυ.

Θα μιλήσουμε γιά το ΠΕΤΑΓΜΑ και όχι μόνο, καθώς μεταξύ των άλλων θα ακουστούν και μερικά ακόμη τραγούδια μου.

Θα χαρώ να σας έχω συνοδοιπόρους σε αυτό το μουσικό ταξίδι.

Έγινε επεξεργασία - Big Blue
Link to comment
Share on other sites

Αυριο κριμα θα εχω φουλ μαθηματα και ηθελα να σας ακουσω. :ninja:

Μεχρι περσυ εκανα και εγω εκπομπες εκει.

Δυστυχως ο χρονος μου ειναι πλεον λιγος και ακαταστατος συν το γραψιμο στο aquazone δεν μου αφησε περιθορεια να συνεχισω.

Η βασικη αιτια ηταν ομως οτι το ευρυ κοινο του MH προτιμαει το ελληνικο εντεχνο και αντεχνο ( :bowdown: ) και δεν ηθελα να του πιεσω με τα ακουσματα μου :wub:

Πες εκει και για το αλλο σου χομπι πλην της μουσικης και του κινηματογραφου αγαπητε cineboy :wub:

ΥΓ αχ ποτε θα ερθω να δω την αιθουσα προβολης :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Αυριο κριμα θα εχω φουλ μαθηματα και ηθελα να σας ακουσω. :ninja:

Μεχρι περσυ εκανα και εγω εκπομπες εκει.

Δυστυχως ο χρονος μου ειναι πλεον λιγος και ακαταστατος συν το γραψιμο στο aquazone δεν μου αφησε περιθορεια να συνεχισω.

Η βασικη αιτια ηταν ομως οτι το ευρυ κοινο του MH προτιμαει το ελληνικο εντεχνο και αντεχνο ( :bowdown: ) και δεν ηθελα να του πιεσω με τα ακουσματα μου :wub:

Πες εκει και για το αλλο σου χομπι πλην της μουσικης και του κινηματογραφου αγαπητε cineboy :wub:

ΥΓ αχ ποτε θα ερθω να δω την αιθουσα προβολης :wacko:

Στην διάθεσή σου ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ πάντας φίλε μου, αρκεί να σε πάρει ο δρόμος σου προς τα εδω....

Προσωπικά σε σχέση τώρα με τα μουσικά ακούσματα και μου τυχαίνει να είμαι ραδιοφωνικός παραγωγός εδω και περισσότερο απο 20 χρόνια, έμαθα να είμαι ανοικτός προς όλα τα ακούσματα και αυτό μόνο καλό μου έκανε.

Σημ....αν μου δωθεί η ευκαιρία περί χόμπυ, αυτό εδω θα είναι απο τα πρώτα και θα μιλήσω και γιά το ΑΖ

Link to comment
Share on other sites

.. έμαθα να είμαι ανοικτός προς όλα τα ακούσματα και αυτό μόνο καλό μου έκανε.

...αν μου δωθεί η ευκαιρία περί χόμπυ, αυτό εδω θα είναι απο τα πρώτα και θα μιλήσω και γιά το ΑΖ

Μακαρι να το εκαναν ολοι αυτο.

Για τους μουσικους ετσι κι αλλιως ειναι must.

Ναι ειχα ανοιξει και ενα τοπικ εκει να δω αν εχουν ψαροκαμενους αλλα τζιφος :wacko:

Αν δεις στο δικο μας φορουμ ομως παρα πολλα μελη ειναι μουσικοι.

Μονο στην ομαδα του AZ (απο admin μεχρι project team) ειμαστε 7-8 νομιζω.

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να το εκαναν ολοι αυτο.

Για τους μουσικους ετσι κι αλλιως ειναι must.

Ναι ειχα ανοιξει και ενα τοπικ εκει να δω αν εχουν ψαροκαμενους αλλα τζιφος :wacko:

Αν δεις στο δικο μας φορουμ ομως παρα πολλα μελη ειναι μουσικοι.

Μονο στην ομαδα του AZ (απο admin μεχρι project team) ειμαστε 7-8 νομιζω.

Ούπς::::

τώρα το είδα και με την πρώτη ευκαιρία,γιατί αυτό το διάστημα πνίγομαι έχω να γράψω πολλά.

Το κυνήγι πεταλούδων μου άρεσε!!!!

Το χόμπυ μας εδω ,είναι τελικά γιά πολύ λίγους και εκλεκτούς!!!

Έγινε επεξεργασία - Big Blue
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Δημοσιεύτηκε σήμερα μιά συνέντευξή μου στο MH ,όπου εκεί μέσα μιλώ γιά πολλά πράγματα, τόσο γιά την αρχή της ζωής μου και την συνέχειά της, όσο και γιά την ιστορία του τραγουδιού ΠΕΤΑΓΜΑ, σε γεγονότα που δεν γνωρίζετε .

Εκτός των υπολοίπων σε πρώτο πλάνο θα διαβάσετε και γιά το Σινεμά ο Παράδεισος!!!

Η συνέντευξη εδω...

http://www.musicheaven.gr/html/modules.php...le&sid=2460

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...