Jump to content

ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΛΑΜΠΤΗΡΩΝ Fresh Water


Rik

Recommended Posts

__________FRESH_WATER.xlsΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΛΑΜΠΤΗΡΩΝ FRESH WATER

Σαν πρώτη επιλογή διάλεξα τις Τ5 από 60 εκατοστά και επάνω, και εάν δεν υπήρχε σαν είδος σε αυτή την κατηγορία στράφηκα σαν δεύτερη επιλογή στις Τ8.

Εφόσον για κάποιες λάμπες δεν είναι πλήρες τα χαρακτηριστικά τους παρακαλώ αν έχετε περεταίρω πληροφορίες στείλτε μου με πμ για να επεξεργαστώ τον ήδη υπάρχων κατάλογο.

*λουξ στα 40 εκατοστά

**λουξ στα 30 εκατοστά

Έγινε επεξεργασία - Rik
Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να διευκρινισεις λιγο τι ακριβως ζητας?

Καλησπέρα Delta.

Δεν ζητώ κάτι συγκεκριμένο σε αυτό το ποστ, απλά λόγο ότι ψαχνόμουν στο περί τη λαμπτήρες να χρησιμοποιήσω για το νέο μου ενυδρείο, κατέληξα να μαζέψω τα τεχνικά χαρακτηριστικά και να τα δημοσιοποιήσω για να μπορεί ο κάθε ενδιαφερόμενος όταν θέλει να συγκρίνει μεταξύ τους και να μπορεί να διαλέξει και να αποφασίσει σε ποια λάμπα να καταλήξει.

Κάποιες από αυτές τις λάμπες δεν έχω βρει τα πλήρη χαρακτηριστικά τους και η Hagen μου έστειλε με email τα τεχνικά χαρακτηριστικά των λαμπτήρων της οπότε εάν κάποιος έχει βρει περισσότερες πληροφορίες για κάποιες λάμπες καλό είναι να με ενημερώνει για να μπορώ να προσθέσω κάθε νέα πληροφορία στο excelφύλλο έτσι ώστε να γίνεται ποιο πλούσιο και ενημερωμένο για τον κάθε έναν μας.

Link to comment
Share on other sites

:D πολυ καλο.

Οποιος εχει κι αλλες πληροφοριες για λαμπες ας τις γραψει να τις μαζεψουμε ολες μαζι σε ενα καταλογο.

Αντι μονο για word αρχειο γραψε τις πληροφοριες και σε μορφη ποστ αν γινεται για να μπορει να διαβαζεται πιο ευκολα.

Και γραψε και μια υποτυπωδη φορμα με τα πεδια που πρεπει να συμπληρωνονται πχ Kelvin μηκος βατ κλπ

Link to comment
Share on other sites

:D πολυ καλο.

Οποιος εχει κι αλλες πληροφοριες για λαμπες ας τις γραψει να τις μαζεψουμε ολες μαζι σε ενα καταλογο.

Αντι μονο για word αρχειο γραψε τις πληροφοριες και σε μορφη ποστ αν γινεται για να μπορει να διαβαζεται πιο ευκολα.

Και γραψε και μια υποτυπωδη φορμα με τα πεδια που πρεπει να συμπληρωνονται πχ Kelvin μηκος βατ κλπ

Μα ο κατάλογος είναι σε excel, και έχει πεδία χωρισμένα με μήκος Kelvin κλπ.

Δεν γνωρίζω αν μέσω του φόρουμ μπορώ να το κάνω κάπως καλύτερο αν μπορείς βοήθησε να καταλάβω.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

εχουμε κανενα update στην λιστα?

Link to comment
Share on other sites

Εάν έχει κάποιος καινούργιες πληροφορίες γραψτε και εγώ θα τα συμπεριλάβω μαζί με τις υπόλοιπες υπάρχων πληροφορίες. :)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...