Jump to content

Ενα ευχαριστω.......


Recommended Posts

Χρονια τωρα το μεγαλο μαγαζι γωνια,προσφερει το καλυτερο στους πελατες του...... :D

Πελατες,ευχαριστουμε πολυ,και να ειστε σιγουροι οτι και του χρονου θα κανουμε οτι καλυτερο για να σας περιποιηθουμε το ιδιο καλα.

Ευχαριστουμε που μας προτιματε............... :unsure:;):huh:

Link to comment
Share on other sites

και την επομενη φορα θα ειμαστε ποιο γεναιοδωροι :D

Link to comment
Share on other sites

Σας γράφω από λαγούμι. Καλό το ματσάκι... Αλλά πολύ γκαντεμιά @#@*!@#@& :D

Link to comment
Share on other sites

stormtrooper εχει χωρο?το δικο μου λαγουμι ειναι ρηχο!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Τωρα μπορειτε να πανηγυρισετε οτι κουπα θελετε!!!

Εχετε παρει ομως με την αξια σας την κουπα του καλυτερου πελατη :D;):huh:

Α, να μην ξεχασω να αναφερω την δικαιωτατη διαιτησια του Δαλουκα :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Παλι εμεις τελικα βγαλαμε το λαγο απο το λαγουμι... ε... το φιδι απο την τρυπα!!! :D

Link to comment
Share on other sites

2.jpg

:D;):huh::unsure::unsure:

παιδια δεν ξερω τι λετε...η ΑΕΚΑΡΑ κερδισε ΚΑΙ τον παοκ εκτος...

Έγινε επεξεργασία - sotos 21
Link to comment
Share on other sites

Το πρωτο λινκ ειναι για γελια....

http://troktiko.blogspot.com/2010/03/blog-post_5750.html

Αλλα το Δευτερο για κλάματα!!!

http://troktiko.blogspot.com/2010/03/blog-post_8805.html

Δυστηχως αυτες ειναι οι 2 οψεις!!

Link to comment
Share on other sites

Και το λεμε συνεχεια τοσα χρονια να πρεοσεχετε, παλι βγαλατε γλωσσα http://62.1.2.102/newspapers/2010/3/20/DERBY_b.jpg

Ηθελα να'ξερα τι θα λετε τωρα, παλι κανενα τετοιο εξωφυλλο θα βγαλετε? http://62.1.2.102/newspapers/2008/1/17/hprasinh_b.jpg

Link to comment
Share on other sites

Όχι Λαγούς δεν θα σας πω!!!

Θα σας πω όμως ότι είστε πολύ πελάτες ρε παιδάκι μου :D !!!

Αποδείχτηκε για ακόμα μια φορά ότι ο Βάζελος έχει κόμπλεξ απέναντι στον Ολυμπιακό!!!

Link to comment
Share on other sites

Αλλα το Δευτερο για κλάματα!!!

http://troktiko.blogspot.com/2010/03/blog-post_8805.html

Δυστηχως αυτες ειναι οι 2 οψεις!!

Ασχολούμαστε με το ένα πούλμαν και με τα μύρια που παίρνουν οι παίκτες,με τα δάκτυλα τις κοπέλας(που δεν ξαναγίνονται...) ουδείς.....Αμαρτία,εργαζόμενη των 500 ευρώ....... :D

Link to comment
Share on other sites

Όχι Λαγούς δεν θα σας πω!!!

Θα σας πω όμως ότι είστε πολύ πελάτες ρε παιδάκι μου :D !!!

Αποδείχτηκε για ακόμα μια φορά ότι ο Βάζελος έχει κόμπλεξ απέναντι στον Ολυμπιακό!!!

Επίσης αποδείχτηκε ότι δεν ξέρετε να ξεχωρίζετε τον λαγό με το κουνέλι! ΟΥΡΤ ΡΕ!

Αν ένας γαύρος μου πει πως χάρηκε την ομάδα του σήμερα πάω πάσο. Δεν μιλάω για το αν χάρηκε για την νίκη, αλλά για το αν χάρηκε με την εμφάνιση!

Όπως ξαναείπα... Εδώ θα είμαστε και του χρόνου!

Link to comment
Share on other sites

Επίσης αποδείχτηκε ότι δεν ξέρετε να ξεχωρίζετε τον λαγό με το κουνέλι! ΟΥΡΤ ΡΕ!

Αν ένας γαύρος μου πει πως χάρηκε την ομάδα του σήμερα πάω πάσο. Δεν μιλάω για το αν χάρηκε για την νίκη, αλλά για το αν χάρηκε με την εμφάνιση!

Όπως ξαναείπα... Εδώ θα είμαστε και του χρόνου!

Ναι................... :D;):huh::unsure:

Link to comment
Share on other sites

Αλλα το Δευτερο για κλάματα!!!

http://troktiko.blogspot.com/2010/03/blog-post_8805.html

Δυστηχως αυτες ειναι οι 2 οψεις!!

Ασχολούμαστε με το ένα πούλμαν και με τα μύρια που παίρνουν οι παίκτες,με τα δάκτυλα τις κοπέλας(που δεν ξαναγίνονται...) ουδείς.....Αμαρτία,εργαζόμενη των 500 ευρώ....... ;)

Κι επειδή το ξέχασα...

:D

Link to comment
Share on other sites

Κι επειδή το ξέχασα...

:D

Ωραια,έτσι λέτε ευχαριστώ....!

Ας μην κερδίζαμε τον γαυρο και τον ΠΑΟΚ σήμερα και θα παίζατε μαζι μας play off ;)

Link to comment
Share on other sites

Ωραια,έτσι λέτε ευχαριστώ....!

Ας μην κερδίζαμε τον γαυρο και τον ΠΑΟΚ σήμερα και θα παίζατε μαζι μας play off ;)

Γράψε λάθος.... Σε άλλον πήγαινε...

Όχι Λαγούς δεν θα σας πω!!!

Θα σας πω όμως ότι είστε πολύ πελάτες ρε παιδάκι μου :huh: !!!

Αποδείχτηκε για ακόμα μια φορά ότι ο Βάζελος έχει κόμπλεξ απέναντι στον Ολυμπιακό!!!

:D

Link to comment
Share on other sites

Ανοιξαμε ενα ποστ στο καφε για να κανουμε χαβαλε.Μονο χαβαλε.Οσοι με ξερετε,γνωριζετε οτι γουσταρω και δεχομαι την πλακα.Φωτη το γνωριζεις κι εσυ αυτο.

Ειναι αναγκη να το χοντραινουμε;Γιατι παντα το ιδιο;;;;

Link to comment
Share on other sites

Δεν βλεπω καναν χαβαλε οταν αποκαλεις τον αλλον λαγο και πελατη με φωτος και αλλα και ουτε σου εχω κανει κανεναν,αν κερδιζαμε ουτε καν θα ανοιγα θεμα.Οταν ξεκινας ενα τετοιο θεμα και σαν μοντ γνωμη μου δεν θα επρεπε γιατι ξερεις την καταληξη του αλλα και αν θα πειραξει καποιον.Αλλα και απο την αλλη?που το χοντρεινα?

Έγινε επεξεργασία - venom
Link to comment
Share on other sites

Δεν βλεπω καναν χαβαλε οταν αποκαλεις τον αλλον λαγο και πελατη με φωτος και αλλα και ουτε σου εχω κανει κανεναν,αν κερδιζαμε ουτε καν θα ανοιγα θεμα.Οταν ξεκινας ενα τετοιο θεμα και σαν μοντ γνωμη μου δεν θα επρεπε γιατι ξερεις την καταληξη του αλλα και αν θα πειραξει καποιον.Αλλα και απο την αλλη?που το χοντρεινα?

Να'σαι καλα :D

Link to comment
Share on other sites

Να'σαι καλα :D

κι εσυ ;)

Link to comment
Share on other sites

κι εσυ :unsure:

:D;)

Νομίζω πως πρέπει να ηρεμήσουμε!!!Αν νευρίασες μαζί μου για αυτά που έβαλα σου ζητώ συγνώμη αλλά δεν είχα κανέναν σκοπό να σε προσβάλω ούτε εσένα ούτε κανέναν άλλο!!!Όπως και ο Στράτος το ίδιο!Απλά νομίζω πως αυτό που έγραψα είναι μέσα στα όρια της πλάκας όπως αύριο μεθαύριο θα μου κάνεις κι εσύ πλάκα :huh: !!!

Link to comment
Share on other sites

;):D

Νομίζω πως πρέπει να ηρεμήσουμε!!!Αν νευρίασες μαζί μου για αυτά που έβαλα σου ζητώ συγνώμη αλλά δεν είχα κανέναν σκοπό να σε προσβάλω ούτε εσένα ούτε κανέναν άλλο!!!Όπως και ο Στράτος το ίδιο!Απλά νομίζω πως αυτό που έγραψα είναι μέσα στα όρια της πλάκας όπως αύριο μεθαύριο θα μου κάνεις κι εσύ πλάκα ;) !!!

Δεν τρεχει τιποτα! δεν χρειαζεται να ζητας συγνωμη! καλημερααα!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Επίσης αποδείχτηκε ότι δεν ξέρετε να ξεχωρίζετε τον λαγό με το κουνέλι! ΟΥΡΤ ΡΕ!

Αν ένας γαύρος μου πει πως χάρηκε την ομάδα του σήμερα πάω πάσο. Δεν μιλάω για το αν χάρηκε για την νίκη, αλλά για το αν χάρηκε με την εμφάνιση!

Όπως ξαναείπα... Εδώ θα είμαστε και του χρόνου!

με την διαλυμενη μου ομαδα, χωρις παιχτες, χωρις ψυχολογια, χωρις χαφ, με τον καλυτερο αμυντικο μου εκτος απο το ημιχρονο και μας ρωτας αν μας αρεσε η εμφανιση της ομαδας?σε ενα γηπεδο γεματο με 60000

παναθηναικους που ετοιμαζωντουσαν για φιεστα τιτλου στο τελος να τους κλεινεις το σπιτι και να φευγουν με σκυμενο κεφαλι τετοια ευχαριστηση μονο ο θρυλος προσφερει.και με τον δαλουκα 12ο παιχτη.

το πρωταθλημα παντως δεν το χανεται.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...