Jump to content

Kusuri Wormer Plus


ReBeLoS

Recommended Posts

Εννοεις οτι κανεις κανονικη θεραπεια η ριχνεις μια δοση μονο?

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αυτο εννοει οτι ριχνεις ενα κουταλακι πχ σε ενυδρειο 114 λιτρων μια φορα μονο

η επαναλαμβανεις τη δοση περισσοτερες απο μια φορες?

Link to comment
Share on other sites

Ριχνω ακριβως οσο πρεπει για τα λιτρα μου και δεν επαναλαμβανω την δοση.

Link to comment
Share on other sites

συμφωνο για τα λιτρα πρεπει να ριχνεις ακριβως οσα ειναι τα λιτρα σου...προσοχη στην υπερδοσολογεια... καλο ειναι κατα την γνωμη μου μια φορα ανα εξαμηνο να κανεις αυτη την θεραπεια προληπτικα για τον λογο οτι με την τροφη που καθετε κατω και ανακατεβετε με την αμμο δημιουργουνται σκουλικακια... τα οποια και με αλλαγες δεν φευγουν...

Link to comment
Share on other sites

Επειδη αναφερομαστε σε φαρμακο και θελει ιδιαιτερη προσοχη οτιδηποτε γραφουμε μιας και διαβαζουν και νεα μελη , θα σε παρακαλουσα να μην μπερδευεις το θεμα.

Αλλο πλαναρια και αλλο βραγχιοσκωληκες. Δεν ριχνουμε wormer για να αντιμετωπισουμε την πλαναρια.

Link to comment
Share on other sites

το χρησιμοποιω το συγκεκριμενο φαρμακο 8 μηνες κανει φοβερη δουλεια.... κραταει αρκετο διαστημα....απο την ημερα που το βαζεις... εκανα μια θεραπεια και επειχηρησα να βαλω ενα apple snail μεσα... μετα απο 6 μερες και με αλλαγη... το σαλιγκαρακι παρεδωσε.... θελει 4 με 5 αλλαγες αν θελει καποιος να βαλει κατι σε σαλιγκαρι μεσα...

Κι εμενα,γιατι δεν παρεδωσε κανενα σαλιγκαρι;;;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

συμφωνο για τα λιτρα πρεπει να ριχνεις ακριβως οσα ειναι τα λιτρα σου...προσοχη στην υπερδοσολογεια... καλο ειναι κατα την γνωμη μου μια φορα ανα εξαμηνο να κανεις αυτη την θεραπεια προληπτικα για τον λογο οτι με την τροφη που καθετε κατω και ανακατεβετε με την αμμο δημιουργουνται σκουλικακια... τα οποια και με αλλαγες δεν φευγουν...

Η χρηση του συγκεκριμενου φαρμακου αγαπητε μου,δεν ειναι για αυτο που αναφερεσαι.

Παρακαλω να μην γραφουμε απλα για να γραφουμε,και να μην παραπληροφορουμε!!!!!!

Καθε ανακριβες ποστ απο δω και μπρος θα διαγραφεται!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ριχνω ακριβως οσο πρεπει για τα λιτρα μου και δεν επαναλαμβανω την δοση.

Αρα Νικο δεν καθαριζεις απο βραγχιοσκωληκες. :thumbup:

Να τονισουμε παλι την τεραστια προσοχη στην επαφη του φαρμακου με τα ματια.

Link to comment
Share on other sites

Αρα Νικο δεν καθαριζεις απο βραγχιοσκωληκες. :thumbup:

Αν ειχα θα σου ελεγα... :P

Link to comment
Share on other sites

''Η χρηση του συγκεκριμενου φαρμακου αγαπητε μου,δεν ειναι για αυτο που αναφερεσαι.

Παρακαλω να μην γραφουμε απλα για να γραφουμε,και να μην παραπληροφορουμε!!!!!!

Καθε ανακριβες ποστ απο δω και μπρος θα διαγραφεται!!!!! ''

καθολου ανακριβες....και καθολου παραπληρωφορηση.... το παρατηρησα.... και το λεω.... αν ειναι τοτε να μην λεμε τιποτα.... αμα εσενα δεν επαθε τιποτα τοτε οκ....εμενα παντως δεν αντεξε....

Link to comment
Share on other sites

''Η χρηση του συγκεκριμενου φαρμακου αγαπητε μου,δεν ειναι για αυτο που αναφερεσαι.

Παρακαλω να μην γραφουμε απλα για να γραφουμε,και να μην παραπληροφορουμε!!!!!!

Καθε ανακριβες ποστ απο δω και μπρος θα διαγραφεται!!!!! ''

καθολου ανακριβες....και καθολου παραπληρωφορηση.... το παρατηρησα.... και το λεω.... αν ειναι τοτε να μην λεμε τιποτα.... αμα εσενα δεν επαθε τιποτα τοτε οκ....εμενα παντως δεν αντεξε....

Oτι πεις :excl:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Παιδια και που το βρισκει κανεις αυτο ?????

Ακόμα μόνο μέσω internet...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...