Jump to content

ρεφρακτομετρο


Recommended Posts

θα ηθελα πληροφοριες σε τι τιμες παιζουν στην ελλαδα!και επισης αν ειναι ευκολη η λειτουργια τους!

ευχαριστο προκαταβολικα!

Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά τη λειτουργία του είναι πολύ απλή και εύκολη.

Τιμές θα βρείς στην αναζήτηση προιόντων και με απευθείας ερώτηση στα καταστήματα, οι οποίες απότι ξέρω είναι πολύ...Ελληνικές.

Φιλικά Νίκος

Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά τη λειτουργία του είναι πολύ απλή και εύκολη.

Τιμές θα βρείς στην αναζήτηση προιόντων και με απευθείας ερώτηση στα καταστήματα, οι οποίες απότι ξέρω είναι πολύ...Ελληνικές.

Φιλικά Νίκος

26214[/snapback]

Και επειδή οι τιμές παραείναι ελληνικές θα σου προτείνω να την πάρεις από το ΕΒΑY. Εγώ πήρα τη δική μου πριν 3 μήνες με 37 ευρώ μαζί με τα ταχυδρομικά.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστο παιδια για τι απαντησεισ σας!επειδη σκεφτομαι να αγορασο τωρα κοντα ενα τετοιο συστημα θελω να ρωτησω αν υπαρχει κατι που πρεπει να προσεξω!η αν μπορει να προτεινει καποιος καποιος καποια συγκεκριμενη μαρκα που να εχει χρισημοποιησει ο ιδιος και να το θεωρει αξιοπιστο!

Υ.Γ. ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΓΙΝΟΜΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟΣ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΘΑΛΑΣΣΑ....ΤΗΝ ΤΥΦΛΑ ΜΟΥ :wootwoot:

Link to comment
Share on other sites

Θα πρέπει να καλιμπραρεις την πρώτη φορά το ρεφρακτόμετρο σου με νερό από αντίστροφη όσμωση από εκεί και πέρα θα το ξεπλένεις καλά με γλυκό νεράκι μετά από κάθε μέτρηση που θα κάνεις. :wootwoot:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...