Jump to content

Νέο μέλος


Β.Νίκος

Recommended Posts

Καλημέρα παιδιά. Ονομάζομαι Νίκος και είμαι 40 ετών ( λίγο μεγάλος αλλά δεν πειράζει ).

Ήθελα από καιρό μα μπω στην παρέα αλλά δεν δεχόταν η φόρμα εγγραφής το e mail που είχα στο google

και έτσι το άλλαξα και κατάφερα να κάνω την εγγραφή.

Από πείρα δεν έχω και πολύ με το ενυδρείο όσο μεγαλώνω βλέπω ότι είναι πολλά που πρέπει να μαθάινω συνεχώς.

Έχω στο σπίτι τέσσερα ενυδρεία εκ των οποίων το ένα ( 200 λ ) είναι με κιχλιδες malawi, ένα ( 60άρι ) με΄platty και apple snails και δύο ( 25άρια ) με μονομάχους.

Ελπίζω να κάνουμε καλή παρέα και να μάθω περισσότερα ώστε και εγώ και τα ψαράκια μου να περνάμε καλά.

Κι αν μπορώ κι εγω να βοηθήσω σε κάτι πολύ ευχαρήστως. ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες στη παρεα μας ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλως ορισες... και θα χαρουμε πολυ να μας παρουσιασεις και τα ενυδρεια σου!!

;)

Link to comment
Share on other sites

Εχαρηστώ πολύ παιδιά για το καλώσόρισμα.

Σίγουρα θα παρουσιάσω σιγά σιγά και τα ενυδρεία, μόνο να μπορέσω να βγάλω καλές φωτό

γιατί ούτε καλό εργαλείο έχω ούτε ξέρω να βγάζω καλές φωτό

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Ονομάζομαι Νίκος και είμαι 40 ετών ( λίγο μεγάλος αλλά δεν πειράζει ).

Έχει και πιο μεγάλους το καράβι αλλά όλοι κρύβουν την ηλικία ;) τους εγώ πάντως σε τρώω είμαι 41. :D

Καλώς ήρθες στην παρέα του ΑΖ :)

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Ονομάζομαι Νίκος και είμαι 40 ετών ( λίγο μεγάλος αλλά δεν πειράζει ).

Ήθελα από καιρό μα μπω στην παρέα αλλά δεν δεχόταν η φόρμα εγγραφής το e mail που είχα στο google

και έτσι το άλλαξα και κατάφερα να κάνω την εγγραφή.

Από πείρα δεν έχω και πολύ με το ενυδρείο όσο μεγαλώνω βλέπω ότι είναι πολλά που πρέπει να μαθάινω συνεχώς.

Έχω στο σπίτι τέσσερα ενυδρεία εκ των οποίων το ένα ( 200 λ ) είναι με κιχλιδες malawi, ένα ( 60άρι ) με΄platty και apple snails και δύο ( 25άρια ) με μονομάχους.

Ελπίζω να κάνουμε καλή παρέα και να μάθω περισσότερα ώστε και εγώ και τα ψαράκια μου να περνάμε καλά.

Κι αν μπορώ κι εγω να βοηθήσω σε κάτι πολύ ευχαρήστως. ;)

καλως μας ηρθες φιλε μου :D:);)
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ Νίκο καλώς ηλθες.Υπάρχουν και μεγαλύτεροι σε ηλικία εδώ μέσα όπως ο γράφων.

Χαίρομαι που ακόμα ένας φίλος Αφρικάνος μπαίνει στη παρέα μας.Εύχομαι καλή διαμονή και περιμένουμε να παρουσιάσεις τα ενυδρεία σου

:)

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες στην πιο ζεστη ενυδρειακη παρεα της χωρας.

οσο για την ηλικια,ολα καλα,ειμαστε και συνομιλικοι :)

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στην παρέα μας! Περιμένουμε παρουσίαση για να γίνει κουβεντούλα :)

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες συνομηλικε!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες και από εμένα περίπου συνομίληκε!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...