Jump to content

ενυδρειοφιλοι της λαρισας ενωθητε


diafana

Recommended Posts

αντε να δηλωσουμε ποσοι ειμαστε απο λαρισα κ περιχωρα μπας κ μπορεσουμε να κανουμε καμια συναντηση!!!! :thumbup::thumbup::angry2::rasp:;):D:);):rasp:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • Απαντήσεις 73
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • 5 months later...

τωρα το ειδα αυτο το ποστ!!!! λοιπον οσοι ειναι απο λαρισα ή κοντα να μαζευομαστε και μεις!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

επ και εγω εδω ειμαι... αντε να κανονισουμε για κανενα καφεδακι..

Link to comment
Share on other sites

και εγω και εγω παιδια οχι ακριβως μεσα απο λαρισα αλλα λιγο πολυ λιγο πιο εξω απο την πολη.

Link to comment
Share on other sites

αντε να δηλωσουμε ποσοι ειμαστε απο λαρισα κ περιχωρα μπας κ μπορεσουμε να κανουμε καμια συναντηση!!!!

Περιχωρα εννοεις κ Βολο? Αν ναι τοτε κ γω μεσα...

Link to comment
Share on other sites

αντε να κανονισουμε για κανενα καφεδακι!

Link to comment
Share on other sites

εγω ειμαι μεσα

Link to comment
Share on other sites

αντε να γινει η αρχη και σιγουρα ολοι θα βγουμε κερδισμενοι...

αμα ειναι να περιμενουμε μεχρι τριτη να δουμε ποσοι θα ενδιαφερθουν

και κανονιζουμε τοτε με π.μ.

και ο φιλος απο βολο αν μπορει καποια μερα να ανεβει ευπροσδεκτος..

Link to comment
Share on other sites

......και κανονιζουμε τοτε με π.μ.

Θα σας συμβούλευα να μη κανονίσετε με πμ.

Καλύτερα να τα γράφεται όλα εδώ μέσα για να σας διαβάζουν και όσοι ενδιαφέρονται να έρθουν .

Ξεκινήστε τις συναντήσεις και θα δούμε και εμείς από Αθήνα ή Θεσσαλονίκη πώς μπορούμε να βοηθήσουμε . :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Για τεταρτη αν ειναι μεσα κ γω...

Link to comment
Share on other sites

Για τεταρτη αν ειναι μεσα κ γω...

Αντε παιδια να μαζευεστε κ εσεις απο εκει να βαζευουμε κ αλλους ανθρωπους στο χομπυ μας....Πιστευω παντως πως αν κανατε τις συναντησεις σας τα σαββατα που κανουμε κ εμεις τις δικες μας θα μαζευατε πιο πολυ κοσμο.

Link to comment
Share on other sites

Άντε και από Τρίκαλα και Καρδίτσα μια περιφέρεια είστε(έιμαστε)όλοι.

Οργανώστε το!!!!

Link to comment
Share on other sites

Χμμμμ ΙΔΕΑ !!!

Τι θα λέγατε μόλις οργανώσουν τα παιδιά την πρώτη τους συνάντηση, να ξεσηκωθούμε οι βόρειοι και οι νότιοι.. (κάτι σαν εθνική παλιγγενεσία δηλαδή) και να κάνουμε ντου !!! ( όσοι θέλουν και μπορούν), στη Λάρισα μιας και είναι στη μέση !!! .., ώστε υποστηρίξουμε την προσπάθεια τους !!!!

Link to comment
Share on other sites

λοιπον εμεις οι τρεις ενδιαφερθηκαμε μονο. καποια αλλα μελη που γνωριζω προσωπικα δεν θα μπορεσουν την τεταρτη αν και θα ηθελαν.. σας στελνω π.μ. με το τηλεφωνο μου.

επισης οποιος αλλος ενδιαφερθει για ψαροκουβεντα στο μελλον ας γραφει σε αυτο το θεμα..

αντε να γνωριστουμε σιγα σιγα να μπορουμε να κανουμε τιποτα μαζικες παραγγελειες η ακομα και να πηγαινουμε σε μεγαλυτερες συναντησεις ομαδικα..

Έγινε επεξεργασία - stelios8
Link to comment
Share on other sites

η συναντηση κανονιστηκε σαββατο 18 του μηνα στις 3μ.μ. στη καφετερια cube πισω απο τα καρφουρ ειδη ο πυρινας σχηματηστηκε ;)B)

Link to comment
Share on other sites

Χμμμμ ΙΔΕΑ !!!

Τι θα λέγατε μόλις οργανώσουν τα παιδιά την πρώτη τους συνάντηση, να ξεσηκωθούμε οι βόρειοι και οι νότιοι.. (κάτι σαν εθνική παλιγγενεσία δηλαδή) και να κάνουμε ντου !!! ( όσοι θέλουν και μπορούν), στη Λάρισα μιας και είναι στη μέση !!! .., ώστε υποστηρίξουμε την προσπάθεια τους !!!!

αυτην ειναι πολυ θεμα σαν ιδεα! να μαζευτουν οι βορειοι με τους νοτιους! και τους κεντρικους! ;)B)B)

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο παιδιά !!!!!

Καλή επιτυχία να έχετε και να μας ενημερώσετε !!!!

Link to comment
Share on other sites

η συναντηση κανονιστηκε σαββατο 18 του μηνα στις 3μ.μ. στη καφετερια cube πισω απο τα καρφουρ ειδη ο πυρινας σχηματηστηκε ;)B)

Βάλε και ενα χάρτη γι αυτούς που δεν ξέρουν που είναι .

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο ρε παιδια.

Αντε με το που θα καθιερωθουν οι συναντησεις σε σταθερες ημερομηνιες,ωστε να μπορουμε να κανουμε το προγραμμα μας,να κανονισουμε και οι υπολοιποι απο Βορα και Νοτο να ερθουμε να σας γνωρισουμε.

;)

Link to comment
Share on other sites

Μιας και είναι στην μέση η Λάρισα δεν κανονίζουμε να κόψουμε και μια βασιλόπιτα όλο το φόρουμ,

όχι για το 2010 άλλα για το 2011 ;)

Το Αλκαζάρ λέτε να μας χωρέσει? B)B)

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω εχει κανενα παιδι απο λαρισα σαλιγκαρια Anentome Helena?γιατι δεν θα μπορεσω να ερθω αυριο οπως ειπα και ενα φιλαρακι πριν κατι μερες.για αυτο το ρωταω εδω.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...