Jump to content

ενυδρειοφιλοι της λαρισας ενωθητε


diafana

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 73
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τερμα αριστερα ειναι ο achisael επομενος στελιος8 επομενος ΚΟΥΜΑΝ εγω με τον φραπε στο χερι κ δεξια ο nickst καναμε μια εφνιδιαστηκη επισκεψη στο σπιτι του κουμαν!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους σχηματιστηκε "παρεα" και στη Λαρισα!

Δυστυχως δεν ειχα μπορεσει να ερθω στις συναντησεις που ειχαν γινει στις αρχες του μηνα...

Τωρα ειμαι Πατρα (σπουδαζω), αλλα σιγουρα καποια στιγμη θα γνωριστουμε απο κοντα!

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο παιδιά... Κάνατε μία πολύ καλή αρχή! Εύχομαι οι επόμενες συναντήσεις σας να χαλάσουνε κόσμο!!! :)

Και που'στε (δε σας βρίζω).... Βγείτε για καφέ.... Απ'όσο ξέρω οι Λαρισαίες είναι κούκλες.... Τραβήξτε και καμία φωτογραφία :D

Link to comment
Share on other sites

Και που'στε (δε σας βρίζω).... Βγείτε για καφέ.... Απ'όσο ξέρω οι Λαρισαίες είναι κούκλες.... Τραβήξτε και καμία φωτογραφία tongue.gif

βρε συ δεν σου φτανουν οι δικες μας φωτογραφιες θελεις και απο τις λαρισαιες? :)

στην ουσια αυτη ηταν η πεμτη (επισημη) συναντηση.. στις προηγουμενες συναντησεις μας εχουν παραστει και αλλα παιδια που ασχολουνται με το χομπυ αλλα οχι με το φορουμ.

εμεις θα συνεχισουμε να βρισκομαστε και ελπιζουμε σιγα σιγα να μεγαλωσει η παρεα μας...

Έγινε επεξεργασία - stelios8
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο παιδιά πάντα τέτοια. Άντε και κάποια στιγμή να κανονίσουμε μια γενική συνάντηση Λάρισας - Θεσσαλονίκης- Αθήνας να γίνει χαμός.

:)

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο παιδιά πάντα τέτοια. Άντε και κάποια στιγμή να κανονίσουμε μια γενική συνάντηση Λάρισας - Θεσσαλονίκης- Αθήνας να γίνει χαμός.

:)

αυτην ειναι μια πολυ καλη ιδεα!

Link to comment
Share on other sites

βρε συ δεν σου φτανουν οι δικες μας φωτογραφιες θελεις και απο τις λαρισαιες? :)

στην ουσια αυτη ηταν η πεμτη (επισημη) συναντηση.. στις προηγουμενες συναντησεις μας εχουν παραστει και αλλα παιδια που ασχολουνται με το χομπυ αλλα οχι με το φορουμ.

εμεις θα συνεχισουμε να βρισκομαστε και ελπιζουμε σιγα σιγα να μεγαλωσει η παρεα μας...

Να τους βαλετε να ασχοληθουν και με το φορουμ!!!

Παντως Μπραβο ρε ΜΑγκες!!

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο παιδια!Παντως αν γινει συναντηση στην Λαρισα εγω φερνω 3 αρρωστους!!!

Link to comment
Share on other sites

Άραγε ποίους να εννοεί ... ε Ορέστη?

Link to comment
Share on other sites

Άραγε ποίους να εννοεί ... ε Ορέστη?

Δεν ξέρω ρε,παοκτσής στην Λάρισα?άσε μην έχουμε τρεχάματα. :)

Link to comment
Share on other sites

θα απαγορεψουμε τα θέματα ποδοσφαιρου στης συναντησεις ! εμενα πρωσοπικα δεν μου αρεσει αυτο το αθλημα για τον λογο οτι παρα πολλα ατομα τους βλεπω να μαλωνουν και απορω....

παντος αν μαζευτουμε ολοι θα ειναι τρελο θεμα και ολοι θα γουσταρουμε!

Link to comment
Share on other sites

θα απαγορεψουμε τα θέματα ποδοσφαιρου στης συναντησεις ! εμενα πρωσοπικα δεν μου αρεσει αυτο το αθλημα για τον λογο οτι παρα πολλα ατομα τους βλεπω να μαλωνουν και απορω....

παντος αν μαζευτουμε ολοι θα ειναι τρελο θεμα και ολοι θα γουσταρουμε!

Λοιπον εγω ανετα ερχομαι ενα σαββατο αν κλεισετε ημερομηνια συναντησης.Κ φερνω Ακη,Ορεστη κ αιολο!!!

Έγινε επεξεργασία - Andreas kika
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εγω ανετα ερχομαι ενα σαββατο αν κλεισετε ημερομηνια συναντησης.Κ φερνω Ακη,Ορεστη κ αιολο!!!

4 αρρωστοι!!!!Τον εαυτο σου ξεχασες :)

Μεσα απο εμενα,αρκει να το ξερω καμια βδομαδουλα πιο νωρις.

Link to comment
Share on other sites

ας αποφασισουν τα παιδιααπο αθηνα κ θεσσαλονικη κλεινουμε εμεις εδω το χωρο κ ολα ειναι οκ!!!!!! :thumbup:

Aμα δεν τους πιεσετε δεν θα αποφασησουν τιποτα....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

θα τους βγαλω εγω φωτο μην ανησυχεις.ελα να μαζευτουμε και οι υπολοιποι της λαρισας και περιχωρων.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Μέσα και γω παιδία όποτε ξανά είναι γράψτε... Diafana kai kouman εχουμε γνωριστει εξαλλου απ το αλλο το φορουμ...

Link to comment
Share on other sites

μαγκες πρεπει να κανονισουμε για κανενα καφεδακι γιατι εχουμε καιρο να τα πουμε! θα παρω 1-2 τηλ αν μπορεσουμε να κανονισουμε για σκ!

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

παιδες θα χτυπησω τηλ μεσα στην βδομαδα γιατι δεν μαζευεστε με τπτ!!!! αντε εχουμε καιρο να τα πουμε!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...