Jump to content

Παρέλαση 25ης Μαρτίου 2010


Recommended Posts

Τι έγινε ρε παιδιά? δεν πήρε κανείς χαμπάρι τι έγινε την 25η Μαρτίου στην πανεπιστημίου?

Απ' ότι διάβασα (http://www.tovima.gr/default.asp?pid...&dt=27/03/2010) τέθηκε σε διαθεσιμότητα ο αξιωματικός και έχουν πάρει θέση όλοι οι πολιτικοί (Πλήν του χέρι-χέρι) εναντίον των ΟΥΚ...

Αλλά θα μου πείς "εδώ τους ξεπουλήσανε τα ρ...λια οι πολιτικοί σ'ολόκληρα Ίμια, για μια παρέλαση δε θα το κάνουν?"

Κι έπειτα βγήκαν οι... γείτονες κι έκαιγαν μια σημαία μας σε κάθε τους πόλη. Δεν υπάρχουν ρε παιδιά αλβανικές στη χώρα μας να ζεσταθούμε κι εμείς λιγάκι?

Ταυτόχρονα, βγήκε ένας πρέσβης μας στην αλβανία και ζητούσε και συγνώμη για τα συνθήματα... :)

Να θυμόμαστε πάντως ότι σε οποιαδήποτε κρίση, αυτοί τρέχουν και θα συνεχίσουν να τρέχουν πρώτοι, μπάς και προλάβουμε και σώσουμε κάνα νησί...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 206
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δυστυχώς, δεν μπορώ να δω youtube από το γραφείο για να καταλάβω τι έγινε, αλλά διαφωνώ σε κάποια απ'όσα ανέφερες, άσχετα με το αν γνωρίζω το συγκεκριμένο θέμα... Όταν πάω σπίτι θα το δω και θα απαντήσω αναλυτικά!

Link to comment
Share on other sites

Σε Κάποιους διαφεύγει εντελώς η έννοια της φιλοπατρίας... άλλο να αγαπάς την χώρα σου και άλλο να μισείς τους γύρω σου..

Link to comment
Share on other sites

Στα σωματα των ειδικων δυναμεων υπαρχουν αυτα...

Αυτα και αλλα πολυ χειροτερα...Ειδικα για τους Τουρκους.

Εγω προσωπικα δεν τα καταδικαζω...

Link to comment
Share on other sites

Στα σωματα των ειδικων δυναμεων υπαρχουν αυτα...

Αυτα και αλλα πολυ χειροτερα...Ειδικα για τους Τουρκους.

Εγω προσωπικα δεν τα καταδικαζω...

Κι εγω μαζι σου!!! :)

Αλλα καλο θα ειναι... να μενουν μεσα αυτα!!!

Μια ερωτηση θα κανω προς όλους.....

Παω καθε χρονο στη στρατιωτικη παρελαση!!!

Καθε χρονο παω προς το τελειωμα τς παρελασης.... στο τελειωμα λοιπον ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ φωναζουν συνθημετα τετοιου ειδους ακομα σχεδον ολοι!!

Αλλοι για τη μακεδονια και τα σκοπια.. αλλοι για την τουρκια...

ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΟΜΩΣ!!!

Φετος... γιατι το εκανα θεμα??

Μηπως τελειωσαν τα θεματα στα δελτια ειδησεων??

Μηπως θελουν να ασχοληθουμε με αυτο για να περασουν παλι κανενα νομοσχεδιο -αποφαση στο ντουκου?

Τι προσπαθουν να κρυψουν παλυ??

Link to comment
Share on other sites

Δεν είδα το βιντεάκι ακόμα, αλλά διάβασα για το περιέχομενό του...

Η γνώμη, αν και την έχω ξαναπεί κάπου...

Πρέπει να καταργηθούν οι παρελάσεις ως φασιστικά κατάλοιπα. Πρέπει να ξεφτιλιστούν και να τιμωρηθούν δια λιθοβολισμού ΟΛΑ ΤΑ ΦΑΣΙΣΤΑΡΙΑ του Ε.Σ..

Η ξεφτίλα αυτών των ανθρώπων είναι κατάπτυστη! Όσοι γουστάρουν και πορώνονται με τέτοια "τραγουδάκια" και καταστάσεις μόνο ανώμαλοι εγκεφαλικά μπορεί να είναι και ανθρωποειδή που δεν διαφέρουν σε τίποτα από άλλα ανθρωποειδή ΑΥΤΟΥ του τύπου.

Όλοι αυτοί συνεισφέρουν στο να σιχαίνομαι να φέρω πάνω μου το εθνόσημο γιατί το φοράνε και αυτά τα ζώα που αν αυτοί είναι φιλέλληνες και πατριώτες και αν φοράνε παντελόνια, ας πάνε να ρωτήσουν την άποψη του Γλέζου για όλα αυτά!

ΟΥΣΤ ΑΠΟ ΔΩ ΖΩΑ!!!

Έγινε επεξεργασία - stormtrooper
Link to comment
Share on other sites

ΟΥΣΤ ΑΠΟ ΔΩ ΖΩΑ!!!

+ 100000000000000

Δε θα γράψω κάτι άλλο γιατί πραγματικά δεν αξίζει...

Link to comment
Share on other sites

Σε Κάποιους διαφεύγει εντελώς η έννοια της φιλοπατρίας... άλλο να αγαπάς την χώρα σου και άλλο να μισείς τους γύρω σου..

έτσι ακριβώς :)

Link to comment
Share on other sites

Στα σωματα των ειδικων δυναμεων υπαρχουν αυτα...

Αυτα και αλλα πολυ χειροτερα...Ειδικα για τους Τουρκους.

Εγω προσωπικα δεν τα καταδικαζω...

+1 :)

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω μαζι σου!!! :)

Αλλα καλο θα ειναι... να μενουν μεσα αυτα!!!

Μια ερωτηση θα κανω προς όλους.....

Παω καθε χρονο στη στρατιωτικη παρελαση!!!

Καθε χρονο παω προς το τελειωμα τς παρελασης.... στο τελειωμα λοιπον ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ φωναζουν συνθημετα τετοιου ειδους ακομα σχεδον ολοι!!

Αλλοι για τη μακεδονια και τα σκοπια.. αλλοι για την τουρκια...

ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΟΜΩΣ!!!

Φετος... γιατι το εκανα θεμα??

Μηπως τελειωσαν τα θεματα στα δελτια ειδησεων??

Μηπως θελουν να ασχοληθουμε με αυτο για να περασουν παλι κανενα νομοσχεδιο -αποφαση στο ντουκου?

Τι προσπαθουν να κρυψουν παλυ??

Είναι απο τα κοινα μυστικά όλοι τα ξέρουν αλλά κανείς δεν τα βγάζει στη φόρα..έγινε όμως..Θέματα τέτοια δεν θα πρέπει να μας "αποσπούν" την προσοχή...το ερώτημα είναι 1 και ακομα αναπάντητο που είναι τα λεφτά???Μήπως παράπεσαν απο την τσέπη κανενός να βγούμε έξω να τα ψάξουμε όλοι μαζί??

Link to comment
Share on other sites

+ 100000000000000

Δε θα γράψω κάτι άλλο γιατί πραγματικά δεν αξίζει...

sarevock βλεπω στο προφιλ σου πως εισαι κι απο ξανθη.σκεψου πως αν δεν υπηρχαν κι αυτοι που φωναζουν

αυτα τα ΄΄τραγουδακια΄΄ παρελαση στην πολη σου μπορει να καναν οι ΄΄γειτονες΄΄.τωρα το για ποιο λογο εγεινε φετος θεμα το ξερουμε ολοι.για να ασχοληθουμε μ αυτο και οχι με τα τοσα αλλα σοβαρα προβληματα που αντιμετοπιζουμε καθημερινα

Link to comment
Share on other sites

sarevock βλεπω στο προφιλ σου πως εισαι κι απο ξανθη.σκεψου πως αν δεν υπηρχαν κι αυτοι που φωναζουν

αυτα τα ΄΄τραγουδακια΄΄ παρελαση στην πολη σου μπορει να καναν οι ΄΄γειτονες΄΄.

καλό θα είναι πριν μιλήσουμε για κάτι να είμαστε γνώστες!

Συγνώμη σε αυτό το τριπακι δε θα μπω! :)

Έγινε επεξεργασία - sarevock
Link to comment
Share on other sites

sarevock βλεπω στο προφιλ σου πως εισαι κι απο ξανθη.σκεψου πως αν δεν υπηρχαν κι αυτοι που φωναζουν

αυτα τα ΄΄τραγουδακια΄΄ παρελαση στην πολη σου μπορει να καναν οι ΄΄γειτονες΄΄.τωρα το για ποιο λογο εγεινε φετος θεμα το ξερουμε ολοι.για να ασχοληθουμε μ αυτο και οχι με τα τοσα αλλα σοβαρα προβληματα που αντιμετοπιζουμε καθημερινα

Πολύ βολική και εύκολη απάντηση!!!

ΜΑΣ ΛΕΙΠΕΙ Η ΠΑΙΔΕΙΑ ΚΑΙ Η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΓΝΩΣΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ! ΚΡΙΝΟΥΜΕ ΓΝΩΡΙΖΟΝΤΑΣ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΤΟ "NEXT TOP MODEL" ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΑΖΥΓΙΟ ΤΗΣ ΜΕΝΕΓΑΚΗ ΑΛΛΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΙΣΤΟΡΙΑ!!!

Και όσο περισσότερο διαβάζω λογικές "μπράβο στον Ε.Σ." τόσο περισσότερο απογοητεύομαι για τους ανθρώπους που με περιβάλλουν!

Link to comment
Share on other sites

καλό θα είναι πριν μιλήσουμε για κάτι να είμαστε γνώστες!

Συγνώμη σε αυτό το τριπακι δε θα μπω! :)

;)

Link to comment
Share on other sites

Μηπως θελουν να ασχοληθουμε με αυτο για να περασουν παλι κανενα νομοσχεδιο -αποφαση στο ντουκου?

Τι προσπαθουν να κρυψουν παλυ??

Σήμερα ψηφίζεται το νομοσχέδιο για το φορολογικό, το οποίο όπως λές πέρασε στο ντούκου, με όλες τις μ...ίες του.

Link to comment
Share on other sites

........

Μια ερωτηση θα κανω προς όλους.....

Παω καθε χρονο στη στρατιωτικη παρελαση!!!

Καθε χρονο παω προς το τελειωμα τς παρελασης.... στο τελειωμα λοιπον ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ φωναζουν συνθημετα τετοιου ειδους ακομα σχεδον ολοι!!

Αλλοι για τη μακεδονια και τα σκοπια.. αλλοι για την τουρκια...

ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΟΜΩΣ!!!

Φετος... γιατι το εκανα θεμα??

Μηπως τελειωσαν τα θεματα στα δελτια ειδησεων??

Μηπως θελουν να ασχοληθουμε με αυτο για να περασουν παλι κανενα νομοσχεδιο -αποφαση στο ντουκου?

Τι προσπαθουν να κρυψουν παλυ??

Σήμερα ψηφίζεται το νομοσχέδιο για το φορολογικό, το οποίο όπως λές πέρασε στο ντούκου, με όλες τις μ...ίες του.

Το φανταστηκα!!!

Μπραβο τους λοιπον που μας βαζουν να ασχοληθουμε με τα dvd .............. και οχι με αυτα τα συμαντηκα πραγματα!!

Έγινε επεξεργασία - nikoloutso
Link to comment
Share on other sites

Το φανταστηκα!!!

Μπραβο τους λοιπον που μας βαζουν να ασχοληθουμε με τα dvd .............. και οχι με αυτα τα συμαντηκα πραγματα!!

Στα οποία όμως συμφωνείς... Θα έχει *spank* απόψε! :)

Link to comment
Share on other sites

Πολύ βολική και εύκολη απάντηση!!!

ΜΑΣ ΛΕΙΠΕΙ Η ΠΑΙΔΕΙΑ ΚΑΙ Η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΓΝΩΣΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ! ΚΡΙΝΟΥΜΕ ΓΝΩΡΙΖΟΝΤΑΣ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΤΟ "NEXT TOP MODEL" ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΑΖΥΓΙΟ ΤΗΣ ΜΕΝΕΓΑΚΗ ΑΛΛΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΙΣΤΟΡΙΑ!!!

Και όσο περισσότερο διαβάζω λογικές "μπράβο στον Ε.Σ." τόσο περισσότερο απογοητεύομαι για τους ανθρώπους που με περιβάλλουν!

Καλά τα λές..., μόνο που ξέχασες τη τζούλια..., μην ασχολείσαι με τους ανθρώπους. Υπάρχουν και τα ψαράκια σου... τα οποία ευτυχώς που υπάρχει και ο Ε.Σ. και μπορείς ακόμη να τα λές "μου"...

Link to comment
Share on other sites

........................................

Και όσο περισσότερο διαβάζω λογικές "μπράβο στον Ε.Σ." τόσο περισσότερο απογοητεύομαι για τους ανθρώπους που με περιβάλλουν!

Εδώ κατά την γνώμη μου είσαι λάθος

Link to comment
Share on other sites

Καλά τα λές..., μόνο που ξέχασες τη τζούλια..., μην ασχολείσαι με τους ανθρώπους. Υπάρχουν και τα ψαράκια σου... τα οποία ευτυχώς που υπάρχει και ο Ε.Σ. και μπορείς ακόμη να τα λές "μου"...

Αν μου αναλύσεις εμπεριστατωμένα ΤΙ διαφορετικό θα γινόταν αν δεν υπήρχε ο στρατός θα σου βγάλω το καπέλο! Γιατί υπάρχει στην Ελλάδα στρατός? Ξέρεις?

Και πες μου πότε τελευταία φορά ο Ε.Σ. έγινε ενεργός για να δούμε την γενικότερη χρησιμότητά τους!

Γιατί η ανιδεότητα δεν μπορεί να οριστεί ως επιχείρημα!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ βολική και εύκολη απάντηση!!!

ΜΑΣ ΛΕΙΠΕΙ Η ΠΑΙΔΕΙΑ ΚΑΙ Η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΓΝΩΣΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ! ΚΡΙΝΟΥΜΕ ΓΝΩΡΙΖΟΝΤΑΣ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΤΟ "NEXT TOP MODEL" ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΑΖΥΓΙΟ ΤΗΣ ΜΕΝΕΓΑΚΗ ΑΛΛΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΙΣΤΟΡΙΑ!!!

Και όσο περισσότερο διαβάζω λογικές "μπράβο στον Ε.Σ." τόσο περισσότερο απογοητεύομαι για τους ανθρώπους που με περιβάλλουν!

φιλε μου δε θα μπω στη διαδικασια του να σ εξηγησω πως γνωριζω πολυ καλα ιστορια ΚΑΙ αρχαια ΚΑΙ νεοελληνικη και δε μου καιγεται καρφι ουτε για την καθε μενεγακη και το καθε next top model.ισως μια μερα τα πουμε απο κοντα γιατι αν πουμε να τα συζητησουμε εδω θα γραφουμε με τις ωρες και προσωπικα ΒΑΡΙΕΜΑΙ

Link to comment
Share on other sites

Στα οποία όμως συμφωνείς... Θα έχει *spank* απόψε! :)

Συνφωνω σε τι??

Να ασχολουμαι με το dvd και οτι αλλο εμφανιζουν ως ειδηση και όχι με τα πιο συμαντικα θεματα??

Κανεις λαθος... ασχολουμαι με ολα!!

Με οσο περισσοτερα μπορω!!

Και ως ελευθερος επαγγελματιας... και αμεσα θιγόμενος απο τα νεα μετρα... ξερω τι με περιμενει του χρονου!!!

ΔΕΝ θα εχω να ταισω ουτε εμενα.. οχι τα ψαρια μου!!

Link to comment
Share on other sites

Εδώ κατά την γνώμη μου είσαι λάθος

Οι ερωτήσεις που θέτω παραπάνω στον mkoukoumides ισχύουν για όλους! Όποιος μου δώσει έναν σοβαρό λόγο να δεχτώ τα ένστολα σώματα όργανα της Ελλάδος ως χρήσιμα (ιστορικά και στο παρόν) θα παραδεχτώ δημόσια το λάθος μου!

Link to comment
Share on other sites

@ nikoloutso... Γι'αυτό μιλάω!

Κι εγω μαζι σου!!! ;)

Αλλα καλο θα ειναι... να μενουν μεσα αυτα!!!

:)

Link to comment
Share on other sites

Οι ερωτήσεις που θέτω παραπάνω στον mkoukoumides ισχύουν για όλους! Όποιος μου δώσει έναν σοβαρό λόγο να δεχτώ τα ένστολα σώματα όργανα της Ελλάδος ως χρήσιμα (ιστορικά και στο παρόν) θα παραδεχτώ δημόσια το λάθος μου!

Δλδ μου λες οτι ο Ελληνικος Στρατος ηταν και ειναι αχρηστος????

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...