Jump to content

εχω προβλημα???


Recommended Posts

Εχω ασπρο ψιλο πετραδακι για βυθο και εδω και μερικες μερες εχει γηνει καφε.Κατι εχει παρει το ματι μου εδω μεσα για καφε αλγη αλλα δεν θυμαμαι.Οπως λεει και ο τιτλος <εχω προβλημα??>

Link to comment
Share on other sites

Πόσο καιρό τρέχει το ενυδρείο;

Link to comment
Share on other sites

Για να μην ανοιξω αλλο θεμα θα ηθελα να κανω μια ακομη ερωτηση.Στο ενυδρειο εχω αεραντλια με 2 εξοδους αν και εχω 7 φυτα και σκοπευω να παρω κανενα ακομα,την χρειαζομαι την αεραντλια η αδικα κανει φασαρια?

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Γιάννη, η αεραντλία σε γενικές γραμμές είναι περιττή και καθαρά διακοσμητική. Μοναδική εξαίρεση αποτελεί η χρήση της κατά τη διάρκεια θεραπείας με σκοπό την καλύτερη οξυγόνωση. Με καλή ανατάραξη της επιφάνειας δεν την χρειάζεσαι. Κάνε μια αναζήτηση στο φόρουμ και θα βρεις πολλά σχετικά θέματα. Καλή συνέχεια.

:)

Link to comment
Share on other sites

Θα κάνει τον κύκλο της και θα φύγει.Απλά να προσέχεις τις ρουτίνες σου.

Αν έχεις καλή ανατάραξη της επιφάνειας δεν χρειάζεται.Το ενυδρείο "ΣΟΥ ΜΙΛΑΕΙ",η συμπεριφορά των ψαριών σου είναι η μιλιά τους.Αν ανεβαίνουν στην επιφάνεια χρειάζονται οξυγόνο οπότε συνεχίζεις τη λειτουργία της αεραντλίας.Αν κάνει θόρυβο βάλε απο κάτω ένα σφουγγάρι,πρόσεξε το σωληνάκι να μην ακουμπαει πουθενά και "συντονίζει" και θα είσαι εντάξει. :)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαρηστω ρε παιδια...ειστε ωραιοι!!

Link to comment
Share on other sites

Μην το λες αυτό!!! Οι ωραίοι έχουν χρέη!!! :)

Καλή συνέχεια. ;)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...