Jump to content

ψαρια


Recommended Posts

γιασας.. εχω ενα ενυδρειο το οποιο εχει αυτην την στιγμη ενα μεγαλο παπαγαλοψαρο και δυο μεγαλα δολαρια και σκεφτομαι σε λιγο καιρο να βαλω γκαμπι.... μηπως γνωριζει κανεις ποσο κοστιζουν εαν σε περιπτωση θελω να τα πουλησω... ευχαριστω!!!

Link to comment
Share on other sites

Πόσο κοστίζουν τα γκάπυ ή τα παπαγαλόψαρα και τα δολλάρια??

Link to comment
Share on other sites

Πόσο κοστίζουν τα γκάπυ ή τα παπαγαλόψαρα και τα δολλάρια??

TA ΠΑΠΑΓΑΛΟΨΑΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΟΛΑΡΙΑ ΠΟΣΟ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ (ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΜΕΓΑΛΑ)

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που μας ενδιαφερει κυριως οταν θελουμε να ''ξεφορτωθουμε'' ψαρια, (αλλα και οποιοδηποτε ζωντανο) ειναι να πανε σε σωστα χερια...

Το κερδος ειναι συμβολικο, και ερχεται δευτερο.... :)

Έγινε επεξεργασία - kwstas_original
Link to comment
Share on other sites

Αυτο που μας ενδιαφερει κυριως οταν θελουμε να ''ξεφορτωθουμε'' ψαρια, (αλλα και οποιοδηποτε ζωντανο) ειναι να πανε σε σωστα χερια...

Το κερδος ειναι συμβολικο, και ερχεται δευτερο.... :)

ΝΑΙ ΡΕ ΦΙΛΕ ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΩ ΠΟΣΟ ΚΟΣΤΙΖΟΥΝ?????? ΑΚΟΥΣΕΣ ΝΑ ΛΕΩ ΤΑ ΔΙΝΩ ΤΟΣΑ ΝΑ ΤΑ ΞΕΦΟΡΤΩΘΟ???ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΩ...

Link to comment
Share on other sites

ΝΑΙ ΡΕ ΦΙΛΕ ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΩ ΠΟΣΟ ΚΟΣΤΙΖΟΥΝ?????? ΑΚΟΥΣΕΣ ΝΑ ΛΕΩ ΤΑ ΔΙΝΩ ΤΟΣΑ ΝΑ ΤΑ ΞΕΦΟΡΤΩΘΟ???ΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΩ...

καλησπερα φιλε μου!δεν νομιζω πως πρεπει να υπαρχει αυτη η ενταση...το παιδι δεν σου ειπε τιποτα κακο...αντιθετως...χρονιαρες μερες δεν νομιζω πως πρεπει να μιλαμε ετσι και ειδικα για ατομα που μας σεβονται...μια παρεα ειμαστε ολοι και δεν νομιζω πως πρεπει να μιλαμε ο ενας στον αλλο ετσι...μην ανησηχεις για τα λεφτα οταν βαλεις αγγελια μπορεις να ρωτησεις...το θεμα ειναι να πανε σε καλα χερια...ηρεμια και ολα γινονται...

επισης μην γραφεις με κεφαλαια γιατι στην γλωσσα του internet ειναι σαν να φωναζεις... :thumbup:

Χρονια πολλα και καλη ανασταση ...

Φιλικα Μιχαλης...! :)

Έγινε επεξεργασία - Michalis_Sevi
Link to comment
Share on other sites

Mod note:Αν θέλετε να συνεχίσετε τη συζήτηση σας προσπαθήστε να συμπεριφέρεστε ανθρώπινα και σύμφωνα με τον κανονισμό λειτουργίας του φόρουμ http://www.aquazone.gr/forums/index.php?act=boardrules γιαυτό παρακαλώ χαλαρώστε.

Υ.Γ.Αγαπητέ lepouras 2008 γράφε με μικρά γράμματα http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=24122

Καλό Πάσχα Σωκράτης Γεωργίου

Link to comment
Share on other sites

Mod note:Αν θέλετε να συνεχίσετε τη συζήτηση σας προσπαθήστε να συμπεριφέρεστε ανθρώπινα και σύμφωνα με τον κανονισμό λειτουργίας του φόρουμ http://www.aquazone.gr/forums/index.php?act=boardrules γιαυτό παρακαλώ χαλαρώστε.

Υ.Γ.Αγαπητέ lepouras 2008 γράφε με μικρά γράμματα http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=24122

Καλό Πάσχα Σωκράτης Γεωργίου

ΓΙΑΤΙ ΠΩΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΟΜΑΣΤΕ? ΣΑΝ ΖΩΑ?? ΠΕΣ ΜΟΥ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΛΟΓΑΡΓΙΑΣΜΟΥ ΕΣΥ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΤΟΥ SITE.... ANTE KAI ΠΟΛΥ ΑΞΙΑ ΣΑΣ ΕΔΩΣΑ.... ΠΕΣ ΜΟΥ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΑΛΛΙΟΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΜΕ ΠΕΤΑΞΕΙ ΤΟ SITE...

Link to comment
Share on other sites

mod note

Φίλε lepouras2008, γίνεσαι επιθετικός χωρίς λόγο. Αν δεν έχεις την διάθεση να ακολουθήσεις τους κανόνες του φόρουμ, αλλά πάνω απ'όλα τους κανόνες της ευγενούς συμπεριφοράς απέναντι στα υπόλοιπα μέλη, καλύτερα να αποχωρήσεις μόνος σου.

Link to comment
Share on other sites

mod note

Φίλε lepouras2008, γίνεσαι επιθετικός χωρίς λόγο. Αν δεν έχεις την διάθεση να ακολουθήσεις τους κανόνες του φόρουμ, αλλά πάνω απ'όλα τους κανόνες της ευγενούς συμπεριφοράς απέναντι στα υπόλοιπα μέλη, καλύτερα να αποχωρήσεις μόνος σου.

ΝΑΙ ΝΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΑΠΛΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΔΙΑΓΡΑΦΗΣ

Link to comment
Share on other sites

mod note

Τον λογαριασμό δεν μπορείς να τον διαγράψεις μόνος σου, θα σε βοηθήσουμε όμως εμείς σ'αυτό με μεγάλη προθυμία. Μπορείς να αποχωρήσεις τώρα και το θέμα κλειδώνει.

Link to comment
Share on other sites

ΓΙΑΤΙ ΠΩΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΟΜΑΣΤΕ? ΣΑΝ ΖΩΑ?? ΠΕΣ ΜΟΥ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΛΟΓΑΡΓΙΑΣΜΟΥ ΕΣΥ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΤΟΥ SITE.... ANTE KAI ΠΟΛΥ ΑΞΙΑ ΣΑΣ ΕΔΩΣΑ.... ΠΕΣ ΜΟΥ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΑΛΛΙΟΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΜΕ ΠΕΤΑΞΕΙ ΤΟ SITE...

Αγαπητέ lepouras2008 για την παράκληση σου για διαγραφή του λογαριασμού θα ανάλαβει ο Admin.

Εφόσον όμως δεν θέλεις να γράφεις πια ,το τακτοποιώ εγώ.

Καλημέρα

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...