Jump to content

Βοηθήστε όλοι!!!


Recommended Posts

Είναι χρέος μας!!!

ΥΓ: Απλά πείτε μου ότι η διαφήμιση που είδα στην τηλεόραση είναι κάποια σάτιρα ή κάτι άλλο ΕΚΤΟΣ από κάποια σοβαρή διαφήμιση του κράτους! Απλά πείτε μου αυτό γιατί θα αυτοπυρποληθώ!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 50
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καταρχήν λυπάμαι αλλά δεν είναι σάτιρα.

Τώρα, αν θα το κάνεις, βγες κάπου σε καμιά πλατεία να σε δει κόσμος μην πάει τουλάχιστον χαμένη όλη η φάση. Μπορείς μάλιστα προς το τέλος (αν αντέξεις) να φωνάξεις :

"Τιμή και δόξα στους μάρτυρες του Αλ Αχτσά " ώστε να θολώσεις λίγο τα νερά.

Περιμένουμε με ανυπομονησία ! :)

Link to comment
Share on other sites

Είναι χρέος μας!!!

ΥΓ: Απλά πείτε μου ότι η διαφήμιση που είδα στην τηλεόραση είναι κάποια σάτιρα ή κάτι άλλο ΕΚΤΟΣ από κάποια σοβαρή διαφήμιση του κράτους! Απλά πείτε μου αυτό γιατί θα αυτοπυρποληθώ!!!

Κι ομως αδερφε.. Δεν ειναι σατιρα!

Απλα ειναι η σφραγιδα της καταντιας μας...

Οποτε την βλεπω στην τηλεοραση, δεν ξερω τι να κανω! Να κλαψω ή να γελασω;

Αστα!

Link to comment
Share on other sites

Νίκο θα σου πρότεινα να βγείς το πρωί στη t.v. σε εκπομπή γνωστού δημοσιογράφου όπου κατα καιρούς βγαίνουν κάποιοι και δηλώνουν οτι κατάθεσαν τον μισθό τους ή την συνταξή τους.

Ωραία ...

Link to comment
Share on other sites

Νίκο θα σου πρότεινα να βγείς το πρωί στη t.v. σε εκπομπή γνωστού δημοσιογράφου όπου κατα καιρούς βγαίνουν κάποιοι και δηλώνουν οτι κατάθεσαν τον μισθό τους ή την συνταξή τους.

Ωραία ...

Όντως έγινε κάτι τέτοιο??? :)

Τελικά χάνω πολλά που δεν βλέπω τηλεόραση!

Επειδή όμως εγώ είμαι πιο κουβαρντάς, δεν θα δώσω χρήματα. Θα δώσω ότι πιο σημαντικό έχω πάνω μου! Μπορεί να μην μπορέσω στο μέλλον να κάνω παιδιά, αλλά τους τα δίνω με μεγάλη χαρά!

Για την Ελλάδα ρε γ@μώ το!

Link to comment
Share on other sites

βεβαια και εγινε!!!

και εγω θα ελεγα καλιστα οτι εδωσα τον μισθο μου(η μαλλον απλα δεν τον πηρα!) αν μου διναν 200 και 300ε για να το πω!!!!

Link to comment
Share on other sites

Απόδειξη κόβουν ή θα μας ρωτάνε μετά πως και που?

Βάζω κι εγώ άλλα δύο Νίκο να τα κάνουμε κοπάδι...

Έ ρε ξεφτίλα....

Link to comment
Share on other sites

Σε κάθε άλλη χώρα θα ήταν μία άχαρη κατάσταση που θα ακολουθούσε πένθος κλπ... αλλά εδώ ρε είναι ΕΛΛΑΔΑΡΑ!...

Αχ, σαν όνειρο φαντάζει!...

-Αφεντικό λογαριασμό...

-Έφτασεεε, είναι 300.000.000.000

-Καλά ρε παιδί μην το φωνάζεις...!

-Ωπ, παιδιά όλα κι όλα! Δικά μου.

-Ρε πάνε πέρα...!

-Μη μου τα χαλάς τώρα...

-Αν βγάλεις λεφτά θα τσακωθούμε...!

-Με στεναχωρείς πολύ, σε παρακαλώ εγώ τώρα εσύ την άλλλη φορά...

-Μα είναι πράγματα αυτά...?

-Έλα τώρα μην με προσβάλλεις έτσι...!

-Βαλ' τα μέσα όπως είσαι!

-Μπλαμπλα

-Μπλα...

...

Είμαστε λάρντζ ρε παιδί μου!

Έγινε επεξεργασία - viciouscircle
Link to comment
Share on other sites

Να πω οτι οι Παπαλουκας και Διαμαντιδης εδωσαν!!! :)

Απο τους δημοσιους... τα πηραν με το ετσι θελω... απο μενα.... θα τα παρουν.... του χρονου με τις νεες φορολογιες... απο σας?? :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Πόσο βγαίνει στον καθ΄έναν ρε παιδιά? Μην είστε γύφτοι...

Έγινε επεξεργασία - viciouscircle
Link to comment
Share on other sites

Από τους δημοσίους υπαλλήλους καλά κάνουν και τους απολύουν... Να μη σου πω ότι κανονικά οι μισή και βάλε πρέπει να πάρουν πόδι. Πάντως εγώ φέτος σκέφτομαι να φοροδιαφύγω περισσότερο από κάθε άλλη χρονιά!

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να μπορουσα κι εγω ρε φιλε... αλλα θα μας σκισουν φετος!!!

Ελευθερος επαγγελματιας ειμαι... και προβλεπεται να με σκισουν με τα νεα μετρα!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να μπορουσα κι εγω ρε φιλε... αλλα θα μας σκισουν φετος!!!

Ελευθερος επαγγελματιας ειμαι... και προβλεπεται να με σκισουν με τα νεα μετρα!!!! :thumbup:

Κι εγώ ελεύθερος επαγγελματίας είμαι! Θα κόψω ελάχιστα κι αν θέλουν ας έρθουν να με ελέγξουν :)

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το σποτ είναι η πιό ανήκουστη μετάθεση ευθυνών ever!

Link to comment
Share on other sites

Η μεγαλύτερη ξεφτίλα του κράτους !!!

Από τη μια μας τα κλέβουν και από την άλλη προσπαθούν να μας πιάσουν στο φιλότιμο να τους δώσουμε και άλλα..... μα είναι δυνατόν !!

Κάποιος είπε κάποτε... ότι το κράτος κλέβει τον πολίτη και ο πολίτης το κράτος...και δεν είχε καθόλου άδικο.

Και βγαίνουν και κάτι ηλίθιοι που χαρίζουν μισθούς και συντάξεις.. άλλη ξεφτίλα και αυτή !!!

Βρε ούστ απ εδώ

Link to comment
Share on other sites

Oταν την ειδα δεν μπορουσα να το χωνεψω!!! ειχα μεινει με το στομα ανοιχτο!!!!

:)

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εγω χρωσταω λιγοτερα να σας δωσω λογαριασμο να κανετε δουλεια σας :) που να ξεχρεωνεται τωρα την Ελλαδα , ελατε σε μενα μην πατε αλλου εχει τσουχτρες :thumbup: παντος την ωρα που επαιζε η διαφημιση ενα δακρυ κιλισε απο τα ματια μου αχαχαχαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ την είδα πριν μερικές μέρες στην TV και άρχισα να γελάω, η γυναίκα μου νόμιζε ότι κάτι έπαθα τέτοιο γέλιο έριξα. :thumbup:

Στις επόμενες εκλογές θα κάνω ένα κολάζ από διάφορα ψηφοδέλτια και θα γράψω πάνω τον αριθμό λογαριασμού μου, μπορεί να πάρω κάτι που ξέρης;; Από την στιγμή που υπάρχουν τόσο αφελής άνθρωποι και δίνουν λεφτά στον μεγαλύτερη απατεώνα εγώ που είμαι καλό παιδί γιατί να μην με δώσουν; :)

Link to comment
Share on other sites

Από τους δημοσίους υπαλλήλους καλά κάνουν και τους απολύουν... Να μη σου πω ότι κανονικά οι μισή και βάλε πρέπει να πάρουν πόδι. Πάντως εγώ φέτος σκέφτομαι να φοροδιαφύγω περισσότερο από κάθε άλλη χρονιά!

Αν απολυσουν τους μισους δημοσιους υπαλλήλους, θα γίνουν ελευθεροι επαγγελματιες!

Δεν σε συμφερει... θα εχεις πιο πολυ ανταγωνισμο!

Ρε παιδια.. Αμα βγαλω κι εγω ενα βιντεακι σαν κι αυτο στο youtube... λετε να ξεχρεωσω;;;

Εμενα ειναι πολυ λιγοτερα ρε γαμωτο!!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια.. Αμα βγαλω κι εγω ενα βιντεακι σαν κι αυτο στο youtube... λετε να ξεχρεωσω;;;

To βιντεακι αυτο δεν παιζει στο youtube μονο.Αλλα και σε ολα τα καναλια! :)

Link to comment
Share on other sites

To βιντεακι αυτο δεν παιζει στο youtube μονο.Αλλα και σε ολα τα καναλια! :)

Ναι... Αμα εχεις χρεος 3.3 τρις, και στα καναλια της Βενετιας το βαζεις!!!

Εμενα δεν ειναι τοσα! καμια 10αρια χιλιαρικα αμα μαζεψω θα ειμαι βασιλιας!

Και θα περισσεψουν να φτιαξω και ενα 500αρι θαλασσινο! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει πουθενα ! λολ :):thumbup::helpsmilie: ..και εμενα που ειμαι ανεργος ποιος θα με βοηθησει? ..παιδια θα ανοιξω εναν λογαριασμο βαλτε εκει τα ''φραγκα'' ...μια αρπαχτη θελω να κανω ακομα και θα ειμαι μια χαραααααα! :D:rasp: ..αργοτερα ισσως ποσταρω και μια διευθυνση για να μου στελνετε ενυδρεια ..φιλτρα ....κλαδεματα ..ψαρακια ...η οτι σας περισευει και ετσι θα γλυτωσω και απο τα εξοδα! :rasp::holloween::bigemo_harabe_net-172::thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει πουθενα ! λολ :):thumbup::helpsmilie: ..και εμενα που ειμαι ανεργος ποιος θα με βοηθησει? ..παιδια θα ανοιξω εναν λογαριασμο βαλτε εκει τα ''φραγκα'' ...μια αρπαχτη θελω να κανω ακομα και θα ειμαι μια χαραααααα! :D:rasp: ..αργοτερα ισσως ποσταρω και μια διευθυνση για να μου στελνετε ενυδρεια ..φιλτρα ....κλαδεματα ..ψαρακια ...η οτι σας περισευει και ετσι θα γλυτωσω και απο τα εξοδα! :rasp::holloween::bigemo_harabe_net-172::thumbdown:

Φιλαρακι, αυτο που κανεις λεγετε ΑΘΕΜΙΤΟΣ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟΣ και διωκετε απο το νομο!

Πρωτα το δικο μου το δεκαχιλιαρο και μετα εσυ!

Αν δεν θες να περιμενεις βαλε μια αγγελια στο φορουμ! Εχουμε thead για αυτον το λογο...

"Ανεργος ζηταει να του χαρισουν καμια 50αρια χιλιαρικα, ενυδρεια ..φιλτρα ....κλαδεματα ..ψαρακια ...ή οτι σας περισευει τελως παντων, με ΒΑΣΙΚΗ προτεραιοτητα τα 50 χιλιαρικα!!!"

Καλο;;;

:excl:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...