Jump to content

Torrents για Mac


Recommended Posts

Δεν έχω βρει πουθενά κάποιο site αρκετά αξιόλογο που να φιλοξενεί torrents με applications ή games για macintosh λογισμικό. Αν κάποιος συνάδελφος mac-άκιας ξέρει κάτι ας ενημερώσει :)

Link to comment
Share on other sites

όλα τα torrents είναι ίδια για τα torrentάδικα! Με αυτό εννοώ ότι τα site που φιλοξενούν torrents δεν τα ενδιαφέρει τι είδους είναι, για mac ή pc. Μου κάνει εντύπωση γιατί γενικά δεν έχω δυσκολευτεί καθόλου. Και πριν και μετά το switch κατέβαζα από demonoid και thepiratebay.

Για περαιτέρω βοήθεια στείλε pm!

Link to comment
Share on other sites

games ειδικά δεν έχω βρει πουθενά :wacko: Όσο υπήρχε το mininova κάτι γινόταν αλλα τώρα....

Link to comment
Share on other sites

έψαξες στο thepiratebay?

Link to comment
Share on other sites

παντου :wacko: με βλέπω να πηγαίνω σε private στο τέλος....

Link to comment
Share on other sites

Τι Mac εχεις????

Εγω εχω τον Imac g5 ο οποιος φοραει διπλο επεξεργαστη της Intel αυτο σημαινει οτι μπορει να παρει και windows....

Οποτε πηγα σε ενα τεχνικο και μου περασε τα windows σαν application.... οποτε τωρα εχω λογισμικο mac για να κανω τις δουλειες μου, να μπαινω με ασφαλια στο ιντερνετ κτλ, και windows για να παιζω..... :wacko::bowdown::wub:

Link to comment
Share on other sites

παντου :wacko: με βλέπω να πηγαίνω σε private στο τέλος....

Προσωπικα μονο σε private μπαινω πλεον (οχι για mac βεβαια) καθως οι υπολοιποι παραειναι πλεον επικινδυνοι....

Φυσικα δεν στηριζουμε p2l trackers (pay to leech)...

Link to comment
Share on other sites

εγώ macbook, intel core 2 duo.

όντως μπορείς με parallels να βάλεις win

Link to comment
Share on other sites

πάλι καλά που έκλεισε το γαμάτο και το blue-white και έκανα λογαριασμό rapid για κατέβασμα. τρομερές ταχύτητες. οποιος ενδιαφέρεται pm για greek site

Link to comment
Share on other sites

isohunt.com mac games. Δεν υπάρχει περίπτωση να βάλω windoze σε mac. Είναι σα να δίνεις την Εθνική Βραζιλίας στον Αλέφαντο...

Link to comment
Share on other sites

isohunt.com mac games. Δεν υπάρχει περίπτωση να βάλω windoze σε mac. Είναι σα να δίνεις την Εθνική Βραζιλίας στον Αλέφαντο...

xaxaxaxaxaxaxaxaxaxxaxaaxxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxxa

Link to comment
Share on other sites

Ποτέ δεν θα βαζα win στο δικό μου :wacko: Έχω δει πατέντα όμως σε pc φορητό να τρέχει leopard τρομερο....

Link to comment
Share on other sites

Ποτέ δεν θα βαζα win στο δικό μου :wacko: Έχω δει πατέντα όμως σε pc φορητό να τρέχει leopard τρομερο....

μπορείς να μάθεις περισσότερα και απόδοση... μπορεί να μην έχουμε λεφτά για mac αλλα αν μπορούμε να τα απολαύσουμε με greek πατέντα γιατί όχι

Link to comment
Share on other sites

Το χε κάνει ένας πολύ τρελαμένος τυπάς θα ζητήσω πληροφορίες.... υπάρχει συγκεκριμένο compatibility και μόνο με hp μοντέλο

Link to comment
Share on other sites

grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ποσες φορες πρεπει να το μετανιωσω??????????????????????????????????????????? acer

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...