Jump to content

παιδια ειδα σημερα σε ενα πετ σοπ κοριντορας με ουρες μπλε και κοκκινες


pozeras13

Recommended Posts

και αν ισχυει γτ? για να τα κανουν πιο ομορφα? μια χαρα ειναι και χωρις αυτα! οποιος γνωριζει κατι ας μας διαφωτισει!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Κορυντορας βαμενα δεν εχω δει ποτε μου, αλλα γενικα υπαρχουν βαμενα ψαρια, ειναι μια μορφη βασανισμου, που εχει αυτο το αποτελεσμα. Δυστηχως μερικοι το βλεπουν σαν "ενα χαριτωμενο και πολυ cool διακοσμητικο για το σαλονι, το λεει και το φενγκ σου".

Εμεις εδω σαν χομπυστες δεν τα αγοραζουμε ποτε και ενημερωνουμε τα καταστηματα οτι ειναι απαραδεκτο αυτο το εμποριο. Καποια στιγμη θα ακουσουν. Διαβασε εαν θες εδω μια σελιδα σχετικα με το θεμα.

Συμβουλη δικη μου, ΜΗΝ ΤΑ ΠΑΡΕΙΣ, υπαρχει τοσο μεγαλη ποικιλια να διαλεξεις απο αληθινα ψαρια. Σιγουρα κατι θα σου αρεσει.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε pozera,εφόσον έχεις τόσες απορίες και καθε μια ωρα ποστάρεις και μια απο αυτές και καλά κάνεις γιατι δεν τις συγκεντρώνεις κάπου όλες μαζι να μην ποστάρεις μια-μια.. :D

Φιλικά Νικος

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και δεν αγοράζουμε τέτοια ψάρια είναι υπερβασανισμενα.

Γενικότερα ψάχνουμε το τι παιρνουμε, μπράβο σου που δεν ενθουσιαστηκες!!!

Link to comment
Share on other sites

Μακρια απο τετοια ψαρια.

Link to comment
Share on other sites

πιστεύω ότι η χαρά που έρχεται όταν βλέπεις τα ψαρια σου να αλλάζουν χρώμα εφόσον τους προσφέρεις καλές συνθήκες δεν συγκρίνετε με τίποτα. είναι πολύ δυο όμορφα όταν το έχεις καταφέρει εσύ με αγάπη (και "προδερμ") παρα κάποιοι εργαστήριο-ψυχασθενείς

Link to comment
Share on other sites

Εχουν γραφτει χιλιαδες πραγματα για βαμμενα ψαρια.

Ψαχτειτε και ενημερωθειτε!

:D

Link to comment
Share on other sites

φιλε ακριβως αυτο ακεφτομουν απλα ελεγα μηπως επειδη μπερδευα κατηγοριες θα υπηρχε προβλημα γιαυτο....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...