Jump to content

Ευχαριστήρια


Recommended Posts

Ευχαριστω ολους τους κιχλιδατους για την βοηθεια,ειδικα τον MALAW που με τρομοκρατησε και ειχε δικιο.Οταν εβγαλα την πετσετα βρομουσε σαν βοθρος.Ελπιζω να μην εχω παθει ζημια.Σημερα θα κανω τα τεστ για να δω που βρισκονται.Η απωριαμου και θυμοσμου παραμενει.Πως ενας επαγγελματιας μπορει να προτεινει κατι τετοιο.Και παλι σας ευχαριστω ολους.

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να πήγαν όλα καλά ,λογικό ήταν να βρωμά η πετσέτα γιατί δεν ανάπνεε καθόλου.

:D

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω ολους τους κιχλιδατους για την βοηθεια,ειδικα τον MALAW που με τρομοκρατησε και ειχε δικιο.Οταν εβγαλα την πετσετα βρομουσε σαν βοθρος.Ελπιζω να μην εχω παθει ζημια.Σημερα θα κανω τα τεστ για να δω που βρισκονται.Η απωριαμου και θυμοσμου παραμενει.Πως ενας επαγγελματιας μπορει να προτεινει κατι τετοιο.Και παλι σας ευχαριστω ολους.

Πιστεψε με αφρικανο-αδερφέ μου δεν ηθέλα να σε τρομοκρατήσω :D αλλα να σε επαγρυπνήσω να σώσεις το ενύδρειο σου και τον κόπο και την προσπάθεια που συνολικα εκανες για να στήσεις μια ήσυχη γωνιά στο σπίτι σου.....και σίγουρα πάντα θα πέφτεις σε ανθρώπους που δεν αγαπάνε το "χόμπυ" του ενυδρείου...γι'αυτό σε προτρέπω να διαβάζεις και να ακούς πολλές απόψεις μέχρι να καταλήξεις στην κατάλληλη....θα χαρώ να δώ το ενυδρείο σε παρουσίαση κάποια στιγμή και να πάνε όλα καλά.....πρώτο μέλημα είναι να διασφαλίσεις την κατάλληλη χημεία νερού για τα ψαράκια σου....το τάισμα σου να είναι σωστό σε ποιότητα/ποσότητα.....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...