Jump to content

Καλησπερα σε ολους


Recommended Posts

Ειμαι 39 ετων κ ζω στη Θεσ/νικη.

Εν συντομια το ιστορικο μου:

Ασχολουμαι με ενυδρεια εδω κ δεκα χρονια. Η πρωτη μου επαφη με το χομπυ εγινε με την αποκτηση ενος μονομαχου (betta splendes) σε μια γυαλα. Πολυ πρωτοτυπο ε java script:emoticon(':angry2:',%20'smid_5')...;

Απο τοτε καταλαβα οτι θα με κερδιζε το υγρο στοιχειο. Οταν λοιπον με τον καιρο ο αξιαγαπητος μονομαχος μου αποδημησε εις κυριον, φυσικο και επομενο ηταν να περασω σε τροπικα ενυδρεια.

Οπου κ κατεληξα να ασχολουμαι για τρια χρονια με την αναπαραγωγη αγγελοψαρου, μιας κ κατα τη δικη μου αποψη περισσευε στο σπιτι ενα δωματιο(της γυναικας μου φυσικα ηταν τελειως αντιθετη, αλλα αυτο δεν ειχε καμια σημασια java script:add_smilie(":D","smid_9")). Οποτε και το δωματιο μετατραπηκε σε εργαστηριο κ εξοπλιστηκε με διαφορες δεξαμενες (made by me) αυτοσχεδια φιλτρα και ολα τα σχετικα. Το μπλε μεθυλενιο ερεε αφθονο, η πατεντα πηγαινε συννεφο, οσπου μετα απο καποιες αποτυχιες ηρθε η δικαιωση.

Αφου λοιπον εξαντλησα το θεμα της αναπαραγωγης, περασα σε θαλασσινο ενυδρειο τροπικου υφαλου. Το οποιο και μονοπωλει το ενδιαφερον μου τα τελευταια τρια χρονια.

Μπορω να πω οτι με διακρινει η υπομονη κ επιμονη κ απολαμβανω το χομπυ, δειχνοντας τον απαραιτητο σεβασμο στις αναγκες ολων των ζωντανων οργανισμων που φιλοξενω.

Κλεινοντας θελω να δωσω συγχαρητηρια σε ολους εσας που δημιουργησατε αυτη την θαυμασια ηλεκτρονικη εγκυκλοπαιδεια.java script:emoticon(';)',%20'smid_26')

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες και καλή συνέχεια στο φόρουμ μας/σας.

Εύχομαι να βοηθηθείς από το ΑΖ και να βοηθήσεις το ΑΖ

Έχω όμως μια ένσταση κάτι που δεν με αρέσει και συγκεκριμένα το πέρασμα σου από γλυκό στο αλμυρό. :D:angry2:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες και καλή συνέχεια στο φόρουμ μας/σας.

Εύχομαι να βοηθηθείς από το ΑΖ και να βοηθήσεις το ΑΖ

Έχω όμως μια ένσταση κάτι που δεν με αρέσει και συγκεκριμένα το πέρασμα σου από γλυκό στο αλμυρό. :D:angry2:

Η ενσταση γινετε δεκτη! Χα χα χα. Συνεχιζω να διατηρω 2 φυτεμενα των 150 lt και 100 lt με κρυου νερου.

Το οτι θα βοηθηθω απο το ΑΖ ειναι σιγουρο, οσο για το να βοηθησω λιγο χλωμο το βλεπω, μιας κ το forum απαρτιζεται (με το λιγο που διαβασα) απο αρκετα μελη που φαινεται οτι ειναι κορυφαια στο ειδος.

Link to comment
Share on other sites

:D
Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες

Link to comment
Share on other sites

καλώς ήρθες!

Link to comment
Share on other sites

:D:angry2:;)
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...