Jump to content

Ψεκασμοί αεροπλάνων σε πόλεις.


Recommended Posts

Ερωτηση:

Ποιος πιστευετε οτι μας ψακαζει??

Η Πολεμικη Αεροπορια?? Η πολιτικη???

Εγω το βρισκω αστειο το θεμα....

Ανα πασα στιγμη ενας γνωστης κοιτωντας στον ουρανο μπορει να σου πει πιο αεροπλανο και ποιας εταιρειας ειναι...

Ωραία, να μου πει λοιπόν ο γνώστης τι είναι αυτό:

web-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 203
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ανα πασα στιγμη ενας γνωστης κοιτωντας στον ουρανο μπορει να σου πει πιο αεροπλανο και ποιας εταιρειας ειναι...

E, τότε ας βρεθεί ένας γνώστης να μας πει <_<

Το λες, λες και είναι δύσκολο να υπάρχουν 2-3 ή και περισσότερα αεροπλάνα χωρίς αναγνωριστικά...

Το παραπάνω link και από πιο επίσημη πηγή που μου έστειλε ο viciouscircle

http://www.enet.gr/?i=news.el.article&id=141316

Link to comment
Share on other sites

ΔΕ δηλωσα γνωστης....

Απλα κανω παρεα με γνωστες του αντικειμενου... και κυριως με πιλοτους και Π.Α και Π.Α..... και οταν τους ειδα το θεμα.... μιλησα με πολλους στο τηλεφωνο...

Ολοι ειχαν την αποψη που εγραψα παραπανω...

Το εχουμε στο αιμα μας να νομίζουμε οτι κρύβονται διάφορες συνωμοσίες γύρω μας...

Link to comment
Share on other sites

ΔΕ δηλωσα γνωστης....

Απλα κανω παρεα με γνωστες του αντικειμενου... και κυριως με πιλοτους και Π.Α και Π.Α..... και οταν τους ειδα το θεμα.... μιλησα με πολλους στο τηλεφωνο...

Ολοι ειχαν την αποψη που εγραψα παραπανω...

Το εχουμε στο αιμα μας να νομίζουμε οτι κρύβονται διάφορες συνωμοσίες γύρω μας...

Το θέμα είναι οι γνώστες να μην έχουν την άποψη που έχεις εσύ, αλλά να έχουν μία τεκμηριωμένη άποψη πάνω στο ερώτημα που εσύ έθεσες και είναι 1000% εύλογο!

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι οι γνώστες να μην έχουν την άποψη που έχεις εσύ, αλλά να έχουν μία τεκμηριωμένη άποψη πάνω στο ερώτημα που εσύ έθεσες και είναι 1000% εύλογο!

Μα... το ποστ παραπανω ηταν η αποψη τους!! Για περισσοτερα αυριο απο κοντα στο καφε... γιατι αυριο θα τους δω απο κοντα και θα το συζητησουμε.

Τους έδειξες τη φωτογραφία και σου είπαν οτι είναι υδρατμοί?

ΔΕΝ ειπα ουτε εγω οτι ειναι υδρατμοι.

Απλα ειπα οτι ειναι το φαινομενο υγροποιησης.

Το τι ειναι το εξηγησε ο Alpha στο ποστ #7.

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?s=...st&p=376487

Τη φωτογραφια την τραβηξες εσυ ή την ειδες σε site??

Έγινε επεξεργασία - nikoloutso
Link to comment
Share on other sites

Από τη στιγμή που αποκαλύπτεται και επίσημα κάτι τέτοιο:

[...]ψεκασμός με LSD, από τη CIA, το 1951[...]

Δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να πέσω από τα σύννεφα με ότι και να μας ψεκάζουν...

Δηλαδή τι περιμένετε να ζητήσουν συγγνώμη για το LSD για να τα βρούμε σαν καλά φιλαράκια ή να βγει η κυβέρνηση και να πει "Ε! κοιτάξτε τον ουρανό, κάτι δεν πάει καλά με αυτές τις γραμμές!"?!?!?!?!

Αλήθεια περιμένετε να σας πιάσει κάποιος "επίσημος φορέας" ή "υπεύθυνος επιστήμονας" απ' το χεράκι για να σκεφτείτε?

Link to comment
Share on other sites

Τείνω να πεισθώ ότι δεν είναι τίποτα τελικά αυτές οι γραμμές... Οι ειδήσεις του Star και των άλλων καναλιών δεν είπαν τίποτα!

Link to comment
Share on other sites

Τείνω να πεισθώ ότι δεν είναι τίποτα τελικά αυτές οι γραμμές... Οι ειδήσεις του Star και των άλλων καναλιών δεν είπαν τίποτα!

Κουράγιο φίλε, κουράγιο, ίσως αργήσανε λίγο, ίσως το κρατάνε για το τέλος, αμέσως μετά την 48η είδηση για το τι δήλωσε η Τζούλια Αλεξανδράτου.

Link to comment
Share on other sites

Με τόσο LSD.... θα κανουμε τρελο rave party στο δρομο!!!

Α ρε +SODA.... τι μου θυμησατε τωρα.... <_<

Που εισαι σταθη!!!

Υ.Γ. Λίγα για τη Τζούλια μας... μην πιαστουμε μαλλί με μούσι!! :D

Έγινε επεξεργασία - nikoloutso
Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση:

Ποιος πιστευετε οτι μας ψακαζει??

Η Πολεμικη Αεροπορια?? Η πολιτικη???

Εγω το βρισκω αστειο το θεμα....

Ανα πασα στιγμη ενας γνωστης κοιτωντας στον ουρανο μπορει να σου πει πιο αεροπλανο και ποιας εταιρειας ειναι...

Εντάξει, όσο γνώστης και να είσαι αν δεν φαίνονται τα χρώματα της εταιρίας πως γίνεται να καταλάβεις ποιας εταιρίας είναι το αεροσκάφος?

Πάντως αν ψεκάζει κάποιος, αυτός που το κάνει δε νομίζω να είναι της Πολιτικής Αεροπορίας, πιο λογικό φαίνεται να είναι της Πολεμικής.

Link to comment
Share on other sites

Αυτες τις πτησεις τις κανουν μονο πανω απο μεγαλες πολεις μιας και το προηγουμενο σαββατοκυριακο ανεβηκα στο χωριο και ηταν καθαρος ο ουρανος.Το συγκεκριμενο φαινομενο το παρατηρω εδω και μια εβδομαδα μετα απο παρακινηση ενος φιλου για παρατηρηση του ουρανου.Οφειλω να ομολογησω οτι αν δεν δεις το αεροπλανο να περναει νομιζεις οτι ειναι συννεφα σε μεγαλο υψος και δεν δινεις πολλυ σημασια,νομιζωντας οτι ειναι καποια συννεφα.Μια αποψη που εχω ακουσει ειναι οτι ψεκαζουν για να μειωσουν την ακτινοβολια του ηλιου με το φαινομενο του θερμοκηπιου.Αλλα βεβαια αυτα τα φαρμακα ειναι ζημιογονα για την υγεια. <_<

Κι εγώ που είμαι από επαρχία (Αίγιο) και πηγαίνω συχνά δεν το έχω παρατηρήσει να συμβαίνει.

Link to comment
Share on other sites

Να σας δω του χρονου αν γινει κανενα ταξιδι προς ταγκανικα και πρεπει να εμβολιαστειτε θα το κανετε? <_<

Πάντως για Δυτική Αφρική, επειδή πήγαινα πέρυσι μια φορά το μήνα (Νιγηρία, Γκαμπόν, Ανγκόλα, Καμερούν κλπ) εμβολιάζεσαι υποχρεωτικά για ελονοσία-κίτρινο πυρετό και εκδίδεται πιστοποιητικό από τον γιατρό που σε εμβολίασε και χωρίς αυτό δεν ταξιδεύεις. Επίσης αν πηγαίνεις συχνά, κατά την διάρκεια των ταξιδιών κάνεις και προληπτική φαρμακευτική αγωγή με χάπια πρόληψης της ελονοσίας καθώς δεν έχει βρεθεί ακόμα φάρμακο παρά μόνο για πρόληψη, με λίγα λόγια και με το εμβόλιο έχεις πιθανότητα-αν σε τσιμπίσει το θυλικό κουνουπάκι-να κολλήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Ωραία, να μου πει λοιπόν ο γνώστης τι είναι αυτό:

web-1.jpg

Πάντως κι εγώ δεν έχω παρατηρήσει κάτι παρόμοιο από αεροσκάφος Πολιτικής Αεροπορίας, ακόμα και στο χώρο του Ελ. Βενιζέλος ή και σε άλλα μεγαλύτερα αεροδρόμια που έχω πάει (Amsterdam, Frankfurt Main κλπ). Εντάξει πάνω από τα μεγάλα αεροδρόμια γίνονται κάποιου είδους μανούβρες αλλά δεν έχω δει ποτέ να αφήνουν κάτι παρόμοιο από πίσω, μπορεί να φταίει το ύψος που είναι σχετικά χαμηλό εκείνη την στιγμή και η ταχύτητα που είναι μειωμένη.

Link to comment
Share on other sites

Νταξει... να δεχομουν οτι ψεκαζουν ιους - βακτιρια για να βγαλουν κερδη οι φαρμακευτικες και τα κρατη να το δεχτω.... γιατι περιπου κατι τετοιο γινετε καθε 5 - 6 χρονια.

Αλλα να ακουω οτι μας ψεκαζουν με LSD πραγματικα μονο αστειο μπορω να το θεωρισω....

Και θα το ξαναπω.... Δεν θελει ολος ο κοσμος να μας αφανησει... <_<:D

Έγινε επεξεργασία - Sta8hs000
Link to comment
Share on other sites

Δειτε ολοι MEGA τωρα μιλανε για τους αεροψεκασμους...

Link to comment
Share on other sites

Νταξει... να δεχομουν οτι ψεκαζουν ιους - βακτιρια για να βγαλουν κερδη οι φαρμακευτικες και τα κρατη να το δεχτω.... γιατι περιπου κατι τετοιο γινετε καθε 5 - 6 χρονια.

Αν μας ψεκάζανε LSD θα ήμουν με τον nikoloutso έξω στους δρόμους βαμένος μλπε και θα χόρευα!...

Αλλα να ακουω οτι μας ψεκαζουν με LSD πραγματικα μονο αστειο μπορω να το θεωρισω....

Και θα το ξαναπω.... Δεν θελει ολος ο κοσμος να μας αφανησει... <_<:D

Αρκούν πολύ λίγοι για να εξαφανιστείς, φυσικά και ο κόσμος, το σύμπαν δεν έχει κάτι εναντίον μας αλλά εδώ άνθρωπος καταστρέφει άνθρωπο.

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα αυτό αφού σηκώθηκα το πρωί και δεν μου άρεσε ο ουρανός και είπα να το ψάξω λίγο:

[...]Εάν δεν το προσέξατε, μετά απο έναν ψεκασμό σε ηλιόλουστη μέρα, αμέσως την επόμενη μέρα υπάρχει συνεφιά και μερικές φορές και αδικαιολόγητη αλλαγή του καιρου[...]

http://www.omolio.gr/CHEMTRAILS.html

Θα με πείτε υπερβολικό και όντως μπορεί να είναι άσχετο αλλά... πως θα περιγράφατε τον ουρανό σήμερα?

Έγινε επεξεργασία - viciouscircle
Link to comment
Share on other sites

πως θα περιγράφατε τον ουρανό σήμερα?

"Άρρωστο"?

Link to comment
Share on other sites

Όχι ρε γιατί το λες αυτό, είναι απόλυτα φυσιολογικός, δική μου φωτογραφία και αν πιστεύετε οτι είναι ψεύτικη ή δεν ξέρω τι να μου το πείτε να το κανονίσουμε

goodbuyblueskie.jpg

Έγινε επεξεργασία - viciouscircle
Link to comment
Share on other sites

Δειτε ολοι MEGA τωρα μιλανε για τους αεροψεκασμους...

Ενδιαφέρον, τι θέση πήραν?

Link to comment
Share on other sites

Αρχίζει να καθαρίζει ο ουρανός, φωτογραφία δική μου τραβήχτηκε πριν λίγο, αξίζει να αναφερθεί οτι βλέω κανονικά να πετάνε επιβατικά αεροπλάνα χωρίς να αφήνουν τίποτα πίσω, για να δούμε θα αρχίσουν πάλι οι γραμμούλες?...

P5083534s.jpg

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να δεχθείτε την ειλικρινή μου συγγνώμη για την αναστάτωση, δεν υπάρχουν ψεκασμοί, τελικά αποδεικνύεται καθαρά οτι έγιναν πολλές λάθος εκτιμήσεις <_< , όλα καλά παιδιά χαλαρώστε.

Ουφ πάλι καλά φανταστείτε να μας ψέκαζαν με τίποτα χημικά όπως ακούγεται σε κάποια και καλά "ερευνητικά" σαιτ... θα έπρεπε να ξεσηκωθούμε, να ζητήσουμε εξηγήσεις, ε, δεν μας παίρνει τώρα που η Ελλάδα περνάει και μια ψιλοσφίξη...

Ορίστε και τα αποδεικτικά στοιχεία:

Απλά είπε ο άνθρωπος να κάνει ένα μπάρμπεκιου ε και όπως και να το κάνεις μας κάπνισε λίγο, όλα στο μυαλό ήτανε παιδιά, όλα καλά. :D

Εδώ παρατηρείτε το άκακο και μυρωδάτο σύννεφο καπνού που σηκώθηκε πάνω απ' το σπίτι μου, μας λαχτάρησε ο άτιμος αλλά χαλάλι!

P5083539s.jpg

Έγινε επεξεργασία - viciouscircle
Link to comment
Share on other sites

Πάντως σήμερα δεν είδα την παραμικρή γραμμή ενώ εμφανίζονταν συχνά επιβατικά αεροπλάνα, μάλλον το Σαββάτο έχουν αργία.

Έγινε επεξεργασία - viciouscircle
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...