Jump to content

Πανελλαδικές


Recommended Posts

Καλησπέρα φίλοι μου. Αύριο, ως γνωστόν ξεκινούν οι Πανελλαδικές κι έτσι είπα να κάνω ένα διάλειμμα από το διάβασμα για να ευχηθώ σ' όλους τους μαθητές που θα περάσουν την ίδια δοκιμασία με μένα καλή επιτυχία, να είναι ήρεμοι με όσο λιγότερο άγχος γίνεται και καλά αποτελέσματα! :)

Να θυμάστε ότι ό,τι κάναμε, κάναμε, τώρα ας είμαστε όσο πιο ψύχραιμοι μπορούμε και να δώσουμε τον καλύτερο μας εαυτό, το χρωστάμε στον εαυτό μας για όλη την κούραση που περάσαμε φέτος... Εύχομαι από καρδιάς σε όλους να περάσετε εκεί που θέλετε!

Άντε, εμψυχώστε μας λίγο και οι υπόλοιποι! :)

Link to comment
Share on other sites

Καλή επιτυχία σε όλα τα παιδιά που δίνουν και να θυμάστε ότι στην ζωή δεν υπάρχουν μονόδρομοι. Αν δεν έρθει η είσοδος σε ένα πανεπιστήμιο, θα έρθει κάτι άλλο που μπορεί να είναι και καλύτερο.

:)

Link to comment
Share on other sites

να θυμάστε ότι στην ζωή δεν υπάρχουν μονόδρομοι. Αν δεν έρθει η είσοδος σε ένα πανεπιστήμιο, θα έρθει κάτι άλλο που μπορεί να είναι και καλύτερο.

:rasp:

:):):)

Link to comment
Share on other sites

Καλή επιτυχία σε όλους.

Το μόνο που έχω να πω είναι μάθετε αυτό που σας κάνει κέφι και όχι αυτό που σας επιβάλουν.

Link to comment
Share on other sites

Ένα πράγμα μόνο...

Η ζωή ούτε αρχίζει ούτε τελειώνει στις Πανελλαδικές!

Καλό κουράγιο σε όλους σας και εύχομαι ο καθένας από εσάς να βρει τον δρόμο που πραγματικά του αρέσει, είτε αυτός περνάει μέσω Πανελλαδικών είτε όχι!

Link to comment
Share on other sites

Kαλη επιτυχια σε ολα τα παιδια και καλο κουραγιο.

Link to comment
Share on other sites

Καλή δύναμη σε όλα τα παιδιά, δίνει και η αδελφή μου και μιας και εγώ δεν είμαι και τόσο δεινόσαυρος :) καταλαβαίνω το ζόρι... ότι είναι να γίνει θα γίνει, δώστε τον καλύτερό σας ευατό και μην ακούτε κανέναν. :)

Link to comment
Share on other sites

Μην ξεχνάτε, έρχεται το καλοκαίρι μετά τις πανελλήνιες :)

Οπότε δώστε ότι καλύτερο μπορείτε, για το πρώτο σας καλοκαίρι σαν φοιτητές!! :)

Έγινε επεξεργασία - Panos1990
Link to comment
Share on other sites

Καλό κουράγιο και υπομονή πάνω απ'όλα!!!Μετά θα κάνετε ότι γουστάρετε!!!!Καλή επιτυχία σε όλους :)

Link to comment
Share on other sites

Φίλοι μου σας ευχαριστώ όλους για τις ευχές, ένας λόγος που άνοιξα αυτό το θέμα ήταν κι αυτός, δηλαδή να μας δώσετε λίγο κουράγιο διότι θα το χρειαστούμε... Όλος παραδόξως, τις τελευταίες μέρες είμαι παράξενα χαλαρός, σε αντίθεση με λίγο καιρό πριν κι ελπίζω να με βοηθήσει αυτό. Στην τελική, όλη τη χρονιά κάναμε ότι μπορούσαμε και τώρα καλούμαστε να μείνουμε ψύχραιμοι... Θα φανεί στο χειροκρότημα...

Μην ξεχνάτε, έρχεται το καλοκαίρι μετά τις πανελλήνιες :rasp:

Οπότε δώστε ότι καλύτερο μπορείτε, για το πρώτο σας καλοκαίρι σαν φοιτητές!! :)

Πω ρε φίλε, μας έφτιαξες βραδυάτικα! :thumbup: Ανυπομονώ πραγματικά γι' αυτό το καλοκαίρι και τη φοιτητική ζωή που έρχεται του χρόνου... Τόσο διάβασμα δεν αντέχεται άλλο, χωρίς υπερβολές μας έχει κάψει τον εγκέφαλο... Με πιάνω ώρες-ώρες, την ώρα που διαβάζω, να τραγουδάω τραγουδάκια του στυλ "Ζουμ ζουμ ζουμ, ζουμ ζουμ ζουμ, μέλισσα τριγύρω..." και "Ήταν ένας, ήταν δύο, ήταν τρεις ινδιάνοι..." :hysterical: Τρελό κάψιμο όμως... :hysterical:

Σας ευχαριστώ και πάλι όλους μέσα απ' την καρδιά μου για το κουράγιο που μας δίνεται..., ελπίζω μόνο να μην έχει κανείς σας συγγένεια με κάνα Μητσοτάκη και μας ματιάσετε!!! :)

Ανυπομονώ να τελειώσει αυτή η δομικασία και να επιστρέψω στο ΑΖ γιατί φέτος δυστυχώς δεν είμαι και πολύ ενεργός! :)

Έγινε επεξεργασία - miltosbitoulis2
Link to comment
Share on other sites

Καλή δύναμη σε όλα τα παιδιά, δίνει και η αδελφή μου και μιας και εγώ δεν είμαι και τόσο δεινόσαυρος :) καταλαβαίνω το ζόρι... ότι είναι να γίνει θα γίνει, δώστε τον καλύτερό σας ευατό και μην ακούτε κανέναν. :rasp:

Α καλή επιτυχία και στην αδελφή σου γιώργο! Εύχομαι να κάνει αυτό που θέλει γιατί αυτό κατ' εμέ το πιο σημαντικό!!! :thumbup:

Αααα, μιας και το 'φερε η κουβέντα... Η αδελφή σου ασχολείται με ενυδρεία...? Αν είναι, να μας τη γνωρίσεις κάποια στιγμή... :):)

Link to comment
Share on other sites

Καλή επιτυχία σε όλους όσους διαγωνίζονται φέτος!

Να περάσετε όλοι όπου θέλετε, για να το απολαύσετε ακόμα περισσότερο..

:)

Link to comment
Share on other sites

Καλή επιτυχία!να θυμάστε πως ότι διαβάζετε θα το βρείτε μπροστά σας από εκεί που δεν το περιμένετε...

Οι δυσκολότερες εξετάσεις είναι η ζωή!

Link to comment
Share on other sites

Καλή επιτυχία σε όλα τα παιδιά με ψυχραμία και χαλαρά.

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Και ναι, είναι γεγονός..., τελείωσαν οι Πανελλαδικές (τουλάχιστον για όσους δεν έχουν πάρει το Α.Ο.Θ.)!!!!!!!!!!!! :) Είμαι ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ επιτέλους!!!!!!!!! :D Εύχομαι σε όλα τα παιδιά καλά αποτελέσματα! :D

Link to comment
Share on other sites

Και ναι, είναι γεγονός..., τελείωσαν οι Πανελλαδικές (τουλάχιστον για όσους δεν έχουν πάρει το Α.Ο.Θ.)!!!!!!!!!!!! :D Είμαι ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ επιτέλους!!!!!!!!! :D Εύχομαι σε όλα τα παιδιά καλά αποτελέσματα! :D

Καλα αποτελεσματα για ολους. :)

Link to comment
Share on other sites

Καλα αποτελεσματα για ολους. :)

Ευχαριστουμε!! :D

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...