Jump to content

ρε παιδια που θα παει η φαση με τα μετρα???


Recommended Posts

νομιζα οτι πηγαμε δεκαδες χρονια πισω... τωρα βλεπω να πηγαινουμε χιλιαδες..... :)

+1000 !!! :):):rasp:

Link to comment
Share on other sites

Εγω πρωτα θελω να δω αν θα γεμισει φετος η Μυκονος και μετα θα απαντησω στο θεμα... :)

Link to comment
Share on other sites

Εγω πρωτα θελω να δω αν θα γεμισει φετος η Μυκονος και μετα θα απαντησω στο θεμα... :)

+1 :)

Link to comment
Share on other sites

Εγω πρωτα θελω να δω αν θα γεμισει φετος η Μυκονος και μετα θα απαντησω στο θεμα... :)

Μην περιμενεις καθολου...!!! ΘΑ γεμισει...Οπως γινετε κ στην Σαντορινη ...ολα τα ξενοδοχεια ειναι ηδη over booking σε πολλα σημεια του νησιου...Το θεμα ειναι οτι ο κοσμος δεν θα κυκλοφορισει....(πρωινο-μεσημεριανο-βραδυνο κ ποτο ακομα στο ξενοδοχειο μεσα) :)

Link to comment
Share on other sites

Μην περιμενεις καθολου...!!! ΘΑ γεμισει...Οπως γινετε κ στην Σαντορινη ...ολα τα ξενοδοχεια ειναι ηδη over booking σε πολλα σημεια του νησιου...Το θεμα ειναι οτι ο κοσμος δεν θα κυκλοφορισει....(πρωινο-μεσημεριανο-βραδυνο κ ποτο ακομα στο ξενοδοχειο μεσα) :)

Τους καημένους :)

Link to comment
Share on other sites

γεμισει δε γεμησει για μενα ειναι αλλο θεμα απο τα μετρα... ο καθενας μπορει να παει. 3 γνωστοι μου εχουν πιστωτικη εδω και δυο χρονια και απλα πανε και την χρεωνουν... απλα ειναι και αυτοι στο λουκι.. πανε μυκονο βγαινουν για ποτο που και που και μετα τρωνε αχυρο και πληρωνουν τη δοση της πιστωτικης απο τους λογαριασμους των δεκο... δεν συμαινει οτι επειδη πηγαν διακοπες περνανε και ευκολα... και στη τελικη δε θα χασουμε και ολες τις χαρες μας... νταξει για καποιον αυτο μπορει να ειναι χαρα και ας μην συμφωνουμε αλλα δε μπορεις να τον κρινεις και για αυτο. δε μπορεις να του πεις ξερεις φιλε τωρα μπηκαμε στην κατοχη ξεχνα τα αυτα...παιξε ταβλι...

Link to comment
Share on other sites

Εννοειτε βεβαια οτι θα παει ΠΑΝΤΟΥ!(οταν λεω 'δεν θα κυκλοφορισει' εννοω-ΔΕΝ θα ακουμπήσει) θα γυρισει ΟΛΟ το νησι...θα μπει σε ΠΟΛΛΕΣ καφετεριες ,clubs κ οτι αλλο θα μπορουσε να εχει ενα νησι αλλα το μονο που θα κανει ειναι να πιει ΕΝΑΝ καφε-ΜΙΑ μπυρα-να φαει ΕΝΑ τοστ κτλ....Σε καφετερια δουλευω τα τελαυταια 6 χρονια..... το τι εχουν δει τα ματια μου δεν λεγετε! Εχω δει κινεζους να κοβουν ΜΙΑ τυροπιτα ΣΤΑ 6 !!!!!!!!!! Εχω δει ελληνα να μοιραζεται την φραπα του με την γυναικα του!!! κ ναι....ολα αυτα απο ανθρωπους που πανε διακοπες κ οχι απο αστεγους-ντοπιους κτλ.... να δουμε φετος κ γενικοτερα τα επομενα χρονια τι θα δουμε!! :)

[οφτοπικ]

Κ φυσικα να πω οτι χειροτερο πελατη απο ελληνα (κ ιταλο βεβαια) δεν ειχα ποτε μου....ο πρωτος γιατι νομιζει οτι οπου κ να ειναι στην ελλαδα-ειναι σπιτι του!! κ ο αλλος γιατι τα καβουρια που εχει στις τσεπες του πρεπει να ειναι δηλητηριώδης-να εχουν ατσαλινες δαγκανες με "κλεισιμο" 2 τόνων κ αλλα τετοια....

[/οφτοπικ]

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...