Jump to content

Ένα μικρό Quiz για να δούμε πόσο πορωμένοι είμαστε


Ποιά είναι η καλύτερη σας στιγμή??  

49 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Μετά απο ένα μικρό προβληματάκι που προέκυψε το ξανανευάζω :)

Link to comment
Share on other sites

Όλες οι φάσεις έχουν το ενδιαφέρον τους, αλλά για μένα καλύτερη στιγμή είναι όταν μπαίνουν τα ψάρια και αρχίζουν να εξερευνούν το ενυδρείο και το νέο τους περιβάλλον.

:)

Link to comment
Share on other sites

Μου αρεσουν ολες οι φασεις απο την αρχη μεχρι και που θα μπουν τα ψαρακια αλλα περισσοτερο προτιμω την φαση του στησιματος. :)

Link to comment
Share on other sites

ολες οι φασεις εχουν τη γλυκα τους, αρκει να μην εχω διπλα μου ατομα που με καθυστερουν και με εκνευριζουν.

Link to comment
Share on other sites

ολες οι φασεις εχουν τη γλυκα τους, αρκει να μην εχω διπλα μου ατομα που με καθυστερουν και με εκνευριζουν.

μηπως εννοεις ατομα που συνηθος λενε: ''παλι με τα ψαρια θα ασχολισαι?'',''παλι εκανες το σπιτι ολο νερα''

''τελειωνεις???!!!'',''το φαι θα κρυωσει!!!!''

Link to comment
Share on other sites

Το εγραψα και στο αλλο ποστ...

Αυτο που με τρελαινει ειναι η αναζητηση πληροφοριων του βιοτοπου οπου ζει το ψαρι..

Στην συνεχεια ερχονται ολα τα επομενα :)

Link to comment
Share on other sites

μηπως εννοεις ατομα που συνηθος λενε: ''παλι με τα ψαρια θα ασχολισαι?'',''παλι εκανες το σπιτι ολο νερα''

''τελειωνεις???!!!'',''το φαι θα κρυωσει!!!!''

ακριβως αυτο!

Link to comment
Share on other sites

Στον εναν ψηφο η διαφορα.....

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα απ τα παραπάνω .

Όταν πετύχω το ενυδρείο και τα ψαράκια μου να μην με χρειάζονται (το κατα δύναμη ) για να ζούν ικανοποιητικά .

Link to comment
Share on other sites

Επικεντρωθείτε σε αυτό

«Όταν μαζεύω πληροφορίες για το ενυδρείο που πρόκειται να φτιάξω και ενθουσιάζομαι»

Η επιτυχία του ενυδρείου εξαρτάτε κατά πολλή στο παραπάνω. Μου έχει τύχη να κάνω μελέτη για το στήσιμο ενός ενυδρείου μέχρι και 8 μήνες.

Το χόμπι δεν εξελίσσεται μόνο σε αυτά που βλέπουμε αλλά και σε αυτά που σκεφτόμαστε στην φαντασία μας.

Το μαγικό μετά είναι όταν την φαντασία μας την δίνουμε σάρκα και οστά.

Link to comment
Share on other sites

Έρευνα και στήσιμο: η χαρά της δημιουργίας.

Μια πολυθρόνα απέναντι, σταυροπόδι αραχτός και ένα μεγαλοπρεπές φραπόγαλο, ένα ηλίθιο μισοκρυφό χαμόγελο με την εξίσου ηλίθια σκέψη "πω πω τι έφτιαξα ο ..."

Και μετά από όλα αυτά,όταν κανένας γύρω σου δεν σε καταλαβαίνει, τότε να δεις πώρωση...

Link to comment
Share on other sites

Όταν μαζεύω πληροφορίες για το ενυδρείο που πρόκειται να φτιάξω και ενθουσιάζομαι

Μιας και τον τελευταίο καιρό μένω μόνο σε αυτό το στάδιο...

Link to comment
Share on other sites

Η αναζητηση της πληροφοριας..

Αλλα και οπως ειπε ο karydas , οταν τα ψαρακια εξερευνουν το πρόσφατα αλλαγμένο ενυδρείο!

Link to comment
Share on other sites

«Όταν μαζεύω πληροφορίες για το ενυδρείο που πρόκειται να φτιάξω και ενθουσιάζομαι»

ακριβώς αυτό...ο ενθουσιασμός και οι ασκήσεις επι χάρτου !

Link to comment
Share on other sites

Εμενα παντως η καλυτερη στιγμη μου ειναι οταν εχω τελειωσει με το οποιο στήσιμο κ κανω τις ψιλοδιορθώσεις -ξεροντας το τι θα επακολουθησει!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...