Jump to content

Μια βοηθεια σε φωτογραφικο διαγωνισμο Please


Recommended Posts

5 αστερος!! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 107
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορουμε να ψηφισουμε αλλο!! :thumbup::hysterical:

Θα μπορείτε αύριο.... Θα σας το θυμίσω ;)

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορείτε αύριο.... Θα σας το θυμίσω ;)

Ok!! αλλα καθε μερα -1 αστερακι!! :thumbup::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Done για όλους ;):thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Καλη επιτυχία κ απο εμενα στους συμμετέχοντες!!Οταν βλεπεις αυτες τις φωτο το πρωτο που σκεφτεσαι ειναι να πεταξεις την καμερα σου απο το μπαλκονι ή να κλεψεις καμια τραπεζα για να παρεις 300 επιπλεον φακους!! Αρρωστια.....Υπαρχουν καποιες που οντως-παιζει να εχουν πειραχτει πολυ αλλα κ καποιες αλλες που απλα...δεν παιζονται! ;)

Link to comment
Share on other sites

Up και πάλι για όσους δεν τα είδαν :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

ε, ρε τι σου ειναι ο ελληνας!!!

εννοω ομαδικος τυπος!!! ;)

νικο πηρες 15 αστρα!

αλεξανδρε, μαλλον εχθες σε ψηφισα μετα τα μεσανυχτα και δεν μου δινει δικαιωμα και σημερα. σορρυ. αυριο παλι.

Link to comment
Share on other sites

Kαλή επιτυχία σε όλους και απο μένα... ;) Αύριο πάλι με καινούργιες ψήφους...

Link to comment
Share on other sites

δεν καταλαβαινω... εμενα μου λεει οτι σας εχω ψηφισει σημερα και δεν μου δινει αστερακια.... ;)

προχθες ψηφισα του αλεξανδρου μονο. εχθες δεν μπορουσα να ψηφισω του αλεξανδρου αλλα μπορουσα για τον νικο ποιυ ηταν η πρωτη ημερα. σημερα δεν μπορω αλεξανδρου και νικου, αλλα μπορω μονο του κωστη που ειναι πρωτη μερα. γενικα οταν εχω ψηφισει μια φωτο στο παρελθον δεν μπορω παλι, αλλα μου λεει οτι ψηφισα σημερα.

Link to comment
Share on other sites

δεν καταλαβαινω... εμενα μου λεει οτι σας εχω ψηφισει σημερα και δεν μου δινει αστερακια.... ;)

προχθες ψηφισα του αλεξανδρου μονο. εχθες δεν μπορουσα να ψηφισω του αλεξανδρου αλλα μπορουσα για τον νικο ποιυ ηταν η πρωτη ημερα. σημερα δεν μπορω αλεξανδρου και νικου, αλλα μπορω μονο του κωστη που ειναι πρωτη μερα. γενικα οταν εχω ψηφισει μια φωτο στο παρελθον δεν μπορω παλι, αλλα μου λεει οτι ψηφισα σημερα.

Δεν πάει ημερολογιακά, αλλά ανά 24ώρο. Αν ψήφισες χτες στις 23:00 θα μπορείς να ψηφίσεις πάλι σήμερα μετά τις 23:00.

Link to comment
Share on other sites

Η δυναμη του φορουμ θα μπορουσε να με τιμησει με την ψηφο του ; Συμμετεχω με 2 φωτος στον φετινο διαγωνισμο αγριας φυσης. Μπορειτε να ψηφιζετε καθε 24 ωρες εως το τελος του μηνα τις φωτογραφιες που σας αρεσουν.

Αν σας αρεσουν οι φωτογραφιες μου και θελετε να βοηθησετε, μπορειτε να με τιμησετε με 5 αστερακια εδω:

http://www.faf.gr/contest/fafcontest_app.c...how_photo?p=368

κι εδω

http://www.faf.gr/contest/fafcontest_app.c...how_photo?p=372

Αν συμμετεχουν κι αλλα παιδια απο εδω μεσα ας βαλουν τα Link να τους ψηφιζουμε καθε μερα ;)

Ευχαριστω πολυ !

Done!!Πολύ όμορφες!!!

Καλή επιτυχία!! :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Done!!Πολύ όμορφες και οι δικές σου!!!

Καλή επιτυχία!! :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

10 αστεράκια απο εμένα σε κάθε φωτό..

μην ρωτάτε πώς το έκανα απλά το έκανα... ;)

Έγινε επεξεργασία - Shadow_1
Link to comment
Share on other sites

και απο μενα 5αρακι ετσι γιατι ειμαστε ΕΝΙΑΙΑ ΔΥΝΑΜΗ ... καλη επιτυχια και οταν βγεις πρωτος ανοιξε μας μπουκαλακι !!! ;):thumbup::hysterical::buttrock::buttrock:

Link to comment
Share on other sites

Πες το κι έγινε!!!!

Είναι πραγματικά πολύ όμορφες!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω/ευχαριστουμε για την υποστηριξη. Το σημαντικο ειναι να φτασουν οι φωτογραφιες μας στο πρωτο 10% καθε κατηγοριας και να προκριθουν. Επειτα οι κριτικη επιτροπη θα κρινει και θα ξεδιαλεξει τις καλυτερες ωστε να βγουν οι νικητες.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...