Jump to content

Μια βοηθεια σε φωτογραφικο διαγωνισμο Please


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 107
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

:thumbup:

μεχρι ποτε ειναι ο διαγωνισμος? κουραστικα!! ειπαμε... αλλο να ψηφιζουμε μια φωτο και αλλο 10...

μαζευτηκατε πολλοι ρε παιδι μου!!!!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

5 αστερακια σε ολους!!

Να ρωτησω ομως... γιατι ο Raven δεν βαζει καμια φωτο απο τις γαριδες του(blue tiger,blue pearl) ??? :):thumbup:

Link to comment
Share on other sites

5 αστερακια σε ολους!!

Να ρωτησω ομως... γιατι ο Raven δεν βαζει καμια φωτο απο τις γαριδες του(blue tiger,blue pearl) ??? :):thumbup:

Δεν εβαλα καποια απο τις γαριδες μου γιατι ειναι φωτογραφικος διαγωνισμος "αγριας" φυσης και προτιμησα να βαλω θεματα απο την φυση της πατριδας μας που ειναι και πλουσιοτατη.

Το λουλουδι που εβαλα ειναι μια Παιωνια (Paeonia mascula) που θεωρειται απο πολλους το εθνικο λουλουδι των βουνων της Ελλαδος. Ειναι αρκετα σπανια και φυτρωνει σε μεμονωμενες περιοχες. Φωτογραφηθηκε στη Σαμο σε υψομετρο 1000μ.

Η πεταλουδα Nordmannia ilicis ειναι κι αυτη αντιπροσωπευτικη των νοτιων περιοχων της χωρας μας.

Link to comment
Share on other sites

Δεν εβαλα καποια απο τις γαριδες μου γιατι ειναι φωτογραφικος διαγωνισμος "αγριας" φυσης και προτιμησα να βαλω θεματα απο την φυση της πατριδας μας που ειναι και πλουσιοτατη.

Το λουλουδι που εβαλα ειναι μια Παιωνια (Paeonia mascula) που θεωρειται απο πολλους το εθνικο λουλουδι των βουνων της Ελλαδος. Ειναι αρκετα σπανια και φυτρωνει σε μεμονωμενες περιοχες. Φωτογραφηθηκε στη Σαμο σε υψομετρο 1000μ.

Η πεταλουδα Nordmannia ilicis ειναι κι αυτη αντιπροσωπευτικη των νοτιων περιοχων της χωρας μας.

:)

Link to comment
Share on other sites

Για να μην ξεχνιόμαστε!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγινε και σημερα!!! Αληθεια ποτε τελειωνει? :wacko::):thumbup:

Τι έγινε...??? Βαρεθήκαμε? :bowdown:

Τέλος του μήνα νομίζω λήγει! 5 μερούλες ακόμα :(

Link to comment
Share on other sites

:)
Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλες ολες! +5 και απο εμενα!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστουμε παιδια για την υποστηριξη σας !

Ειδα το εξης παραλογο χτες...μεσα σε 3-4 ωρες μια φωτο πηρε πανω απο 800αστερακια !! και το φαινομενο συνεχιστηκε και σημερα με φωτογραφιες που ηταν καπου στο μεσον, να ειναι τωρα στην 1η σελιδα :)

Τι μπορει να παιζει τελευταιες μερες;τοσο μαζικες ψηφοι πια ; εμενα ο νους μου παει στο facebook μονο.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστουμε παιδια για την υποστηριξη σας !

Ειδα το εξης παραλογο χτες...μεσα σε 3-4 ωρες μια φωτο πηρε πανω απο 800αστερακια !! και το φαινομενο συνεχιστηκε και σημερα με φωτογραφιες που ηταν καπου στο μεσον, να ειναι τωρα στην 1η σελιδα :D

Τι μπορει να παιζει τελευταιες μερες;τοσο μαζικες ψηφοι πια ; εμενα ο νους μου παει στο facebook μονο.

Βασικά είναι "απάτη" το όλο θέμα ούτως ή άλλως! Από τη στιγμή που μπορεί να ψηφίζει ο καθένας κάθε μέρα, είναι απλά θέμα γνωριμιών. Και κακά τα ψέματα, βλέπω φωτογραφίες σε υψηλότατες θέσεις που για μένα δεν θα έπρεπε να βρίσκονται εκεί! Προσωπικά το έχω πει πως δεν κυνηγάω κάποια νίκη (αν είναι δυνατόν κι όλας με τέτοιες φωτογραφίες), αλλά είμαι περίεργος να δω την διαδικασία. Κι από τη στιγμή που δεν έχω κάποιο δημόσιο προφίλ (τύπου facebook) στηρίζομαι μόνο στους πραγματικούς ψήφους και στο ΑΖ :)

Ελπίζω τουλάχιστον ο Raven και ο geosid Που έχουν ούτως ή άλλως αρκετούς ψήφους να μπούνε στο 10% τις τελικής φάσης για να μας ενημερώσουν για την διαδικασία που ακολουθείτε!

Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε...??? Βαρεθήκαμε? :D

:D Οχι δεν βαρεθηκα! Σιγα τον κοπο!!!! Απλα για να ξερω! :glare::thumbup::):D

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστουμε παιδια για την υποστηριξη σας !

Ειδα το εξης παραλογο χτες...μεσα σε 3-4 ωρες μια φωτο πηρε πανω απο 800αστερακια !! και το φαινομενο συνεχιστηκε και σημερα με φωτογραφιες που ηταν καπου στο μεσον, να ειναι τωρα στην 1η σελιδα :D

Τι μπορει να παιζει τελευταιες μερες;τοσο μαζικες ψηφοι πια ; εμενα ο νους μου παει στο facebook μονο.

Εγω πιστευω οτι μετα θα υπαρχει και μια κριτικη επιτροπη για να κρινει τις πιο ωραιες φωτογραφιες... Γιατι αν ηταν μονο απο τον κοσμο μπορει να εβγαινε μια χαλια και ειναι αδικια αυτο για μια πολυ ωραια..... :)

Link to comment
Share on other sites

ΟΧΙ.... Ξεχασα να ψηφισω εχτες και σημερα τελειωσε..... :D:D:glare:

Καλη επιτυχια σε ολους!!! :):D

Link to comment
Share on other sites

οντωσ σημερα τελος!!!καλη επιτυχια κυριοι!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...