Jump to content

τελικος Champions League ! Inter Or Bayern Munich ?


Recommended Posts

τελικος champions league ! inter or Bayern Munich ? με ποιον ειστε ?

Link to comment
Share on other sites

Μπάγερν και τα μυαλά στο μπλέντερ!

Link to comment
Share on other sites

Αντιπαθώ τον Μουρίνιο και όλες τις ομάδες που κατά καιρούς έχει φτιάξει. Επίσης αντιπαθώ τις περισσότερες ιταλικές ομάδες. Οπότε.. Bayern :)

Link to comment
Share on other sites

Bayern και γω ! :)

Link to comment
Share on other sites

inter :thumbup:

mourinho :)

Link to comment
Share on other sites

Λατρεύω τον Μουρίνιο αλλά ποτέ δεν συμπάθησα τις ομάδες που δούλεψε. Μισώ το Ιταλικό και το Γερμανικό ποδόσφαιρο, αλλά στην Inter έχω μία συμπάθεια (καθότι είμαι anti-Juventus και anti-Milan). Οπότε είμαι με τον θείο Jose ( :) ).

Πέραν όμως του παιχνιδιού (που προσωπικά θεωρώ ότι θα είναι σούπα από θέμα ποδοσφαίρου), το μεγάλο δικό μου ενδιαφέρον θα είναι στην τακτική. Και οι 2 προπονητές είναι μανούλες στην τακτική! Πιστεύω ότι σήμερα θα δούμε αγώνα σκάκι!

ΥΓ: Μεγάλη μου ευχή είναι να γίνει όπως στον τελικό του 1999 με το ίδιο θύμα :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

ΥΓ: Μεγάλη μου ευχή είναι να γίνει όπως στον τελικό του 1999 με το ίδιο θύμα :wacko:

:):thumbup::(

Link to comment
Share on other sites

Λατρεύω τον Μουρίνιο αλλά ποτέ δεν συμπάθησα τις ομάδες που δούλεψε. Μισώ το Ιταλικό και το Γερμανικό ποδόσφαιρο, αλλά στην Inter έχω μία συμπάθεια (καθότι είμαι anti-Juventus και anti-Milan). Οπότε είμαι με τον θείο Jose ( :) ).

Πέραν όμως του παιχνιδιού (που προσωπικά θεωρώ ότι θα είναι σούπα από θέμα ποδοσφαίρου), το μεγάλο δικό μου ενδιαφέρον θα είναι στην τακτική. Και οι 2 προπονητές είναι μανούλες στην τακτική! Πιστεύω ότι σήμερα θα δούμε αγώνα σκάκι!

ΥΓ: Μεγάλη μου ευχή είναι να γίνει όπως στον τελικό του 1999 με το ίδιο θύμα :thumbup:

Εισαι εγκαθετος και μουφα παναθηναικος.........μπλιαχ......... :(

Δεν υπαρχει παναθηναικος.......μπλιαχ,που να μη συμπαθει τη Juventus.......

Link to comment
Share on other sites

Εισαι εγκαθετος και μουφα παναθηναικος.........μπλιαχ......... :thumbup:

Δεν υπαρχει παναθηναικος.......μπλιαχ,που να μη συμπαθει τη Juventus.......

Ας μην πιάσουμε τώρα κουβέντα για τα πελατάκια μου, την Γιούβε... Όπου την συναντάω την αποκλείω :) Εδώ μιλάμε για Ch.League.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου αρέσει το παιχνίδι που κάνουν οι Ιταλικές ομάδες αλλα αντιπαθώ πάρα πολύ τις Γερμανικές.Οπότε είμαι με την INTER ...

Έγινε επεξεργασία - Shadow_1
Link to comment
Share on other sites

Καμια απο τις δυο δεν πηγαινω.Μακαρι να βλεπαμε τελικο Μπαρτσελονα vs Μαντσεστερ. :) Τουλαχιστον να δουμε καλο θεαμα και απο τις δυο. :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερεις ποτε μπορει να παιξουν καλα....το ελπιζω....

Link to comment
Share on other sites

ετσι ρε gerrard αλανι αν και ψιλογερασες τωρα τελευταια....... :)

Link to comment
Share on other sites

Αν και είμαι fan της Manchester, το τελικό με την Milan τον απόλαυσα!!! Δεν ξέρω τι λένε για τους Άγγλους στην καθημερινότητά τους και το πόσο άντρες είναι, αλλά το ποδόσφαιρό τους είναι το πιο αντρικό!!!

Link to comment
Share on other sites

Η ατμόσφαιρα του Αγγλικού γηπέδου πραγματικά δεν υπάρχει. Πας 5 λεπτά πριν αρχίσει ο αγώνας, σε 2 λεπτά είσαι μέσα χωρίς κανέναν έλεγχο, στο ημίχρονο πίνεις και κανένα pint και βλέπεις και μπαλάρα.

:)

Link to comment
Share on other sites

αν και ψιλοντρέπομαι που θα το πω.... σύμφωνο με stormtrooper.... inter και τα μυαλά στα κάγκελα. η μάλλον η πραγματικότητα jose και τα μυαλά στο μπλέντερ!!!!!!!!!!1

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει τελικός χωρίς Αγγλική ομάδα..

:):thumbup::(:wacko:

δεν υπαρχει ποδοσφαιρος αγωνας χωρις αγγλικη ομαδα

τωρα στο τελικο ξεκιναω με προτιμηση στην Ιντερ αλλα αν παιζει μπαλα η μπαγιερν δεν το εχω δυσκολο να αλλαξω στην πορεια

Έγινε επεξεργασία - delta66
Link to comment
Share on other sites

παιδια οι γερμανοι ειναι φιλοι μας :thumbup:

τοσα λεφτα θα μας δωσουν :(

φορτσα Bayern :)

Link to comment
Share on other sites

Νεκρική σιγή...... :)

Link to comment
Share on other sites

τους ταπωσε ολους ο mourinho!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι προηγήθηκε στη συζήτηση αυτή αλλά

VIVA ITALIA

και πείτε ό,τι θέλετε

(και σας προειδοποιώ ότι η τελευταία φορά που πήγα σε γήπεδο ποδοασφαίρου ήταν πριν 35 χρόνια).

Μετά την κατάκτηση από τη MILAN πριν (2 ή 3 χρόνια ?) εν μέσω άγγλων και λοιπών (τέτοια ευχαρίστηση από το ποδόσφαιρο σπάνια να μας τύχει) άλλη μια χαρά μας δίνει και η ΙΝΤΕΡ !!!!!!

:wacko::bowdown::bowdown::):thumbup::(

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...